18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przelot przez dziurkę

S...........ki • 2013-04-18, 17:50
Przeleciał szparkę.

chetek

2013-04-18, 20:58
tit napisał/a:


Wybacz Panie, widocznie jestem dużo głupszy od Ciebie i nie posiadam wiedzy na temat każdego filmiku który tu wrzucam. Obiecuję się poprawić, albo będę Ci pisał privy przed każdą wrzutą. Przepraszam. Ubolewam.



A może wystarczyłoby tenże filmik OBEJRZEĆ...? :/ Nie dość, że jesteś dużo głupszy, to nawet nie oglądasz filmików, które wrzucasz.

torro

2013-04-18, 23:08
tit napisał/a:



Wybacz Panie, widocznie jestem dużo głupszy od Ciebie i nie posiadam wiedzy na temat każdego filmiku który tu wrzucam. Obiecuję się poprawić, albo będę Ci pisał privy przed każdą wrzutą. Przepraszam. Ubolewam.


A na diabła mi twoje privy. Chodzi mi o to, że dobre, celne tagi bardzo ułatwiają wyszukanie danego tematu. A tak, człowiek się namęczy, naszuka w wyszukiwarce, załaduje filmik w przekonaniu, że temat jest nowy, a tu za chwilę się okazuje, że już był, tylko jakiś dureń zamiast wpisać dobre tagi wpisał np.: film, o, kłócących, się, taksówkarzach...

kamil-c

2013-04-18, 23:20
Cóż mogę powiedzieć "Allllle URWAŁ !!!" :P

ToPrzeciezJa

2013-04-18, 23:21
@2xup Wy na prawdę nie wyczuwacie ironii w tym co napisał? So sad :(

torro

2013-04-19, 13:50
@up
A niech se chłopina ironizuje do woli. Ale może na drugi raz wysili trochę łepetynę przed wpisaniem tagów.

MudPie

2013-04-19, 16:29
O k***a. Ma jaja.. Ciekawe czy robili to na czuja czy jakiś matematyk im wyliczył wszystko, że nie mogło się nie udać.