18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amraith

2013-10-09, 21:35
Pitoli się tyle o księżach bo to temat zastępczy. ch*j wszystkich boli bezrobocie i bieda skoro jest matka madzi albo księża.

mathew

2013-10-09, 22:07
k***a podatki, bezrobocie swoją drogą, ale takie rzeczy trzeba nagłaśniać, pokazywać i piętnować, bo k***a jak nauczyciela na pedofilii złapią to wyjebią go z pracy, pójdzie siedzieć, wyjdzie z paki i nie dostanie pewnie żadnej pracy za to księża pedofile są chronieni przez resztę czarnej mafii i co najwyżej wyjebią ich do innej parafii i czują się ch*jki bezkarnie tak samo z innymi przywilejami

Lordzik92

2013-10-09, 22:53
W Polszy syf byl, jest i bedzie. A to dzieki poj***nej logice i mentalnosci odziedziczonej po wojnie...

max666

2013-10-10, 01:11
jebac kosciol
zlodzieje i pedofile i ch*j

McMenel

2013-10-10, 09:52
Bernan napisał/a:

@up Powiedz że żartujesz. Muzułmańskie świnie to najgorsza zaraz na współe z lewactwem przez które dostają tyle przywilejów. Wiara katolicka to jedna sprawa a jednostki z kościoła które są pedofilami to druga. Jest procentowo znacznie więcej gejów pedofilii niż księży.


Każda k***a która wyżej ceni wiarę w boga niż innego człowieka powinna być odstrzeliwana. Nieważne czy ciapak czy katol. Jak już nie raz mówiłem każda religia jest zła. Bez wyjątku. Bo każda ma jakiś system wybaczania/usprawiedliwiania sk***ysyństw. W imię Boga to najczęstsza próba tłumaczenia morderstw i wojen.

wiesiors4

2013-10-10, 11:10
McMenel napisał/a:

To znaczy k***a że muszę przyzwalać na gwałcenie dzieci przez panów w czarnych sukienkach i na tak skrajnie chamskie wypowiedzi ?? No chyba ciebie poj***ło ?? Idź się branzlować swoją prawicowością do kółka wyznawców Tadzia Rydzyka.


Przecież napisałem:
Cytat:

Nie zrozumcie mnie źle, pedoksięży trzeba odstrzelić (razem z lewaczkami robiącymi z tego powodu afery) jak i wszystkich pedofili, ale robienie burzy w szklance wody przez lewactwo osiąga kolejny szczyt absurdu.


więc albo się marny lewaku-robaku naucz czytać ze zrozumieniem (w gimnazjum będziesz to miał) albo zamknij głupi ryj.

Cytat:

Nie wydaje wam sie to troche podejrzane? Pomijam juz ze ksiadz pedofil jest najpierw homo (obroncy dzieci przed pedofilami tolerują i bronią homosiów). Tak wiec nie ma pedofilow wsrod dziennikarzy, wsrod poetow, aktorów, dziennikarzy, rezyserow i sportowcow? Naprawde nie ma tam takich?


Lewactwo twierdzi że tylko księża to pedofile :amused: mawiają że każdy pedofil to ksiądz i każdy ksiądz to pedofil. Nie ma według nich dobrych księży, a wszystkie przypadki pedofilii są w KK.

McMenel

2013-10-10, 12:06
wiesiors4 napisał/a:


Przecież napisałem:

więc albo się marny lewaku-robaku naucz czytać ze zrozumieniem (w gimnazjum będziesz to miał) albo zamknij głupi ryj.


Lewactwo twierdzi że tylko księża to pedofile :amused: mawiają że każdy pedofil to ksiądz i każdy ksiądz to pedofil. Nie ma według nich dobrych księży, a wszystkie przypadki pedofilii są w KK.


Jestem k***a lewakiem i nie twierdzę iż wszyscy księża to pedofile. Za to k***a twierdzę i mam dowody na to iż hierarchia kościelna ukrywała tych zboczeńców w imię solidarności zawodowej/strachu przed opinią publiczną. Zrozum to k***a wreszcie. Jak trzeba być bitym w łeb w dzieciństwie aby nie zrozumieć tego ?? Zaznajom się z aferami pedofilskimi w USA czy Irlandii gdzie diecezje ukrywały księży pedofili. To jest k***a największy problem. Tak samo jak niedawnej konferencji gdzie kanclerz kurii z bezczelnym uśmiechem na pytania dziennikarzy czy nie trzeba było zabronić kontaktu proboszcza z Tylawy z dziećmi powtarzał jak mantrę "wyrok jest nieprawomocny". Jeżeli jest podejrzenie to automatycznie powinno być to robione dla dobra oskarżonego jak i potencjalnych ofiar. Tak samo Michalik. Nosz k***a przejęzyczyć się idzie w jednym wyrazie a nie w całej pie**olonej logicznie sformułowanej wypowiedzi. Tu jest pie**olony problem całej tej cholernej sprawy. Nie problem samej pedofilii bo w każdym zawodzie musi być pedofil to statystyka ale jak już się reaguje na nią to zupełnie inna sprawa. Wbij sobie to k***a do głowy bo ręce opadają. I naprawdę rzygać mi się chce jak słyszę takich Michalików. Przecież to k***a szczyt k***a bezczelności. Obrona za wszelką cenę swoich kosztem niewinnych. Twierdzić iż dziecko jest współodpowiedzialne za pedofilię księży... k***a czy tobie takie argumenty nie przeszkadzają?? Dementi nic nie da , przepraszanie także bo zostało wymuszone przez opinię publiczną. To k***a mentalność ma się zmienić. Wiele episkopatów funkcjonuje na zasadzie oblężonej twierdzy i broni swoich bezrefleksyjnie.