18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przechadzka po barierce

psychotata1 • 2014-09-24, 15:05
Przechadzka po barierce materiał własny. Teraz to już luzik, nagram konkretny filmik o ile zdążę przed zimą i o ile nie spadnę po drodze gdzieś, ale jak spadnę to macie moje słowo, że kamerzysta wrzuci tutaj filmik z pozdrowieniami dla wszystkich sadoli! NIHILIZM NAJLEPSZY! Życie to tylko przejażdżka.


zincum

2014-09-24, 19:09
Bociekk napisał/a:

Ale o ch*j ta cała gówno burza?
Nie niszczy mienia, nie naraża innych na niebezpieczeństwo ( no chyba, że jebnie na kogoś :D )
Pozytywna zajawka, więcej takich filmów.
Powodzenia pojebie :D



Pod warunkiem, że jak się spierniczy, połamie kręgosłup to nie będzie na niego łożył NFZ do końca życia. Często miesięcznie pieniądze większe niż niejednego wypłata. Między innymi z mojej kasy.

damianpl

2014-09-24, 20:24
up
nie zesraj sie ja pie**ole czasem na prawde ludzie przechodza sami siebie nic im nie pasuje maja w bani swoj swiat i chca by bylo tak jak sobie to tam poukladali...

stary zapie**alaj po barierkach nawet na nie sraj mam to w dupie a chetnie poogladam

BundyR

2014-09-24, 20:25
Jeśli chcesz tutaj zamieszczać takie filmiki to sp***ol się z barierki, inaczej to nie dla Ciebie miejsce, idź zgrywaj kozaka gdzie indziej. Idola dla 10 latków poszukują na kwejku i innych badziewnych stronach, a jak chcesz pokazać odwagę to napewno nie w taki sposób...

avadak

2014-09-24, 20:32
Co za spinacze, ja pie**olę. jak typ właził w Korei na szczyt ch*j wie czego to wszystko było dobrze.
Dobra robota ziomek, kwestie wysokościowe są nie na mój żołądek, więc nie oglądałem całego. Żyj zdrowo i r*chaj dużo.
j***ć katoli.

pemb

2014-09-24, 20:38
Dobry zjeb. Piwo! :)