18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przemowa ojca

okar19 • 2013-03-08, 17:23
podczas ślubu córki ;)


kombbatant

2013-03-08, 20:51
tylko sie nie bijcie dziewczyny tutaj-kazda z Was ma swoje racje a racja jest jak dupa kazdy ma swoja:) wiec schowajcie pazurki

Devilyn

2013-03-08, 20:59
a pie**olicie - stary kozacki :> a i teść perspektywiczny :) ) może nie sadystyczne ale fajne ... piwo!

kares

2013-03-08, 21:25
Czy tylko ja, widząc na sadisticu filmik ze ślubu spodziewam się co najmniej mordobicia? Jak już musicie wstawiać takie ckliwe gówna to uzupełniajcie opis o jedno kluczowe słowo: "nuuuuudaaaaaaa"

He...........eQ

2013-03-08, 22:14
Ale narzekacie, jak nie pasuje bo za słabe to na harda wypad.

je...........ę

2013-03-08, 22:34
Wiecie co jest w tym sadystycznego?To,że większość z was do końca życia będzie biła kuca i na wasze szczęście bykowe znieśli dawno dawno temu więc możecie bić go do woli inni nawet jak znajdą sobie żonkę to na pewno nie będziecie mieli takiego teścia który by wam to powiedział i stąd ta wasza zazdrość i pie**olenie bo to sadistic...i tam przyda się troszeczkę odchamić,także skończcie pie**olić i zróbcie w życiu tak,żeby ktoś mógł materiał z waszego ślubu tak hejtować jak wy to robicie


A tak w ogóle to też myślałem,że okaże się,że ona to on :]

CRND

2013-03-08, 23:25
Wzruszyłem się... :cry:

okar19

2013-03-08, 23:37
uyvu napisał/a:

www.sadistic.pl :trzesieee:

Okar, czy Ty naprawdę nie masz już innych materiałów, żeby nabijać sobie piwka i podbudowywać ego?


Sam sobie nie postawiłem 400 piw więc jak widać filmik podobał się tej części społeczeństwa, która go rozumie. Odłam do którego się zaliczasz będzie się sapał i wyzywał. Wyj***ne totalnie mam co ty i tobie podobni myślą :)

MudPie

2013-03-09, 01:13
film jest po prostu nudny.. ot niecodzienna przemowa, wielkie mi alo.. spodziewałem się jakiegoś rage attack a tu tylko jedna wielka tęcza i słodkość.

cracker10

2013-03-09, 02:10
Kalibur napisał/a:
Super filmik! Polecam!




... omijać szerokim łukiem

Zapomniałem dodać, że analfabeci którzy nie potrafią czytać i nie znają angielskiego - w tym przypadku TY mogą faktycznie pominąć ten filmik.


k***a mongole j***ny to jest Polska i ma byc w ojczystym języku, ja na przykład rosyjski znam biegle i co jestem lepszy od ciebie? Albo pisz że po film w jęz. ang albo się niechwal i wypie**alaj !!!

okar19

2013-03-09, 02:38
cracker10 napisał/a:

Kalibur napisał/a:
Super filmik! Polecam!




... omijać szerokim łukiem

Zapomniałem dodać, że analfabeci którzy nie potrafią czytać i nie znają angielskiego - w tym przypadku TY mogą faktycznie pominąć ten filmik.


k***a mongole j***ny to jest Polska i ma byc w ojczystym języku, ja na przykład rosyjski znam biegle i co jestem lepszy od ciebie? Albo pisz że po film w jęz. ang albo się niechwal i wypie**alaj !!!


Po pierwsze przejrzyj główną i zobacz ile jest wstawek w języku angielskim
Po drugie język angielski jest tym językiem, którego uczy się większość ludzi a nie rosyjski. понимать?
Po trzecie nie chwal się piszemy osobno ANALFABETO
Po czwarte będzie warn za wypie**alanie
Pozdro :)

SskorpionN

2013-03-09, 02:58
Jestem w Polsce i tam gdzie jestem obowiązuje język Polski !! Byłem w Dani mówiłem po angielsku bo inaczej nie umiałem ... byłem w Holandii mówiłem po niderlandzkim/angielskim ... Teraz jestem w swoim KRAJU i TU mamy język Polski ... więc schowajcie się gimbusy z angielskim w Polsce ... kiedyś kazali uczyć się ruskiego teraz angielskiego ... a na Historii uczymy się o zwycięstwach gracji włoch egiptu czy innego kraju a nie o HISTORII naszej Polskiej !! Jak ktoś do nas przyjeżdża to niech ma szacunek do nas i przynajmniej stara się ze słownikiem mówić po Polsku !! Historia prawdziwa ... Empik Lublin Plaza ... Dziewczyna przychodzi z zapytaniem o pracę ... jestem naocznym świadkiem ... wszystko ok ... pada pytanie czy zna pani język angielski ... dziewczyna mówi, że rozumie ale wypowiedzieć się z gramatyką nie potrafi ... kierownik empiku czy może podwładny stwierdza, że nie nadaje się do pracy ... Czy w Polsce znając język Polski nie mogę pracować bo nie znam języka angielskiego w zwykłym sklepie co 99,99999% to POLACY ?? ... Sam jak bym znał język angielski dobrze nie było by mnie TU pomimo miłości do Kraju ...

kares

2013-03-09, 14:44
okar19 napisał/a:


Zapomniałem dodać, że analfabeci którzy nie potrafią czytać i nie znają angielskiego - w tym przypadku TY mogą faktycznie pominąć ten filmik.



Po pierwsze nie nazywaj analfabetami ludzi, którzy nie umieją mówić i czytać po angielsku. Albo nie znasz znaczenia słów którymi się posługujesz albo jesteś głupim klocem. Koledzy mają rację, puki co językiem urzędowym w Polsce jest język polski i to nie ja mam się uczyć innych języków żeby dogadać się we własnym kraju. Jak bywałem swego czasu za granicą, to jakoś k***a nie miałem pretensji że nikt po polsku do mnie nie mówi.
P.S. Nic mnie tak nie wk***ia jak hamburgeryzacja naszego języka.

uyvu

2013-03-09, 14:56
okar19, po pierwsze, znam dobrze angielski i zrozumiałem film, więc już na wstępie się mylisz; po drugie: widać właśnie kto się napina, sapie i toczy pianę i tym samym komu brakuje kultury; po trzecie nie zaliczam się do odłamu, który wyzywa, bo w przeciwieństwie do Ciebie zostałem właściwie wychowany, więc nie imputuj mi takich rzeczy;