18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przełomowe odkrycie

Vof • 2014-01-03, 15:14
Potrzeba matką wynalazków


Porky

2014-01-04, 00:18
@RottenFetus


GAY

Darthu

2014-01-04, 00:48
No... Obrazek k***a wart wystawiających...

rz...........ch

2014-01-04, 03:58
RottenFetus

wypadałoby wiedzić gdzie jest japonia, a gdzie korea.
zaskoczę cię ... korea jest południowa i północba

a teraz płenta:
doucz się hejterski ch*ju.
w dwóxh słowach-obrazwk wklej sobie na dupie. może przyjdę do ciebie narysować na drzwiach ku*as. Miernota. Bęcwał
wtedy pogadamy.
sutannę muszę wrzucić do pralki omg.

Ra...........py

2014-01-04, 05:16
Rozpie**ala mnie za każdym razem ten obrazek z jaraniem się japonią :D

Qruz

2014-01-04, 05:41

THIS IS SAIYUKI KU**A


soadfan

2014-01-04, 11:05
Fake, Newton nie miał żony, połowe czasu poświęcał fizyce i matematyce a drugą połowę na studiowaniu Biblii.

_R...........s_

2014-01-04, 11:18
Jak to jest, że człowiek tylko wklei sympatyczny obrazek o anime i żółtkach, a od razu zostaje się zwyzywanym od ch*jów.

Co najśmieszniejsze, do szkoły odsyłają mnie ludzie dla których "polska trudna języka":
Cytat:

wypadałoby wiedzić gdzie jest japonia, a gdzie korea.
zaskoczę cię ... korea jest południowa i północba

a teraz płenta:
doucz się hejterski ch*ju.
w dwóxh słowach-obrazwk wklej sobie na dupie. może przyjdę do ciebie narysować na drzwiach ku*as. Miernota. Bęcwał
wtedy pogadamy.


Autora najwyraźniej cech*je niechęć do wielkich liter (chociaż trochę to dziwne, z jednej strony zdanie rozpoczyna z małej litery, a z drugiej słowo "ku*as" pisze z wielkiej, zastanawiające), przypadkowo porozrzucane znaki interpunkcyjne, oraz literówki, a przede wszystkim ogromna ilość idiotycznych błędów.
Więc tak: Czymże jest tajemnicza płenta? Może i taka pisownia bardziej pasuje, bo to co poniżej raczej puenty nie przypomina. Od kiedy coś można wkleić NA dupę? Zawsze myślałem że jak wklejamy to Do czegoś, a nakleja się NA coś.

Pamiętajcie drogie sadolki, sadole, i kobiety bez penisów, może i nie każdy miłośnik bajek od żółtków wygląda tak jak na obrazku niżej. Tak wyglądają tylko osobniki dostające spazmów, kiedy tylko ktoś skrytykuje żółtych.

harinezumi

2014-01-04, 14:16
Ja uwielbiam anime i Xuj wam w ucho :)

Majozen

2014-01-04, 16:57
RottenFetus napisał/a:

Obrazek



Ogólnie jest to komiks koreański, ale co tam, "jebnę tekst ze swoim zdjęciem i będę fajny" :mrgreen: