18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Proteza bojowa

~_Yarko_ • 2024-04-17, 19:24
Ukraińska myśl techniczna.


Riikko

2024-04-17, 19:26
nie wiem z czego oni sie ciesza... ale jak lubia, to prosze bardzo. ja mam wyj***ne na obe strony. jedni i drudzy warci siebie.

T3RMINATOR

2024-04-17, 19:27
To ukry już inwalidów na wojnę wysyłają!?

darek1234

2024-04-17, 19:36
T3RMINATOR napisał/a:

To ukry już inwalidów na wojnę wysyłają!?



Mogą nawet i nieboszczyków, byle ubić tylu kacapów ilu się da

T3RMINATOR

2024-04-17, 19:51
darek1234 napisał/a:

Mogą nawet i nieboszczyków, byle ubić tylu kacapów ilu się da



Nieboszczyków to będą używać jako mięsa armatniego jak braknie pocisków.

Ludzie_to_DEBILE

2024-04-17, 20:05
Myslałem że proteza to składane widły albo siekiera.

Veni_Vidi

2024-04-17, 20:54
Gówno ma swoje miejsce

szaman1991

2024-04-17, 21:27
T3RMINATOR napisał/a:

To ukry już inwalidów na wojnę wysyłają!?



Ten akurat powrócił po debiucie w pierwszym dniu wojny

Insaner

2024-04-17, 21:40
W najlepszym razie tak skończy znakomita większość "bohaterskich weteranów". Oczywiście po wojnie na żadne świadczenia pozwalające godnie żyć nie będą mogli liczyć, dostaną medal i zostaną zapomnieni. Niepełnosprawni wpadną w bezrobocie, alkoholizm, wylądują na ulicy i skończą jako żule. To jest jedyna przyszłość jaką oferuje wojsko w sytuacji wojny i to w każdym kraju.

Oczywiście u nas MON teraz opłaca zapewne media pokazując, że 99,999% Polaków pobiera pobór do wojska i w razie konfliktu zostanie chronić swojej ukochanej ojczyzny. W rzeczywistości to z 80% Polaków będzie chciało sp***olić z tego padołu, a pierwsi zrobią to zagrzewający do wojny politycy wraz z rodzinami ;-)

JenkinsPerkins

2024-04-17, 21:52
kto tym j***nym banderowcom dal amerykanska bron, powinni co najwyzej widly dostac , j***ne ukrainskie scierwo

JebacPis100procent

2024-04-17, 22:55
Insaner napisał/a:

W najlepszym razie tak skończy znakomita większość "bohaterskich weteranów". Oczywiście po wojnie na żadne świadczenia pozwalające godnie żyć nie będą mogli liczyć, dostaną medal i zostaną zapomnieni. Niepełnosprawni wpadną w bezrobocie, alkoholizm, wylądują na ulicy i skończą jako żule. To jest jedyna przyszłość jaką oferuje wojsko w sytuacji wojny i to w każdym kraju.
Oczywiście u nas MON teraz opłaca zapewne media pokazując, że 99,999% Polaków pobiera pobór do wojska i w razie konfliktu zostanie chronić swojej ukochanej ojczyzny. W rzeczywistości to z 80% Polaków będzie chciało sp***olić z tego padołu, a pierwsi zrobią to zagrzewający do wojny politycy wraz z rodzinami



80% będzie chciało sp***olić? Niepoprawny optymista, jak dla mnie to będzie jakieś 90%. Kto przy zdrowych zmysłach chciałby ryzykować zdrowiem i życiem za ten chlew osrany gównem o nazwie Polska, ten kraj istnieje czysto teoretycznie.

kris1978

2024-04-17, 23:45
Na protezę dostał dofinansowanie w ramach programu: sołdat wraca na front

TwójCzarnyPan

2024-04-18, 01:14
Insaner napisał/a:

W rzeczywistości to z 80% Polaków będzie chciało sp***olić z tego padołu, a pierwsi zrobią to zagrzewający do wojny politycy wraz z rodzinami


Pierwsi sp***olą internetowi patrioci, sympatycy Konfy, Brauna i jemu podobnych, bo przecież nie będą ginąć za PO albo PiS. Prawda?

JebacPis100procent napisał/a:

80% będzie chciało sp***olić? Niepoprawny optymista, jak dla mnie to będzie jakieś 90%. Kto przy zdrowych zmysłach chciałby ryzykować zdrowiem i życiem za ten chlew osrany gównem o nazwie Polska, ten kraj istnieje czysto teoretycznie.


O właśnie, o takich pseudopatriotach myślę. sp***olicie pierwsi.