18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

przedwojenna przedwojenna..

wójek • 2014-01-19, 14:22
prawdopodobnie we wszystkich większych miastach znajduje się knajpa o nazwie Przedwojenna, we wrocławiu na pewno,
zastanawiałem się jak ta knajpa nazywała się przed wojną?

historia nie oparta na faktach.
nie było bo moje, wincyj tu: https://www.facebook.com/komarywczekoladzie

Freedom_69

2014-01-19, 14:49
moge się mylić ale pewnie nazywała się "Przedwojenna"

wójek

2014-01-19, 14:55
Freedom_69- czyli musieli wiedzieć, że będzie wojna

go...........et

2014-01-19, 14:59
k***idół gdzie tłumy biedoty walą drzwiami i oknami żeby napić się taniego alkoholu albo zjeść nieświeżego tatara. Jest milion lepszych (szczególnie jakościowo) pijalni we Wrocławiu.

makse

2014-01-19, 14:59
Up
Nie po prostu została założona przed wojną.

wójek

2014-01-19, 15:03
gordonviet są lepsze i gorsze miejsca, w przedwojennej najlepsze są barmanki

black88

2014-01-19, 15:28
gordonviet napisał/a:

k***idół gdzie tłumy biedoty walą drzwiami i oknami żeby napić się taniego alkoholu albo zjeść nieświeżego tatara. Jest milion lepszych (szczególnie jakościowo) pijalni we Wrocławiu.



Ojej. Nie zesraj się z tego niesmaku.

Mnie tam się podobało. A i tatar nie drapał mojego chłopskiego podniebienia 8-)

faurin

2014-01-19, 16:10
Przedwojenna we wrocku tylko klimatem nadrabia. Cała reszta... well, są lepsze miejsca do taniego naj***nia i są lepsze miejsca do godnego posiłku. Chopper w okolicy chociażby (zajebista karkówa i litovel do tego), czy pijalnia dla niewymagających zbyt wiele.

mars0015

2014-01-19, 17:50
Zajebisty lokal muszę przyznać, polecam wszystkim we Wrocławiu ;)

pilmia

2014-01-19, 19:00
Jaka dyskretna reklama bloga :D

Dobrutro

2014-01-19, 19:08
To proste, przed II wojną światową restauracja nazywać się mogła "Przedwojenna" nie dlatego, że ktoś coś przewidywał. Ale, że odnosiło się to do "Wielkiej Wojny" jak przed II wojną światową określaną tą pierwszą. :P

oc...........an

2014-01-20, 17:28
tak jak już ktoś wcześniej wspomniał, Chopper to bardzo dobre miejsce na spotkanie. No ale żeby dodać trochę klasy do dyskusji to polecam Piwnicę Świdnicką - drogie, ale niesamowicie reprezentatywne miejsce z własnym piwem. Jak chcecie przestać czuć zapach cebuli przez parę godzin to jest to miejsce dla was ;)

Jak ktoś się ze mną nie zgadza, to niech nie strzela, bo to są moje subiektywne poglądy!


Swoją drogą ten obrazek jest inwalid(ą) bo przecież była już Wielka Wojna więc tytuł byłby jak najbardziej na miejscu. Co innego gdyby nazwa brzmiała "Dwudziestolecie międzywojenne" ;)