18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

przelew bankowy

lukman07 • 2014-02-10, 04:12
Mam taką ostatnio opowiedziana przez mojego Tatę historie jego kumpla z pracy. 8-)

Ostatnio ten Robert miał zrobić przelew swojej żonie na zakup nowego auta. W sumie jakieś 30 tys. złotych. Zrobił ten przelew, a jego żona na drugi dzień miała iść do banku i wypłacić ową sumkę. Stanęła przy okienku podała swoje dane i oczywiście to co chce zrobić, babka w okienku wpisała co trzeba po czym patrzyła na nią dziwnie co chwilę się podśmiech*jąc. Zdziwiona żona zabrała wypłacona kwote i poszła do domu. A że baby są ciekawskie postanowiła sprawdzić na internecie dane przelewu. Okazało się że jej wspaniały, żartobliwy i kochany mąż :-P W tytule przelewu tej sumy wpisał "za wspaniały seks, za dobrego loda..." itd. kilka ordynarnych tekstów :mrgreen:
Jestem tylko ciekaw reakcji żonki gdy mąż wróci do domu
Ogólnie ciekawy żart trzeba przyznać.

Za pewne nie było!

JebakLeśny

2014-02-10, 11:41
Miałem podobną sytuację, kiedy to za gnoja (w wieku 16 lat) nie miałem jeszcze swojego konta bankowego, a kolega miał mi przelać jakieś drobne które mi wisiał. Podałem mu nr. konta mojej Mamy, a w tytule wpisał coś na zasadzie: "za dz**ki, koks i alkohol, dobra impreza była". Mina mojej Mamy też była dobra :D

klaszak

2014-02-10, 11:49
Tez jak mój kolezka chcial wziąć pożyczkę z vivusa przelewalem mu 1gr. Bo tyle potrzeb owal w tytule przelewu wpisalem uslugi seksualne /fisting/ także często spotykany psikus

Fu...........66

2014-02-10, 12:03
Ja bym nie posłał kobiety do banku po taką sumę, mógłby ktoś ją okraść, albo zgubiłaby po drodze 10k i przy okzaji znalazła w ch*j toreb z ciuchami i butami.

ro...........k5

2014-02-10, 12:17
już bo k***a jak wypłaca hajs z banku to Pani z okienka czyta tytuły każdego przelewu na koncie. Kto to k***a wymyślił?

606

2014-02-10, 12:37
Za niektóre obraźliwe wpisy lub kojarzące się z "terroryzmem", np. "Za zaj***nie tuska" w niektórych bankach sprawa będzie zgłaszana na psy, a wy ścigani z urzędu. Niestety takie mamy poj***ne prawo, że żartować sobie też nie można, więc uważajcie.

rafa97

2014-02-10, 12:57
Przyznaj się, że to tato dostał ten przelew.

Kosmodysk

2014-02-10, 13:15
Tytuł przelewu typu usługi seksualne dość często się zdarza wpisywać, lecz ostatnio kumplowi wpisałem: "Na nierefundowane zszywanie odbytu"

sorra18

2014-02-10, 16:53
Ta gdyby przelal 30k to laska by odswierzala konto cala j***na noc zeby miec pewnosc ze kaska wplynela.

mlekozklasa

2014-02-10, 17:08
pie**olenie...ciekawe, który bank wypłaca 30 tys w gotówce na drugi dzień.

606

2014-02-10, 17:12
mlekozklasa napisał/a:

pie**olenie...ciekawe, który bank wypłaca 30 tys w gotówce na drugi dzień.



Około 20 tysi jest w stanie wypłacić np. bzwbk. To nie kredyt, to gotówka klienta. Każda większa placówka ma do dyspozycji trochę siana, w przypadku klienta z dużym kontem wysyłają konwój z samego rana. Dokładnie ten sam, który I TAK jeździ po placówkach w tę i nazad. Więc w ciągu 24/48 godzin da się to zrobić.

wilczekone

2014-02-10, 21:07
RagicMabbit napisał/a:

śmierdzi fejkiem - nie sądzę zeby baby w okienku miały wgląd do hostorii operacji



mają, faceci też.

roofik5 napisał/a:

już bo k***a jak wypłaca hajs z banku to Pani z okienka czyta tytuły każdego przelewu na koncie. Kto to k***a wymyślił?



czytają

mlekozklasa napisał/a:

pie**olenie...ciekawe, który bank wypłaca 30 tys w gotówce na drugi dzień.



można, nawet i w ten sam dzień

klaszak napisał/a:

Tez jak mój kolezka chcial wziąć pożyczkę z vivusa przelewalem mu 1gr. Bo tyle potrzeb owal w tytule przelewu wpisalem uslugi seksualne /fisting/ także często spotykany psikus



jesteś debilem


kiedyś wypłacałem chłopakowi kase, w tytule miał "za szkolenie kucyka pony" ledwo potrafiłem wstrzymać śmiech, w przeciwieństwie do "za koks i k***y", "za loda", "za seks", bądźcie bardziej kreatywni.... :)

pozdrawiam, pracownik banku

ex32

2014-02-10, 23:02
Ja wpisałem żonie tak: "Szwedzka pomka do penisa, aukcja nr 3647583" :mrgreen:

hgh

2014-02-11, 00:18
Czytając między wierszami:
wspaniały seks
dobry lód

czyli loda ma do nauczenia, jakim cudem ona została jego żoną bez podstawowej umiejętności?

Wyczuwam wpadkę przed ślubem. ;-)