18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przedświąteczne spojrzenie

łon • 2013-12-05, 20:33
W związku z nadchodzącymi świętami
i Tym że z każdej możliwej strony jesteśmy atakowani przez różnego rodzaju: wyprzedaże, tanie i łatwe kredyty etc. w mojej głowie pojawiły się pewne pomysły a propos tej frustracji, która się w człowieku pojawia, gdy zda sobie sprawę, że ciągle bez względu na opór jest dymany w tyłek przez wielkie korporacje i media, które wciskają nam ciemnoty do głowy.Rząd, który wciska nam do głowy głupoty, albo odwraca uwagę od swoich posunięć jakimiś błahostkami. Sklepy, które wymyślają różnego rodzaju metody na oszukanie klienta i przyciągnięcie go do siebie już nawet się z tym nie kryją. Czasami się zastanawiam czy wiedząc to co wiem teraz nie lepiej byłoby mi żyć w czasach gdy to wszystko było jeszcze w powijakach.




"Mapa prawdopodobieństwa ataku przez usa"

Oto moje wypociny, wrzucam je tu oczekując opinii i ewentualnie ciekawej konwersacji :mrgreen: jak coś nie tak to wiadomo... :lodowka:

Fu...........66

2013-12-05, 21:58
Odnośnie pierwszej grafiki naszła mnie głębsza refleksja, że amerykański żołnierz, to człowiek, który sprzedał siebie i swoje zdrowie korporacjom takim jak ExxonMobil, narażając życie na obszarach bogatych w surowce.

Jack Daniel's

2013-12-06, 05:51
Odnośnie 3 grafiki naszła mnie refleksja, że bym ją wyr*chał :D

Fu...........66

2013-12-06, 09:49
Jack Daniel's napisał/a:

Odnośnie 3 grafiki naszła mnie refleksja, że bym ją wyr*chał :D



Kogo? Grafikę? :badyl:

Jack Daniel's

2013-12-06, 15:38
Furia666 napisał/a:



Kogo? Grafikę? :badyl:



Hehe, fakt ;) Tę chudą dziewczynkę z 3 grafiki.