18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nowynick

2017-05-10, 11:34
tak odnośnie tego co powiedziała instruktorka w tej elce co za k***a mania żeby nie korzystać z tych pasów rozbiegowych jeśli są tylko od razu pchać się na środkowy pas (oczywiście wyczekując aż będzie wolne miejsce i powodując korki)? Sytuacje nagminnie niemal na każdym skrzyżowaniu z oświetleniem...

Zadi_

2017-05-10, 12:45
pie**olnął we mnie i uciekł! j***ny! :amused:

Ma...........ke

2017-05-10, 12:57
2:25
Przykład debila za kierownicą, po co dawać po hamulcach jestem królem szos.
2:40 Przykład myślącej osoby za kierownicą.

C0...........BO

2017-05-10, 13:10
6:15 - szybka, pewna reakcja ratownika przedmedycznego... profeska.... i nie słychać w tle "o k***aa,,,", "o jaaa..." ani "o esuuu.." :kawa:

a inne barany stoja patrzą ... niczym scena z upośledzonych krajów

Henboh

2017-05-10, 13:32
0:33 - to ekstremalny przykład, ale takich debili, co potrzebują więcej niż jednego pasa by skręcić (a ten do tego nawet kierunku nie dał), jest od cholery. Ba, nawet na jednym pasie nie potrafią ustawić się do odpowiedniej krawędzi i jeden skręcający w lewo potrafi wszystkich za sobą zablokować.

Volfodzio

2017-05-10, 13:40
Niektórzy to chyba chcieli pie**olnąć, po prostu chcieli albo nie wiem... przewody hamulcowe słomkami z maca sobie łatali

kacciq

2017-05-10, 14:39
2:20 j***ny debil, słychać że robi coś zamiast patrzeć na drogę, chyba najbardziej wk***iający typ kierowcy.

Okrupnik

2017-05-10, 14:55


Oj tam "uciekł". Znajdzie się puławiaka :-)

Profx5015

2017-05-10, 14:59
Ale że gość z 1:20 chciał wziąć tą dziurę pod kołami, szacun :krejzi:

uspy

2017-05-10, 15:38
nowynick napisał/a:

tak odnośnie tego co powiedziała instruktorka w tej elce co za k***a mania żeby nie korzystać z tych pasów rozbiegowych jeśli są tylko od razu pchać się na środkowy pas (oczywiście wyczekując aż będzie wolne miejsce i powodując korki)? Sytuacje nagminnie niemal na każdym skrzyżowaniu z oświetleniem...



Nie tak do końca. Sytuacja miała miejsce pod Gemini Park w Bielsku-Białej. ch*jowo zaprojektowali wyjazd. Jakieś 100 metrów od zrównania się rozbiegówki z drogą do skrzyżowania. Jeśli chcesz na tym skrzyżowaniu pojechać w lewo, to musisz się przebić przez 3 pasy na tych 100m, a jest tam gęsto od samochodów (rozbiegówka zamieniająca się w drogę prowadzącą w prawo, dwa pasy prosto i skrajny lewy do skrętu w lewo).

Link do googlemaps wysłałem Ci na PW. Nie mogę dodawać linków.
Jest to ulica Bobrowa prowadząca na DW942.

waloos

2017-05-10, 16:48
4:20 a po ch*j ta instruktorka każe wrzucić prawy kierunkowskaz, skoro nie zmieniasz pasa, jedziesz cały czas swoją drogą, dopiero po wjechaniu na rozbiegówkę masz wrzucić lewy i włączać się do ruchu.

To są jakieś poj***ne wytyczne co co? Prawko robiłem 10 lat temu i na drogach jak widzę to nikt nie włącza kierunku w prawo w takich sytuacjach.

rufuskask

2017-05-10, 19:03
Okrupnik napisał/a:


Oj tam "uciekł". Znajdzie się puławiaka :-)



Kolo wrócił po 15 minutach i się przyznał bo chyba poleciał do domu policzyć sobie ile za regres :amused:

uspy

2017-05-10, 19:04
waloos napisał/a:

4:20 a po ch*j ta instruktorka każe wrzucić prawy kierunkowskaz, skoro nie zmieniasz pasa, jedziesz cały czas swoją drogą, dopiero po wjechaniu na rozbiegówkę masz wrzucić lewy i włączać się do ruchu.

To są jakieś poj***ne wytyczne co co? Prawko robiłem 10 lat temu i na drogach jak widzę to nikt nie włącza kierunku w prawo w takich sytuacjach.



Zależy. Jeśli miałaby jechać prosto albo w prawo na skrzyżowaniu, to jak najbardziej POWINNA skorzystać z robiegówki. Jeśli chcesz jechać na skrzyżowaniu w lewo, to możesz nie zdążyć przecisnąć się przez 3 następne pasy. Znając Bielsko i jazdy egzaminacyjne, to chciała pojechać w lewo (jest tam dość specyficzne skrzyżowanie).

Wyjaśnienie komentarz wyżej.

anymorez

2017-05-10, 19:06
pie**olnął i uciekł
to go trzeba było gonić.. ja pie**ole