18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przed i Po

MrKinggston • 2013-12-23, 22:39
Dwie koreańskie bliźniaczki przed i po operacji plastycznej.
Bierzesz sobie taką laleczkę a później rodzą się wam jakieś trolle.

To większe sk***ysyństwo niż pushupy, makijaż i inne takie pierdoły.
















Marshal

2013-12-24, 01:47
Chyba w Chinach cos takiego bylo jak w obrazku powyzej.
Facet po trzecim dzieciaku, jakos bardziej poszukal i potem pozwal swoja zone, ze zataila swoja brzydote.
Chyba nawet wygral sporo kasy albo rozwod (w sumie to to samo)

jonatan

2013-12-24, 01:49
Bliźniaczki... Dla mnie każdy ping-pong wygląda tak samo...

BorgBorg

2013-12-24, 01:55
Smutne bardzo. Chciałem kiedyś wyrwać jakąś Chinkę, ale nie zastanawiałem się do końca czy mieć z nią dzieci. Teraz nawet jeśli to już wiem ,że NIE. ;(

Dr0mg

2013-12-24, 02:20
e tam mógł bym mieć taki komplecik, bliźniaczki <3 wysterylizował bym i sobie bzykał do upadłego a w razie czego mogły by pracować na mnie w końcu to pracowity naród :D

Jack Daniel's

2013-12-24, 02:26
I dokładnie o takich jest Gangnam Style. Gangnam - dzielnica Seulu słynąca z klinik plastycznych.

_Azazel

2013-12-24, 03:10
Oj tam jakbym ją brał to od razu dzieci z tego być nie musi :snajper2:

Ma...........ry

2013-12-24, 08:22
Co do tego rozwodu z brzydką Chinką to zwyczajna urban legend która była dopisana do zdjęcia reklamującego klinikę chirurgi plastycznej.

Mortalisrox

2013-12-24, 08:28
pie**olicie tam o dzieciach, a tak naprawdę każdy by się cieszył mając taką sztukę. Ja bym się cieszył. W sumie to bym się cieszył jak bym miał jakąkolwiek.

Insaner

2013-12-24, 11:40
Jaka operacja plastyczna? Zwykła operacyjna wada zgryzu, takich operacji wykonuje się kilkadziesiąt/kilkaset rocznie u nas, nawet chyba są refundowane. Jak ortodonta nie daje rady, to wysyła się na zabieg, odcina górną szczękę i wysuwa się ją do przodu, ew. cofa żuchwę do tyłu. Nie wiem jak to się nazywa, tyłozgryz, czy coś. To raczej nie jest reklama kliniki plastycznej, tylko chirurgii szczękowej w zwykłym szpitalu.
Efekt jest duży, bo zmienia się przez takie manewry kształt twarzy. Wcześniej miała ją pod nosem zapadniętą, po wysunięciu szczeki nabrała proporcji, tylko to jest operacja w ciemno, bo zgryz wyprostują, ale rezultat końcowy jest nieprzewidywalny. Jednemu wyjdzie na dobre, drugiemu wręcz przeciwnie ;d

edit; Miałem rację, jak kogoś to ciekawi to niech wpisze na googlach "Underbite", to ta wada

Herezzzy

2013-12-24, 12:54
właśnie. to wada zgryzu. nie operacja plastyczna a zwykła operacja. w polsce jest nawet refundnowana dzieciom.

gryzly123

2013-12-24, 13:55
k***a, u żółtków nawet chirurdzy plastyczni wyglądają jak z baru sushi

NafazowanyKoleś

2013-12-25, 04:04
Dr0mg napisał/a:

e tam mógł bym mieć taki komplecik, bliźniaczki <3 wysterylizował bym i sobie bzykał do upadłego a w razie czego mogły by pracować na mnie w końcu to pracowity naród :D




k***a pie**oleni ignoranci to nie są żadne j***ne obsrane Chiny ani Korea Północna, tylko Korea POŁUDNIOWA lub Japonia.


To, że oba te kraje przewyższają europę kulturalnie, technologicznie i intelektualnie powinno być wpojone w wasze tępe łby, bo później chodzicie i ośmieszacie się takimi tekstami. A teraz pojadę do korei na wakacje i mi ludzie powiedzą jakimi imbecylami są turyści z polski, k***a mać..

crank92

2013-12-25, 16:48
Cytat:

Już nawet była taka sprawa rozwodowa w Chinach, że facet miał taką żonę po operacji i urodziła mu się brzydka córka. I co najlepsze, wygrał ją! Sąd uznał że żona go oszukała.



Nie wiem czy wiesz... ale to była plota :facepalm: