18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przemalowanie starego PC

andrzej49494 • 2013-10-11, 10:07
Koleś przemalował starego PC : D
Efekt końcowy spoko!





watch?v=bR03zufQjkQ

czako

2013-10-11, 11:49
Ciekawie wyglada choć od tego sprayu bedzie j***ł farbą, weź w pokoju postaw i okna zamknij :D

r5k5

2013-10-11, 11:59
...nie no k***a .... kosmos !

qwachu

2013-10-11, 12:06
Ciekawe, czy żadnej zwary nie będzie? Z tego co widzę nie wyciągnął bebechów na czas malowania i pewnie nie zabezpieczył szczelin wentylacyjnych, żeby mu farby nie nawaliło do środka na laminaty :D

andrzej49494

2013-10-11, 12:09
qwachu napisał/a:

Ciekawe, czy żadnej zwary nie będzie? Z tego co widzę nie wyciągnął bebechów na czas malowania i pewnie nie zabezpieczył szczelin wentylacyjnych, żeby mu farby nie nawaliło do środka na laminaty :D




pewnie. tylko ty byś na to wpadł geniuszu.

mateelv

2013-10-11, 12:35
co za kiczowate gówno

damdus

2013-10-11, 12:45
qwachu napisał/a:

Ciekawe, czy żadnej zwary nie będzie? Z tego co widzę nie wyciągnął bebechów na czas malowania i pewnie nie zabezpieczył szczelin wentylacyjnych, żeby mu farby nie nawaliło do środka na laminaty :D

nic się nie stanie bo te farby nie przewodzą. Gorzej z wentylatorami, łożyska się wytłuką jak będą mieć łopatki zapaćkane. A efekt całkiem całkiem :-)

skarpety_atlety

2013-10-11, 12:46
widać, że specjalista, bo obsługuje puszcze spreju conajmniej tak profesjonalnie jak ja swojego fiuta

Vabanek

2013-10-11, 12:59
mateelv napisał/a:

co za kiczowate gówno


k***a pajacu ile razy mam powtarzać zdemontuj te lustra w domu..

Gramski

2013-10-11, 13:32
co on k***a peceta mercedesa miał?

konkretjak150

2013-10-11, 13:45
ch*j nie talent, takich typów jak ten jest masa w miejscowościach wypoczynkowych, cały czas malują do znudzenia tylko jakieś planetki, cały czas jeden schemat do ogarnięcia w jeden dzień przez KAŻDEGO. Szacuneczek jeśli ktoś umie tak szybko namalować cokolwiek, ale jak widzę typów z gazetami szprejami i pokrywkami od garnków malujących jakieś kosmosy i zafascynowanych tym ludzi to mnie śmiech ogarnia.

silentcore

2013-10-11, 13:51
konkretjak150 napisał/a:

ch*j nie talent, takich typów jak ten jest masa w miejscowościach wypoczynkowych, cały czas malują do znudzenia tylko jakieś planetki, cały czas jeden schemat do ogarnięcia w jeden dzień przez KAŻDEGO. Szacuneczek jeśli ktoś umie tak szybko namalować cokolwiek, ale jak widzę typów z gazetami szprejami i pokrywkami od garnków malujących jakieś kosmosy i zafascynowanych tym ludzi to mnie śmiech ogarnia.





dam Ci nawet tydzień ok? po czym wstawisz tu swoje dzieło robione właśnie tą techniką. wiesz z karteczką ze swoim nickiem. jeżeli będzie choć trochę podobne to przyrzekam usunę to konto i już nigdy tu nie wejdę ok?

konkretjak150

2013-10-11, 14:00
Nie, mam wyj***ne w udowadnianie Tobie czegokolwiek, stwierdzam fakt. Jak wpadnę na pomysł, żeby stać na monciaku w Sopocie i kroić siano z ludzi, którzy uważają mnie za mega talent to wstawię swoją twórczość. Typy malujące planetki w większości nie potrafią namalować niczego innego, a ich talent polega na tym, że wiedzą że jak położą pokrywkę, mazną szprajem i przetrą gazetą w danym miejscu to będzie ok. Jak najbardziej szacuneczek dla tych, co poza tym potrafią namalować od pyty innych rzeczy i wydaje mi się, że jakby tak było to nie malowali by cały czas planetek przy wykorzystaniu sprzętu kuchennego. Chyba, że to co on robi wydaje Ci się skomplikowane, no to wtedy pozostaje mi złożyć wyrazy współczucia. To co oni robią to zwykły wyuczony na pamięć schemat, tyle.

silentcore

2013-10-11, 14:08
Cytat:



bo jesteś j***nym leniem trzepiącym sobie 3 razy dziennie przed monitorem.
poszperałem na kanale tego kolesia

znajdz na fejsie : "Samuel Białkowski Create" i wejdz w albumy 'drawings' albo 'teddy'


to są jego prace i zamknij paszczę śmierdzielu. nie każdy kto maluje planetki (chociażby dlatego, ze mu się to k***a podoba musi być pozbawiony kreatywności). ale to i tak do ciebie nie trafi, więc trzep sobie dalej.

konkretjak150

2013-10-11, 14:26
Napisałem cioto "w większości"? Czytaj ze zrozumieniem, a śmierdzieli onanistów to u siebie na melinie poszukaj.

silentcore

2013-10-11, 14:29
'takich typów jak on jest masa' - pierwszy komentarz. pisz i czytaj ze zrozumieniem. cioto. : )