18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Protokoły Mędrców Syjony, Talmud, Plan 3 Wojen, Władza Watyk

tr...........ta • 2015-08-24, 22:02
Kilka linków dla KAŻDEGO, ateistów, katolików bez względu na poglądy religijne :

www.arenazerqv.pun.pl/viewtopic.php?pid=6898

www.zbawienie.com/pms.htm

www.zbawienie.com/talmud.htm

www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

www.zbawienie.com/watykan.htm

Dużo czytania, ale w szkole myślę nauczyłeś się tej umiejętności?

Nie sugerujcie się nazwą witryny " Zbawienie com ", nie jest to witryna jakiegoś psychola katolickiego ani jehowa, gość moim zdaniem ma bardzo dojrzały i poważny światopogląd na wszystko i posiada dużą wiedzę, o czym sami się przekonacie zatapiając się w lekturze tych artykułów, więc zanim się wypowiesz przynajmniej przeczytaj te artykuły, nie każę nikomu w to wierzyć, mnie to osobiście przekonuje

ex32

2015-08-24, 22:13
Co to k***a za nawracanie na tym portalu? Bez przesady mamy XXI wiek.
Cyt:"Nie chcemy k***a tego. Nie chcemy żadnych sekt!. Mamy tego dosyć!. Co to k***a jest!" N.A.S.- "Sekty" 18 lat minęło a przekaz ciągle ten sam :)

tr...........ta

2015-08-24, 22:13
Czemu miałoby mnie poj***ć? Tylko podrzucam linki do przeczytania, czytałeś to co się w nich znajduje przed napisaniem tego?

Urynoterapeuta

2015-08-24, 22:15
Autor strony zbawienie to chyba ultra illuminati troll. A czytajac porady jak rozponac zyda poczujem sie troche jak w filmie "Oni Żyją" z 1988.

PS nawet ultra maniak-fanatykt teorii spiskowych po przeczytaniu tego przestanie wierzyc w cokolwiek :roll: .

W............R.

2015-08-24, 22:21
To może ja stworzę sobie pseudonim Jan Matejko-Chrzciciel i też zacznę głosić nową prawdę?

Gołyniemiec

2015-12-31, 11:34
Urynoterapeuta napisał/a:

Autor strony zbawienie to chyba ultra illuminati troll. A czytajac porady jak rozponac zyda poczujem sie troche jak w filmie "Oni Żyją" z 1988.

PS nawet ultra maniak-fanatykt teorii spiskowych po przeczytaniu tego przestanie wierzyc w cokolwiek :roll: .



Masz.

Czy naprawdę Talmud głosi takie miłe rzeczy?:

„Wszystkie nieżydowskie dzieci są zwierzętami(Yebamoth 98a)
„Tylko Żydzi są ludźmi, goje nie są ludźmi, tylko bydłem” (Keritot 6b)
„Goje zostali stworzeni, by służyć Żydom jako niewolnicy” (Midrasz Talpioh 225)
„Goje są poza ochroną prawa i Bóg „wystawił ich pieniądze Izraelowi” (Baba Kamma 37b)
„Jest w porządku oszukać gojów” (Sanhedryn 57a)
„Żydzi mogą użyć kłamstw („wybiegów”), by oszukać goja.” (Baba Kamma 113a)
„Stworzył ich (Bóg) w kształcie ludzi na cześć Izraela, nie są bowiem stworzeni w innym celu, jak dla służenia im (Żydom) dniem i nocą; i nie można im dać nigdy spoczynku od tej ich niewoli. Nie przystoi bowiem synowi króla
(Izraelicie), by mu służyły zwierzęta we własnej postaci, lecz zwierzęta w postaci ludzkiej” (Midrasz Talpioh 255b)
„Żyd może obrabować i zamordować goja. Za zamordowanie goja nie może być kary śmierci” (Sanhedryn 57a)
„Jeżeli poganin (goj) uderza Żyda, goj musi być zabity. Uderzyć Żyda to jest to samo, co uderzyć Boga.” (Sanhedryn 58b)

travolta napisał/a:

Kilka linków dla KAŻDEGO, ateistów, katolików bez względu na poglądy religijne :

www.arenazerqv.pun.pl/viewtopic.php?pid=6898

www.zbawienie.com/pms.htm

www.zbawienie.com/talmud.htm

www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

www.zbawienie.com/watykan.htm

Dużo czytania, ale w szkole myślę nauczyłeś się tej umiejętności?

Nie sugerujcie się nazwą witryny " Zbawienie com ", nie jest to witryna jakiegoś psychola katolickiego ani jehowa, gość moim zdaniem ma bardzo dojrzały i poważny światopogląd na wszystko i posiada dużą wiedzę, o czym sami się przekonacie zatapiając się w lekturze tych artykułów, więc zanim się wypowiesz przynajmniej przeczytaj te artykuły, nie każę nikomu w to wierzyć, mnie to osobiście przekonuje



I po co to tutaj wrzucasz? przecież nie od dzisiaj wiadomo że tym portalem rządzą chazarowie i żydki.

Ork.Fajny

2016-01-01, 15:04
Tyle w temacie: :samobojstwo: Głupota niektórych ludzi jest porażająca...