18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przebranie

desperadonbth • 2013-10-30, 17:24
Haloween to kiczowate święto, poganie, gówno, komercja itd... Polacy natomiast, mają swoje, kulawe to kulawe ale piękne tradycje... Jednakże natknąłem się ostatnio na haloween'owe 'przebranie' którym chciałem się z Wami podzielić :













myślę że taka maska zmusiłaby sąsiadów i okolice do niepohamowanego i natychmiastowego oddania stolca :sraczka:




jeśli za mocne... to na twardego...

desperadonbth

2013-10-30, 17:43
Radeghost napisał/a:

wszystkich świętych to pogańskie święto z dorobioną ideologią, żeby łatwiej było w ówczesnych czasach zmanipulować niechrześcijańską gawiedź, piwo będzie, ale bynajmniej nie za opis



Zanim nastepnym razem dotkniesz klawiszy Fredzie, weź do ręki encyklopedie albo poszukaj kogoś z IQ wyższym od twojego np. konia... i zapytaj o różnice między Zaduszkami a dniem Wszystkich Świętych... z resztą nie nawiązywałem bezpośrednio do któregokolwiek z w/w świąt a do całokształtu kultury... :glowawmur:

P.S. twoje piwo jeb*e lewakiem wiec wsadz je sobie w dziursko :psycho:

Mr.Drwalu

2013-10-30, 18:17





Google - Jest jeszcze wiele do odkrycia... :>

Corage

2013-10-30, 19:27
k***a, mniejsze te litery na końcu to dostaniesz większą pałą w dupę :evil:

ArkaSzatana

2013-10-30, 20:24
Krew trochę jak rozwodniony keczup, ale i tak zajebista sprawa! :D

Dimenzo

2013-10-30, 20:48
Żadna nowość, na hardzie są lepsze stroje na Halloween...

damianek222

2013-10-30, 20:57
Zj***ny kostium, bo cały czas będzie musiała trzymać łapę w górze.

remi1982

2013-10-30, 22:36
desperadonbth napisał/a:



Zanim nastepnym razem dotkniesz klawiszy Fredzie, weź do ręki encyklopedie albo poszukaj kogoś z IQ wyższym od twojego np. konia... i zapytaj o różnice między Zaduszkami a dniem Wszystkich Świętych... z resztą nie nawiązywałem bezpośrednio do któregokolwiek z w/w świąt a do całokształtu kultury... :glowawmur:

P.S. twoje piwo jeb*e lewakiem wiec wsadz je sobie w dziursko :psycho:



Czyli Twoim zdaniem każdy kto wypowiada się krytycznie o naszych świętach przywłaszczonych przez katoli jest głupi, tak ? Jesteś niestety idiotą. Hallowen jest świętem celtyckim. Większość świąt katole przejeły od Słowian.
Poza tym Twoim zdaniem, jeśli ktoś nie czci cherlawego żydka przybitego do gównianych desek, to musi mieć lewicowe poglądy ?
Idź się jebnij w baniak katolu.

Promek

2013-10-30, 22:57
Za Diablosa zawsze piwko

skysky

2013-10-31, 07:39
desperadonbth napisał/a:

Haloween to kiczowate święto, poganie, gówno, komercja itd... Polacy natomiast, mają swoje, kulawe to kulawe ale piękne tradycje...


Bo lepiej być smutnym polaczkiem niż korzystać z życia.

Shadow323

2013-10-31, 09:54
Maska "ferst kals"