18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przegląd bylin

~REsadER • 2024-01-12, 14:56
popa popa, promocja na doniczki, zajeżdżamy :szczerbaty:


KuKuKa

2024-01-12, 15:03
Od razu kwiatki w ogrodzie nawiezione i podlane

agrus11

2024-01-12, 15:08
raczej fejk, miałem pewne podejrzenia, ale wrzuciłem w program i widać dokładnie, że dźwięk jest rozjechany i pewnie podłożony

dżonyłojlker

2024-01-12, 15:30
agrus11 napisał/a:

raczej fejk, miałem pewne podejrzenia, ale wrzuciłem w program i widać dokładnie, że dźwięk jest rozjechany i pewnie podłożony



Dźwięk rozjechany jak ch*j, ale ten fejk no niby w jakim sensie?

kris1978

2024-01-12, 15:53
Gdyby nie j***ne nagranie, można by zwalić ma motopipę że wyprzedzał z lewej

KosmatyHui

2024-01-12, 16:06
agrus11 napisał/a:

raczej fejk, miałem pewne podejrzenia, ale wrzuciłem w program i widać dokładnie, że dźwięk jest rozjechany i pewnie podłożony



Ale czesto nagrania z gowno kamer potrafia miec dzwiek rozjechany. I czemu fejk?

ABS rozj***ny, korektor sily hamowania niesprawny. Opony twarde jak z plastiku i masz. Normalna przypadlosc gdy Ci dupa sie zablokuje. No chyba ze tu mamy inny problem. Ktos hamowal lapka, lub dyfer efektownie chrupnal.

mesjans

2024-01-12, 16:41
agrus11 napisał/a:

raczej fejk, miałem pewne podejrzenia, ale wrzuciłem w program i widać dokładnie, że dźwięk jest rozjechany i pewnie podłożony



Jeśli musiałeś ten film wrzucać w jakiś program by zauważyć że audio z wideo jest rozjechane to ty sherlockiem nie będziesz, nawet nie próbuj.

Heliar

2024-01-12, 17:06
KosmatyHui napisał/a:

Ale czesto nagrania z gowno kamer potrafia miec dzwiek rozjechany. I czemu fejk?
ABS rozj***ny, korektor sily hamowania niesprawny. Opony twarde jak z plastiku i masz. Normalna przypadlosc gdy Ci dupa sie zablokuje. No chyba ze tu mamy inny problem. Ktos hamowal lapka, lub dyfer efektownie chrupnal.



ABSu to nigdy tam nie było, ani żadnej innej magii i tyle wystarczy, Tylne koła stoją jako pierwsze bo tył lekki, przednie hamują cały czas, a s stają pod koniec. Konstrukcja samochodu, położenie środka ciężkości i brak ABSu wystarczą, żeby przy nagłym hamowaniu uzyskać dokładnie taki efekt.

Pięknie efekty braku ABS widać na radzieckich filmikach, szczególnie tych z ładami. ;-)

dżonyłojlker

2024-01-12, 17:29
Heliar napisał/a:

Konstrukcja samochodu, położenie środka ciężkości i brak ABSu wystarczą, żeby przy nagłym hamowaniu uzyskać dokładnie taki efekt.



Takiego efektu jednak nie powinno być. Ja bym tu stawiał na korektor siły hamowania. Albo druciarska naprawa i usunięcie. Albo usterka. W niektórych autach jest taki dziwny korektor z wajchą na sprężynce; im bardziej załadowany tył, tym większy przepływ, to się potrafi zblokować i jest 50/50.
Tak tylko bredzę, ch*ja się znam, ale jest to możliwe ;-)

metyoo

2024-01-12, 19:30
Heliar napisał/a:

ABSu to nigdy tam nie było, ani żadnej innej magii i tyle wystarczy, Tylne koła stoją jako pierwsze bo tył lekki, przednie hamują cały czas, a s stają pod koniec. Konstrukcja samochodu, położenie środka ciężkości i brak ABSu wystarczą, żeby przy nagłym hamowaniu uzyskać dokładnie taki efekt.
Pięknie efekty braku ABS widać na radzieckich filmikach, szczególnie tych z ładami.



na radzieckich filmikach najczęściej widać niesprawność układu hamulcowego, a dokładniej hamowanie kół z nierówną mocą, tutaj z resztą jest podobnie koła wyprostowane, a auto skręca... nie bez powodu diagnosta sprawdza czy heble działają i czy działają równo :)

misiekdiablo1

2024-01-12, 20:32
zamiast szybkiej pionizacji , debatują o tym co tu się odj***ło

KosmatyHui

2024-01-12, 22:17
Heliar napisał/a:

ABSu to nigdy tam nie było, ani żadnej innej magii i tyle wystarczy, Tylne koła stoją jako pierwsze bo tył lekki, przednie hamują cały czas, a s stają pod koniec. Konstrukcja samochodu, położenie środka ciężkości i brak ABSu wystarczą, żeby przy nagłym hamowaniu uzyskać dokładnie taki efekt.
Pięknie efekty braku ABS widać na radzieckich filmikach, szczególnie tych z ładami.



A gowno.. w tych rocznikach ABS juz w wielu byl. Tylko zapewne taki prymitywny jak w mojej terenowce. Tylna os jako calosc i centralny punkt pomiaru predkosci. Koronka na kole dyfra. i do tego mechaniczny korektor sily hamowania.

mialem kiedys dluzsza awarie, bo kuna wpie**olila mi przewod od prawego przedniego czujnika i tak jezdzilem bo hamulce w tym aucie to i tak spowalniacze. i przy gololedzi tez raz chciala mi zrobic taki piruet jak ruska lada. Udalo mi sie odpuscic i opanowac. Ale juz ABS mam spowrotem zrobiony. Tu gosciu to chyba Łapką chcial zahamowac

Piesinger

2024-01-13, 03:09
Wącha kwiatki od spodu