18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przechowywanie w chmurze

Seraff • 2013-08-03, 17:43
Myślisz, że przechowywanie w chmurze to nowe rozwiązanie?

Mylisz się :hitler:

:kawa:

BongMan

2013-08-03, 18:40
Powrócimy z deszczem.
Żydzi.

pawelgk

2013-08-03, 19:17
BongMan jaki susz. Leci piwo. :amused:

Pater patriae

2013-08-03, 22:07
No śmieszne w ch*j.
W ogóle co to k***a jest Adolf XboxFan?
Krew zalewa jak się widzi takie przeróbki Hitlera, jego fanpage i inne tego typu gówna. Sobie pie**olcie zaraz, że to sadol, że to tylko żarty, czy inny ch*j, ale chciałbym zobaczyć jak próbujecie się usprawiedliwiać waszym dziadkom, czy pradziadkom. A tym "zachodnim" p*zdom mam nadzieję, że muzułmanie, czy inne "niepożądane" elementy społeczne rozpie**olą pół kraju i będą robili jako zasrani niewolnicy.
Tak, teraz jakiś kretyn może mi dać już maść na ból dupy, może dostanie kilka wirtualnych piw...

zarpion

2013-08-04, 09:58
jak powiedziała felga do felgi: "trzeba mieć dystans"

kielbatron92

2013-08-04, 10:17
Pater patriae napisał/a:

chciałbym zobaczyć jak próbujecie się usprawiedliwiać waszym dziadkom, czy pradziadkom.


To raczej dziadek powinien się usprawiedliwiać dlaczego teraz mieszkamy w polsce..

kemcia

2013-08-04, 10:39
Mimo wszystko koleś w przeciwieństwie do wszystkich tych sk***ysynów którzy mówią o tym z pełnym szacunkiem i powagą, nie wpie**ala podtekstu o "Polskich obozach zagłady" tylko wszystko zrzuca na j***nych fryców zgodnie z historią i prawdą

Ghostface

2013-08-04, 10:47
Pater patriae napisał/a:

Tak, teraz jakiś kretyn może mi dać już maść na ból dupy, może dostanie kilka wirtualnych piw...


Może to nie to samo, ale równie skuteczne