18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeciętny Polak angażujący się w politykę

Magik2501 • 2013-05-08, 16:35
Pokrzyczeć do telewizora/wyszumieć się w internecie w spokojnie iść spać oczekując, że mityczny "ktoś" zrobi "coś" żeby było dobrze. Mógłby jeszcze na rysunku być lament jak jakaś antyrządowa grupa wychodzi na ulice "a bo przez nich to korki są tylko w mieście"



Suka_Blyat

2013-05-08, 21:35
Demokracja to rządy większości, a większość to idioci

Jack Daniel's

2013-05-08, 21:41
pie**olone manifestanty...ile raz się przez wszelakiej maści sk***ieli spóźniłem na zajęcia... Bo korek i objazd, bo sobie muszą polaczki pomanifestować.

Sz...........an

2013-05-08, 22:10
GranatPL napisał/a:

@up. No to zaczynaj marsz. Publicznie oświadczam, że jak ruszysz z pochodnią na sejm, dołączę do Ciebie. Nie pójdziesz? A no własnie.



Nie napisałem, że nie pójdę. Skąd taka myśl? Za to ty napisałeś, że pójdziesz ale wtedy gdy kto inny wyjdzie pierwszy. Tak jak ty myśli każdy. Nawet ja.

Jack Daniel's napisał/a:

pie**olone manifestanty...ile raz się przez wszelakiej maści sk***ieli spóźniłem na zajęcia... Bo korek i objazd, bo sobie muszą polaczki pomanifestować.



I manifestantom właśnie o to chodzi abyś się spóźniał. Krótko mówiąc jest to zmuszanie cię do strajku. Manifestanci blokując ruch uliczny zmuszają taksiarzy, autobusiarzy, tramwajarzy i wiele wiele innych grup do strajku. Nazywa się to reakcja łańcuchowa. Szkoda tylko, że cierpieć muszą przy tym osoby które pracują u prywaciarza gdzie ich spóźnienie nijak ma się do całego strajku.

NSZowiec napisał/a:

Demokracja to rządy większości, a większość to idioci



Demokracja to rządy ludu, a demokracji u nas jeszcze nie było.

lew121212

2013-05-08, 22:53
Ja nie wiem, o co Wam, Polakom chodzi. Jesteście ludźmi z bogatą historią. Powinniście wyjść na ulicę i rozj***ć ten cały rząd. Ja nie wyjdę, bo nie umiem Polskiego.


plackie

2013-05-08, 23:58
demokracja to ustrój szkodliwy. to ustrój w którym owca i dwa wilki głosują co mają zjeść i wygrywa większość. to ustrój w którym 51 % narzuca swoją wolę 49. co w tym k***a dobrego? no k***a?! jaką ja jako obywatel mam siłę decyzyjną? muszę się podporządkowywać pod program partii mimo że w założeniu mam głosować na tych co będą reprezentować moje poglądy. a w tym ustroju idąc do urny wiem, że mój głos nie będzie miał żadnego wpływu na to co się w państwie dzieje. ja nie wiem jaki ustrój jest dobry ale wiem, że ten nie jest najlepszy.

k***a no!

Lordzik92

2013-05-09, 00:11
Dlatego w Polandi nie potrzeba prezydenta i premiera tylko krola i szlachty!

plackie

2013-05-09, 00:19
albo jakiś test wiedzy na temat ekonomi, finansów, historii i tradycji polskich, tak samo dla wyborców jak i wybieranych. robisz sobie licencje na wybory. 5 lat trwa. to już by przesiało 3/4 społeczeństwa zbyt leniwą by do takiego testu podejść

myknew

2013-05-09, 07:54
"bo ludzie nie chcą integrować samodzielnie w coś takieg" khy khy

Gienek2

2013-05-09, 09:51
gówniaczek ale jakie to są te miejsca do tego przeznaczone????? tyle samo zmieni tam w nich co i przed telewizorem uwierz mi

methos23

2013-05-09, 12:30
Taka natura polskiej społeczności, która występuje od dawien dawna.
Jak to kiedyś Piłsudski powiedział: "Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to k***y!"
Polska zawsze będzie ch*jowa, tak już jest zapisane moi drodzy :)

bania88

2013-05-09, 14:15
plackie napisał/a:

albo jakiś test wiedzy na temat ekonomi, finansów, historii i tradycji polskich, tak samo dla wyborców jak i wybieranych. robisz sobie licencje na wybory. 5 lat trwa. to już by przesiało 3/4 społeczeństwa zbyt leniwą by do takiego testu podejść


Powiem ci szczerze, ze pomysl genialny - Lap Piwo. Tylko, ze znajac zycie to te k***y u wladzy te testy by manipulowaly np. "Glosujesz na PO? - gratulacje zdal Pan. Glosujesz na PiS - Niestety zapraszamy w przyszlym roku". Ale jakby te testy przeprowadzala jakas kompetentna, niezalezna od niczego i nikogo instytucja, moze nawet zagraniczna to by moglo wypalic :D

gówniaczek

2013-05-09, 20:48
Gienek2 napisał/a:

gówniaczek ale jakie to są te miejsca do tego przeznaczone????? tyle samo zmieni tam w nich co i przed telewizorem uwierz mi


Z takim podejściem się nic nie zmieni w kraju demokratycznym. Ludzie chcieli demokracji - mają ją. I teraz jeżeli coś im się nie podoba, to powinni iść i się o to wykłócać, jeżeliby przyszli sporą grupą to by coś zdziałali. A problem jest, bo ludzie uważają, że - skoro jestem jednostką, to nic nie zdziałam. Lepiej siedzieć na kanapie i ponarzekać pod nosem - mówi typowy Kowalski. I to jest właśnie problem demokracji. Ludzie myślą, że jak raz do roku oddadzą jeden głos na ulubioną partię, to się coś zmieni. Otóż nie zmieni, bo:
A) Prezydent w Polsce jest niczym, jest misiem do rozdawania medali. To Premier tutaj sprawuje władzę.
B) Partia która wygra, nie będzie myśleć o tym co będzie za 10lat, a co ma zrobić aby wygrać kolejne wybory. Przez co nie ma to wcale sensu - to już tak atakując demokrację.
C) Skoro ludzie chcą demokracji, to powinni rzucać pomysłami, atakować rząd jeżeli idzie coś nie tak jak powinno, jak ich oszukuje i okrada. A nie robią nic, tylko siedzą na dupie i płaczą (tak, tak jak ja teraz).

Jack Daniel's

2013-05-18, 18:22
Szeryfian napisał/a:





I manifestantom właśnie o to chodzi abyś się spóźniał. Krótko mówiąc jest to zmuszanie cię do strajku. Manifestanci blokując ruch uliczny zmuszają taksiarzy, autobusiarzy, tramwajarzy i wiele wiele innych grup do strajku. Nazywa się to reakcja łańcuchowa. Szkoda tylko, że cierpieć muszą przy tym osoby które pracują u prywaciarza gdzie ich spóźnienie nijak ma się do całego strajku.



Jebie mnie to, do czego mnie zmuszają. Jestem wolnym człowiekiem i nie mam zamiaru spóźniać się na kolokwium/egzamin/zajęcia, bo jakaś banda wielce niezadowolonych musi sobie wyjść na ulice. Nie pasuje im w Polsce, granice otwarte.