18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przemówienie Charliego Chaplina

Co...........aa • 2012-02-15, 14:54
Może nie jest sadystyczne, ale wiem że na pewno warte uwagi.

izig

2012-02-15, 15:02
bardzo znane przemówienie nie każdy wie ze to Charliego Chaplina ....

Co...........aa

2012-02-15, 15:13
up
Gimbus nie wie.

izig

2012-02-15, 15:41
Collaaaa napisał/a:

up
Gimbus nie wie.


a co to ma do rzeczy ?
Większość ludzi kojarzy to przemówienie z grupa Anonymous

manioleq

2012-02-15, 20:28
ciekawa nawijka, jeżeli by tak było to świat byłby elegancki. Ale nie przecież trzeba mieć jak najwięcej, doj***ć biednym i potrzebującym, pie**olona masoneria. Murzyni niech też sobie żyją godnie ale tam u siebie na tym czarnym lądzie. śmierć gejom,pedofilom i innym wybrykom natury które są niegodne życia na tej planecie.

Paciuq

2012-02-15, 20:34
Z filmu "Great Dictator".

qbawrobel

2012-02-15, 20:44
O, niedawno omawiałem ten film na zajęciach. Fajnie, że to wrzuciliście. Let us all unite!

Doktór

2012-02-15, 20:50
Niby dałem piwo, ale teraz mam pewne wątpliwości. Szczególnie co do dwóch rzeczy: świata bez granic i ględzenia o tej chciwości, bezpieczeństwie. Czy aby nie są to postulaty socjalistów? ZSRR też miało podbić cały świat i pozbawić go granic, stworzyć człowieka sowieckiego, teraz to samo robi UE. Ględzenie o chciwości zwykle skutkuje ogromnym opodatkowaniem ludzi młodych i zdolnych którzy zaczynają zarabiać przyzwoite pieniądze. Bogaci przecież podatków od bogactwa nie płacą- jak masz milion funtów w sejfie to nawet centa podatku od tego nie zapłacisz. Dobre do rozgrzewania socjalistycznych bojówkarzy przed tłuczeniem ,,faszystów" na 11 listopada, ,,w końcu chcą podzielić świat, tworzyć granice, trzeba ich lać". Do tego można byłoby podpiąć ideologię multi kulti, która z tego wynika, a patrząc np. na Wielką Brytanię jest tylko początkiem ogromnych problemów etnicznych w przyszłości.


k***a, po żadnym piwie nie miałem takiego kaca...

Dziuchni

2012-02-15, 20:50
Wolałbym żeby rządził nami Chaplin niż Słońce Peru...

Goly567

2012-02-15, 20:51
On to mówił 72 lata temu a jego przesłanie jest nadal aktualne. Dziś słowo "żołnierze" można by zastąpić słowem "obywatele". Chaplin robił to podczas wojny choć jeszcze USA w niej oficjalnie nie uczestniczyły. Widać wyraźnie że się jej i przystąpieniu do niej sprzeciwia. Tu też widać że niezadowolenie dla rządu przeważnie wyraża się w okresie kryzysu (i wtedy i dziś).

wilczekone

2012-02-15, 20:53
grał w niemych filmach a dykcje ma świetną

MyBijaCZ

2012-02-15, 21:26
izig napisał/a:


a co to ma do rzeczy ?
Większość ludzi kojarzy to przemówienie z grupa Anonymous



No właśnie, bo jak się wszystko zaczęło z ACTA to wykorzystali to do tzw. "jednoczenia ludzi" :)


Kov

2012-02-15, 23:11
Nie śmieszne. Chaplin przecież był śmieszny. Nie rozumiem...


;)

sr...........rf

2012-02-15, 23:27
Kov napisał/a:

Nie śmieszne. Chaplin przecież był śmieszny. Nie rozumiem...


;)



Chaplin był zabawny, nie śmieszny. Delikatna różnica, ale jednak.

Barrett

2012-02-16, 01:17
Cytat:

ciekawa nawijka, jeżeli by tak było to świat byłby elegancki. Ale nie przecież trzeba mieć jak najwięcej, doj***ć biednym i potrzebującym, pie**olona masoneria. Murzyni niech też sobie żyją godnie ale tam u siebie na tym czarnym lądzie. śmierć gejom,pedofilom i innym wybrykom natury które są niegodne życia na tej planecie.



Niektórzy nie dostrzegą propagandy nawet, gdyby kopnęła ich w oko...