18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prypeć po 28 latach

UrbexHistory • 2015-03-03, 20:52
Najnowszy i ostatni film Urbex History, przedstawiający obiekty w Prypeci np. radioaktywne piwnice i wesołe miasteczko.


cys23

2015-03-03, 20:55
o! w końcu coś nowego...

DupcTp

2015-03-03, 21:01
mhm kombinezon ktory uzywa sie w czasie szlifowania gładzi na pewno uchroni go od promieniowania hehehe :D :P

biglog

2015-03-03, 21:14
Fajnie, że się dzielicie takim materiałem, zajebista przygoda.

Ti...........ch

2015-03-03, 21:22
O łał. Znowu młyn, znowu piwnice pod szpitalem, znowu hotel Polesie. k***a z zamkniętymi oczami bym się tam nie zgubił...

Wybralibyście się na stację Janów, do zakładów Jupiter, do j***nej chłodni kominowej albo chociaż do nieukończonego bloku 5 i 6 reaktora, bo ile mozna się podniecać poprzewracanymi jeździdełkami?

Zapomniałem, mama zabroniła dawać łapówki...

UrbexHistory

2015-03-04, 11:11
ment200 napisał/a:

O łał. Znowu młyn, znowu piwnice pod szpitalem, znowu hotel Polesie. k***a z zamkniętymi oczami bym się tam nie zgubił...

Wybralibyście się na stację Janów, do zakładów Jupiter, do j***nej chłodni kominowej albo chociaż do nieukończonego bloku 5 i 6 reaktora, bo ile mozna się podniecać poprzewracanymi jeździdełkami?

Zapomniałem, mama zabroniła dawać łapówki...



Byliśmy tam :) sprawdź nasze poprzednie filmy

Ti...........ch

2015-03-04, 17:41
UrbexHistory, w porządku, ale kolejny filmik z Prypeci to już drobna przesada. Fajne to to było 10 lat temu, a teraz? Teraz to Kasprowy jest mniej wydeptany od zony - wyludnione tereny, psia ich mać...

RockyWood

2015-03-04, 20:36
@UrbexHistory

piszesz "byliśmy" ...na filmach saaaami faceci (w sensie 3 i zero kobiet)

...czyli UrbexHistory to kolejna kobieta sadola :D

K3NNY

2015-03-09, 13:17
Kiedyś jarałem się Czarnobylem... fascynacja, hemoglobina i taka sytuacja. Nagle tyle tych filmików zaczęło powstawać, że wszystko co dotychczas było obwiane tajemnicą, po prostu jest już nudne, i nieciekawe. Pozdrawiam ludzi którzy nadal się tym fascynują :)