18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przemowa na ślubie ONR-owca

mi...........80 • 2015-08-24, 13:25
Witam wszystkich zebranych. Naprawdę spędziłem sporo czasu żeby przygotować tą przemowę. Inspirowałem się wieloma przemówieniami wielkich ludzi.

To tyle na wstępie, dobra zaczynam:

Ein Volk, ein Reich, ein Fuhrer!

bosslolkowy

2015-08-24, 13:35
Chyba na ślubie ciołka z antify ;) Nawet na marszu niepodległości palono swastykę.

mi...........80

2015-08-24, 13:38
@up Hmm? WTF?!

Goliard

2015-08-24, 13:46
Nie mogę wklejac obrazków, takze nie uratuję własnymi cyckami tego tematu...

W każdym razie:

Na mszy odprawianej u zwieńczenia placu Sw. Piotra, papież Benedykt XVI zwyczajem swego poprzednika postanowił pozdrawiać zgromadzonych w ich ojczystych językach. Pozdrowił włochów w pięknym toskańskim akcencie, dostrzegł flagę UK - posłużył się płynnym angielskim, ujrzał barwy Brazylii - język zmienił się w portugalski. Wtem załopotała wielka flaga Polski. Benedykt wiedział, ze nie może zignorować tej powierzchni reklamowej polskiego patriotyzmu, jednak jego sprawność w polskiej mowie była niskich lotów z czego zdawał sobie sprawę i się tym zasmucił. Jednak nagle rozpromienił się jak wiosenny poranek przypominając sobię pewną starą sentencję i odrzekł gromko:

Polacy! Obrońcy Poczty Gdańskiej! Poddajcie się!


Dziękuję za uwagę : p

mi...........80

2015-08-24, 14:03
@Goliard Świetny kawał szkoda że nie dodałeś jako temat. Jak dla mnie 9/10.

mi...........80

2015-08-24, 14:13
Rebeliant nie spodziewałem się tak szybkiej reakcji. Przyznaję że miało być "Na niemieckim ślubie", ale pozwoliłem sobie na małą prowokację.

No cóż, moje serce bije w lewo, przykro mi, chociaż ty pewnie miałeś już swoje podejrzenia...

te...........ny

2015-08-24, 14:13
Za naśmiewanie się z narodowców murzyński ch*j w dupe.

Tyle w temacie...

mi...........80

2015-08-24, 14:16
terror_analny, widzę że miałeś przejścia, ale nie życz innym tego samego, współczuję taki młody i taki zwichrowany, ale to pewnie niebyła twoja wina...

mi...........80

2015-08-24, 14:20
@Rebeliant Polityka mnie nie interesuje, mam pewne przekonania, pewne rzeczy wyniosłem z domu, nie będę za nic przepraszał ani się tego wstydził. Pozdrawiam idę spać bo k***a jeszcze nie drzemałem dzisiaj po robocie.

Górnik_Roku

2015-08-24, 14:57
Puknij się człowieku w łeb.

Black-Sheep

2015-08-25, 03:24
Zajebiste i prawdziwe, leci piwo.

CLv

2015-08-26, 08:33
Kolejny dureń bez szkoły, wychowany przez TVcwe*. "Ein Volk, ein Reich, ein Fuhrer" to hasło narodowych socjalistów niemieckich, czyli twoich j***nych, lewackich protoplastów. Czerwone k***y z zachodu w zasadzie nie różniły się niczym od czerwonych k*** ze wschodu. Dzisiaj te wszystkie gnidy, które wykluły się z ich jaj wołają: Ein Volk, ein Reich, ein Euro! ch*j ci w kask j***ny potomku tchórzy, złodziei, gwałcicieli i morderców.

mi...........80

2015-08-26, 17:36
Nie zesraj się pojebie, właśnie takim ciulom jak ty dedykuję ten kawał. Uważaj bo się cebulą zadławisz prawaku.

vatherland

2015-08-26, 21:12
Ein haus, ein żonen, ein teściowen!