18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przelot SU-25 nad drogą M1 Brześć-Mińsk

rafal88x • 2013-04-15, 01:52
Niski przelot samolotów SU-25. Powodem takich takich dziwnych manewrów są ćwiczenia planowanego lądowania na szosie. Co ciekawe trasa nie została wyłączona z ruchu, a nagranie zrobione są przez cywilny rejestrator.



emzet

2013-04-15, 09:25
Odważny, po prawej rosną brzozy!

lofix1

2013-04-15, 10:08
k***a nawet na Białorusi mają lepsze drogi...

en-em

2013-04-15, 12:25
u nas na betonce(zbudowana przed wojną autostrada pod szczecinem) takie same manewry odbywały sie jeszcze za prl. włącznie z lądowaniem .

imek

2013-04-15, 13:33
akurat ziewał, to pewnie nawet nie zauważył :D

Gus

2013-04-15, 13:35
Za "Żabie stopy" zawsze piwo :D

borisklinga

2013-04-15, 13:56
pamietacie wojne Gruzji ? te same samoloty, tak samo lataly i niszcyzly czolgi i pojazdy cywilne gruzinów na drodze do Tibilisi . Ruscy bandyci poprostu cwiczą swoja sk***iała taktyke



A tak przy okazji ktorys uzytkownik wyzej pisał o betonce, fakt tak dokłądnie było tutaj filmik




na tej drodze tez krecono niektore ujęcie do filmu Młode Wilki :)

mateuszkowalski69

2013-04-15, 14:08
lofix1 napisał/a:

k***a nawet na Białorusi mają lepsze drogi...



Oglądając film już wiedziałem, że ktoś tak napisze. Z mojej strony mogę powiedzieć, że nie chciałbym ani pięknych dróg, ani darmowej opieki zdrowotnej, ani edukacji w zamian za odebranie mojej wolności. Tym którzy uważają że u kołchoźnika Łukaszenki jest lepiej proponuję wyjazd do raju przez niego tworzonego. Tam traktuje się ludzi rozumiejących wolność pałką milicyjną albo uwięzieniem w ich cudownym kraju (nawiązuję do niedawnej sytuacji z Polką, której celnicy sprzedali PRYWATNY samochód a później nie dali wrócić do domu). Sami sobie wybudujemy autostrady tylko niech przestaną nas okradać w podatkach. A Grodno to i tak polskie miasto.

nanab

2013-04-15, 14:34
lofix1 napisał/a:

k***a nawet na Białorusi mają lepsze drogi...


Specjalnie dla gimbusów którzy nie ruszają się sprzed komputera zdjęcie polskiej drogi:

makabrax

2013-04-15, 15:00
@nanab
ta, przez pierwszy tydzień...

DiesIrae

2013-04-15, 15:04
@nanab
Ładnie wyretuszowałeś dziury, jesteś grafikiem? :amused:

wojtas2169

2013-04-15, 15:07
Polaczki od razu hejtują. Nie lubię używać tego słowa, ale wk***iają mnie tacy ludzie po prostu. Jak nie było autostrad to źle. Teraz jak trochę ich już jest to też źle. Zawsze znajdą się tacy co tylko krytykują. Z resztą pewnie większość z nich nie ma prawa jazdy lub ma, ale najdłuższa trasa jaką zrobili to 100km i do samochodu wsiadają tylko po to, żeby dojechać ze wsi do miasta na zakupy.

babycow

2013-04-15, 15:27
Dzieci co prawka nie maja sie wypowiadaja... W Polsce mamy piekne drogi... nie dziwie sie, jak na zadupiach mieszkacie to macie dziure na diurze.

białywęgorz

2013-04-15, 16:43
To my mamy takie autostrady?!? :O

Anders Breivik

2013-04-15, 16:44
k***a nie śmieszne jest te pie**olenie o dziurach, jak droga lokalna na waszym osiedlu jest rozj***na to nie znaczy że każda droga w Polsce taka jest. W temacie dróg można przyj***ć się do złodziejstwa, kombinatorstwa i ustawiania przetargów przez nasze j***ne władze a nie starego jak internet hasła "polskie drogi są dziurawe"