18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeciętny dzień w South Central, Los Angeles - California.

hunniddolla • 2023-10-06, 19:27
malpki


IronBB

2023-10-06, 20:04
Ugh, Ugh, Uga Buga, Uga Buga, Ugh, Ugh - pewnie poszło o banana tradycyjnie...

Budrys2000

2023-10-06, 20:42
Przemoc ma zawsze jakieś podłoże w dzieciństwie. Możliwe, że ojciec praktykował na nim mocne kuksańce

;-)

zwierzak30

2023-10-06, 22:58
Jaką p*zdą cza być.Żeby takiego dzieciaka nie powalić tyloma "ciosami"?

Nie to że jestem jakimś fajter,ale jakbym mocno uderzył takiego szczurka.To pewnie pie**olił bym pierdoły na sadolu za jakieś 5 do 25 lat/ :)

Michu_XXX69

2023-10-07, 01:02
zwierzak30 napisał/a:

Jaką p*zdą cza być.Żeby takiego dzieciaka nie powalić tyloma "ciosami"?
Nie to że jestem jakimś fajter,ale jakbym mocno uderzył takiego szczurka.To pewnie pie**olił bym pierdoły na sadolu za jakieś 5 do 25 lat/




Wszyscy już znamy Twoją internetową siłę. Proszę nie stosuj jej tylko na nas - chcemy żyć.

S.Cat

2023-10-07, 06:57
zwierzak30 napisał/a:

Jaką p*zdą cza być.Żeby takiego dzieciaka nie powalić tyloma "ciosami"?
Nie to że jestem jakimś fajter,ale jakbym mocno uderzył takiego szczurka.To pewnie pie**olił bym pierdoły na sadolu za jakieś 5 do 25 lat/



A nie wygląda Ci to tak, że ten zwierzak nie używał całej siły ? Odnoszę wrażenie, że jest to tzw "wychowawczy wpie**ol".Jak jedna małpa w stadzie ukradnie drugiej banana to trzeba ją lekko przekopać tak żeby wiedziała, że kradzież w stadzie się nie opłaca i że kradnie się ze sklepów.Widziałem kiedyś na Discovery.

LouisdeFunes

2023-10-07, 23:37
Myślę że u nich przy urodzeniu przydałoby się zmienić zabieg obrzezania na lobotomie