18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protesty w Iranie na ostro

GeorgeHarvey1 • 2022-11-21, 19:34

Piranshahr , Iran

Carti

2022-11-22, 00:32
turor napisał/a:

Na szczęście są bezpieczni, maja maseczki



Zapewne już nie chodzi o śmiercionośnego wirusa tylko o ochronę przed wszechobecnym pyłem jak i zakrywaniem twarzy w łatwy sposób

Szczurosaw

2022-11-22, 00:44
To juz nie sa protesty, to wojna domowa.

Andrzejas

2022-11-22, 03:09
Carti napisał/a:

Zapewne już nie chodzi o śmiercionośnego wirusa tylko o ochronę przed wszechobecnym pyłem jak i zakrywaniem twarzy w łatwy sposób



Pył był u nich zawsze. Jakoś się wtedy nie chronili, albo starczała im szmata.
Maseczki też są od dziesięcioleci i nigdy ich nie używali.
Po prostu sp***olenie umysłowe i tyle.
Te maseczki chronią przed pyłem i wojną tak samo, jak przed wirusem...

Superbejot

2022-11-22, 04:33
To po przegranym meczu z Anglią :D

ClemenMurray

2022-11-22, 07:05
-Kula przeleciała mi przed chwilą nad głową. A ch*j, wychylę się znowu.

WENECKICHAM

2022-11-22, 08:44
To wspaniale , że nasze kobiety-feministki , różne kolorowe dziwne istoty z ćwiekami w ryjach, pięknoduchy, ruchy za równością i innymi gównami już jada tam wypełnionymi po brzeg autokarami wspierać Najpawdziwszą Walkę Irańskich Kobiet i Mężczyzn o normalne życie

Prosty

2022-11-22, 10:59
Carti napisał/a:

Zapewne już nie chodzi o śmiercionośnego wirusa tylko o ochronę przed wszechobecnym pyłem jak i zakrywaniem twarzy w łatwy sposób



Ty go zostaw, on jakis poj***ny jest, nie tlumacz mu...

Co do filmiku to grubo sie dzieje wszedzie ... a na wierzchu?qatar, ukraina, inflacja a reszta bokiem ... depopulacja tak bym to nazwal. Z wirusem nie do konca wyszlo( to zalezy gdzie) , ida wiec po swoje wykorzystujac kazdą mala rewolucje do mordowania cywili.

_Tytanowy_Janusz_

2022-11-22, 13:34
j***ć ich, niech wymrą wszyscy j***ni islamiści

rulas

2022-11-22, 14:00
Wiem że naród za ryj krótko trzymany jak Janusze w Polin, ale jak się ma ta kolejna arabska wiosna do izraelskiego nawoływania do zniszczenia Iranu.
Czyżby zwykły przypadek? No nie sądzę.
Po zabiciu Kadafiego Libia rozkwitła amerykańskim dobrobytem i demokracją :mrgreen:
Następny w kolejce Iran.

GeorgeHarvey1

2022-11-22, 14:48
WENECKICHAM napisał/a:

To wspaniale , że nasze kobiety-feministki , różne kolorowe dziwne istoty z ćwiekami w ryjach, pięknoduchy, ruchy za równością i innymi gównami już jada tam wypełnionymi po brzeg autokarami wspierać Najpawdziwszą Walkę Irańskich Kobiet i Mężczyzn o normalne życie






robotno3

2022-11-22, 16:13
Mossad i CIA nie śpią. Iran jest kolejny na liście do odstrzału. Jeśli rząd Irański nie roz*ebie tych zamieszek w zarodku to już niedługo będziemy mieć kolejny Irak, Libie czy Syrię a co za tym idzie wygaśnięcie wojny na Ukrainie.

Wiewór

2022-11-22, 17:26
To jest patriotyzm. Walka z uciskiem na smierć i życie a nie łażenie w żałosnych koszulkach Polski walczącej.
PiS demoluje kraj tak samo jak kozojeby chomeiniego ale Polscy nie maja godności i jest im wszystko jedno

Ryju1983

2022-11-22, 17:45
Tylko napalm to oczyści.

focusek

2022-11-22, 19:34
sram na brudasow ale u nas niedlugo to samo bedzie. narazie polaczki daja sie r*chac przez pis ale moze w koncu im kukle pekna i wyjda na ulice :D