18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeciętny Polak po obejrzeniu "Wiadomości"

nowynick • 2019-06-26, 09:21
Ja z tego dobrobytu to już nie wiem na co wydawać....



coziro

2019-06-26, 09:40
Śmieszne i zarazem przerażające bo prawdziwe.

~Velture

2019-06-26, 09:47
Równie dobrze mogę odbić piłeczkę i chronologicznie przedstawić wydarzenia z przeszłości:
- do koryta dochodzi tusk
- mówi słynne słowa, że jeśli ktokolwiek w jego rządzie będzie chciał podwyższenia podatków to go wypie**oli na zbity pysk
- ... tusk podwyższa vat
- ludzie się wk***iają, ceny lecą po ch*ju do góry
- tusk pie**oli, że to tymczasowa podwyżka i po bodajże 2 latach czy tam 3 wróci do normy
- ...

Także tego.

nowynick

2019-06-26, 09:54
Velture napisał/a:

Równie dobrze mogę odbić piłeczkę i chronologicznie przedstawić wydarzenia z przeszłości:
- do koryta dochodzi tusk
- mówi słynne słowa, że jeśli ktokolwiek w jego rządzie będzie chciał podwyższenia podatków to go wypie**oli na zbity pysk
- ... tusk podwyższa vat
- ludzie się wk***iają, ceny lecą po ch*ju do góry
- tusk pie**oli, że to tymczasowa podwyżka i po bodajże 2 latach czy tam 3 wróci do normy
- ...
Także tego.



Ja to nie wiem jak ludzie w ogóle rozróżniają programy PiS i PO przecież je można opisać w skrócie: "byle u koryta"

McQurwa

2019-06-26, 10:01
nowynick napisał/a:

Ja z tego dobrobytu to już nie wiem na co wydawać....


Na dobrego, a najlepiej nie skorumpowanego psychiatrę :lol:





Refundowane przez NFZ by Arłukowicz

Jajcarz

2019-06-26, 10:14
~Velture napisał/a:

Równie dobrze mogę odbić piłeczkę i chronologicznie przedstawić wydarzenia z przeszłości:
- do koryta dochodzi tusk
- mówi słynne słowa, że jeśli ktokolwiek w jego rządzie będzie chciał podwyższenia podatków to go wypie**oli na zbity pysk
- ... tusk podwyższa vat
- ludzie się wk***iają, ceny lecą po ch*ju do góry
- tusk pie**oli, że to tymczasowa podwyżka i po bodajże 2 latach czy tam 3 wróci do normy
- ...
Także tego.



Także tego, Tusk nie rządzi od 4 lat, byłoby miło jakby ludzie w końcu skończyli pie**olić na temat tuska i skupili się na tym co odpie**ala PiS. Ile razy można tłumaczyć , goebbelsowskie propagandę pisu czy ich politykę socjalną tuskiem. Rzygać się chce.

~Velture

2019-06-26, 10:20
@up
Odbijam. PO rządziło 8 lat a i tak zawsze zwalali na pis. Nawet w ostatniej kampanii po 8 latach władzy mowili, ze to wina pisu ktory rządził 8 lat temu.

PersivalusPerwersalus

2019-06-26, 10:22
już od pewnego czasu nie oglądam wiadomości bo cenie sobie swoje zdrowie, a poza tym w jednych wiadomościach napie**alają na inne i tak w kółko w jednych owsiak dobry w drugich go nie ma i tak w koło macieju. a czy pietruszka kosztuje 1,5 złotego czy 15 to jeden ch*j i tak trzeba kupić i tak to na ch*j się denerwować i po 40 jeszcze na leki wydwać. Uderz to w starszych ludzi ja wiem no ale po coś mają rodziny .. no chyba że nie mają to ch*j rosół bez pietruszki a chleb margaryną smarować :lol:

drukarka666

2019-06-26, 10:33
Parafrazując Urbana - "Ten ssak rudokity zwisa mi pomiędzy nogami małą nieobrzezaną glizdą".

kickyourheadoff

2019-06-26, 10:40

co do Chin mają trochę racji, bo klasa średnia w tym kraju to około 400 milionów ludzi, którzy chcą jeść mięso, a nie szarańczę i inne gówna jak ich rodzice.
To wpływa znacząco na popyt, a jak im sie coś sp***oli to u nas ceny też rosną. Dlatego widzimy chłopów w mercedesach, bo ceny mleka są wysokie z uwagi na niezaspokojony popyt na mleko w proszku właśnie w Chinach. Do tego dochodza koszty robocizny, bo Polak w pole nie pójdzie, a Ukrainiec chce 20 cebulionów na godzinę Przykłady i powody można mnożyć. Globalizacja i ujemne skutki dobrobytu ale młodzi wykształceni z dużych miast nie ogarniają...

niemamskarpet.

2019-06-26, 10:43
Piękne przejęcie władzy PISu:

- wszystko co złe na Tuska
- Kopacz chce wpuszczać przypalonych emigranów którzy swoją drogą i tak by tu nie zostali .......
- w tym czasie PIS ur*chamia swoje propagandowe narzędzia niczym gebels(celowo z małej) zalewając polski internet filmami o zamachach, terroryzmie i ogromnym
zagrożeniem, jednocześnie TVP pokazuje jak to jest niebezpiecznie na zachodzie a w Polsce jest super bezpiecznie bo nie ma przypalonych
- ludzie czują się zagrożeni co było celem PISu - wtedy PIS ogłasza, że nie wpuści żadnych islamskich emigrantów - gwóźdź do trumny dla PO ludzie przeszczęśliwi
- PIS wchodzi w układ z Rydzykiem i wszystkie mohery po niedzielnej mszy są już z PISem w tym samym czasie kupuje sobie młodych dając im 500zł
- PIS dochodzi do władzy - przejmuje media, sądy, przelewa Rydzykowi pierdyliard baniek za dobrze wykonaną robotę, daje ludziom obiecane 500zł ludzie wiwatują
- w tym czasie po cichu wpuszcza milion zj***nych ukraińców, propaganda nadal trwa - młodzi nie głosują tylko mohery które mają tylko w domu tvp i radio maryja i zawsze będą głosować na PIS,
PIS ma pełną kontrolę,


siwybis

2019-06-26, 11:08
Obejrzałem chyba pierdyliard przeróbek tego wywiady. Ma ktoś pojęcie o czym był oryginał?

edek.bajzel

2019-06-26, 11:08
lepiej wybrać lewacki-pejsowaty TVN i ich fakty,
już wolę Wiadomości i sram na to czy się to komuś podoba czy nie,

choć tak naprawdę informacje czerpię tylko z neta

nowynick

2019-06-26, 11:14
siwybis napisał/a:

Obejrzałem chyba pierdyliard przeróbek tego wywiady. Ma ktoś pojęcie o czym był oryginał?



o jego pracy na plaży, gdyby nie ten jego śmiech to mało zabawne po prawdzie


michixinq

2019-06-26, 11:46
Jeśli nie oglądaliście wiadomości to zachowajcie swoje zdrowie w najlepszym porządku i nie oglądajcie tego ścierwa. Jestem za młody, żeby pamiętać propagandę czasów komuny, ale myślę że niewiele się od niej różni. Polacy co raz bogatsi, polska gospodarka co raz silniejsza, słowa k***y morawieckiej jako, że Polska za 5,10,15 lat dogoni zachód XD Sk***ysyny jedne, a wszystkich, którzy na to ścierwo zagłosowali powinno się utylizować