18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przejazd przez rondo

CrazyEdek • 2015-06-15, 21:45
"O maj gat!"


użyszkodnik

2015-06-16, 21:09
Runej napisał/a:

2 pedały: gaz i hamulec, i jeszcze im to trudnośc sprawia...



Spytaj o "w prawo" i "w lewo".
Kiedyś laska mi powiedziała, że to proste - ojciec jej wytłumaczył:
lewa to tam gdzie masz zegarek! No i pojechała w drugą stronę, bo nosiła na prawej ręce. :facepalm:

Shadownik

2015-06-16, 23:05
@Misiek_KRK
No przepraszam k***a bardzo. Odkąd mam prawko (ponad rok) to jeżdżę BMW z 3.0 silnikiem i jakoś jeszcze nie zdarzyło mi się żeby mi dupę zabrało. To nie jest kwestia umiejętności czy też stażu za kółkiem, do tego trzeba mieć olej w głowie i potrafić logicznie myśleć: "czy z daną prędkością wyrobie zakręt", "czy jest jakaś możliwość, że wpadnę w poślizg".

PS. Tak, jeżdżę autem taty ...

Misiek_KRK

2015-06-18, 07:35
Shadownik napisał/a:

@Misiek_KRK
No przepraszam k***a bardzo. Odkąd mam prawko (ponad rok) to jeżdżę BMW z 3.0 silnikiem i jakoś jeszcze nie zdarzyło mi się żeby mi dupę zabrało. To nie jest kwestia umiejętności czy też stażu za kółkiem, do tego trzeba mieć olej w głowie i potrafić logicznie myśleć: "czy z daną prędkością wyrobie zakręt", "czy jest jakaś możliwość, że wpadnę w poślizg".

PS. Tak, jeżdżę autem taty ...



Niestety, ale olej w głowie nie pomoże, jak nie masz doświadczenia.
Skąd młody kierowca ma wiedzieć, w którym momencie prędkość jest zbyt duża, żeby wejść w ostry zakręt. Oczywiście można jeździć 40 km/h i stopniowo przyspieszać, ale nie o to chodzi w jeździe samochodem. Skoro używasz BMW 3,0 to raczej nie jest to Twój pierwszy samochód który używasz po zrobieniu prawka. Ja przed zdaniem prawka jeździłem 3 lata samochodami ojca bo drogach wiejskich. Dało mi to spore doświadczenie.
PS. Mam wrażenie, że masz więcej oleju w głowie niż przeciętny 19-to latek. Szacun