18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protesty przeciwko kwarantannie

Macx83wwww • 2020-10-24, 13:23
Incydenty w Neapolu


Tranquillum

2020-10-24, 13:58
No i git. Ludzie potrafią się zjednoczyć przeciwko zakłamanej władzy.. A w Polsce zlinczują, wyzwą od bezmózgów, bo oczekują medalu od komunistycznego rządu..

gofolek

2020-10-24, 14:08
Kiedy nadejdzie ten upragniony reset tego poj***nego świata.

donkapusta

2020-10-24, 14:43
Tranquillum napisał/a:

No i git. Ludzie potrafią się zjednoczyć przeciwko zakłamanej władzy.. A w Polsce zlinczują, wyzwą od bezmózgów, bo oczekują medalu od komunistycznego rządu..



Witaj płaskoziemcu. Tam, we Włoszech podobno ludzie bardzo chwalą to zachowanie, są dumni i cieszą się. Buhahahhaha.

lansnaskary

2020-10-24, 17:05
donkapusta napisał/a:

Witaj płaskoziemcu. Tam, we Włoszech podobno ludzie bardzo chwalą to zachowanie, są dumni i cieszą się. Buhahahhaha.



Czołem, tu w Polsce natomiast każdy już zakażony a 2/3 społeczeństwa wierzy w te sugestie. Poza tym, gdybyś nie zauważył, to od połowy września dobre 95% społeczeństwa nosi te maski a przypadków "zakażeń" dziennie jest ~10 tysięcy.

No i Szumcio z Dudą, zakażeni ale... myślisz, że coś im się stanie? Szumcio ponoć zakażony drugi raz w ciągu kilku dni, a Andrzej twierdzi że czuje się świetnie. Zaczyna coś trybić?

rawpanic

2020-10-24, 18:38
Neapol to juz Afryka

MaNioo

2020-10-24, 18:43
lansnaskary napisał/a:

Czołem, tu w Polsce natomiast każdy już zakażony a 2/3 społeczeństwa wierzy w te sugestie. Poza tym, gdybyś nie zauważył, to od połowy września dobre 95% społeczeństwa nosi te maski a przypadków "zakażeń" dziennie jest ~10 tysięcy.

No i Szumcio z Dudą, zakażeni ale... myślisz, że coś im się stanie? Szumcio ponoć zakażony drugi raz w ciągu kilku dni, a Andrzej twierdzi że czuje się świetnie. Zaczyna coś trybić?




Nie wiem co bierzesz, ale odstaw jak masz zamiar pisać komentarze ;)

lukaszjb

2020-10-24, 18:46
Europa w końcu sie budzi

acetylosalicylowy

2020-10-24, 19:33
lukaszjb napisał/a:

Europa w końcu sie budzi



Nie budzi, po prostu południe Włoch to jedna wielka patologia. Tam wśród młodych ludzi jedynie co trzeci pracuje... Wysoka przestępczość i wiele afrykańskich gangów. My niestety dopłacamy do tego interesu i nie dziwi mnie to że kraje północy nie chcą tego finansować.

Jeżeli dla Ciebie obudzona Europa wygląda w ten sposób, to przejedź się tam i zobacz na własne oczy co się tam dzieje a pewnie zmienisz zdanie.

donkapusta

2020-10-24, 19:46
lansnaskary napisał/a:

Czołem, tu w Polsce natomiast każdy już zakażony a 2/3 społeczeństwa wierzy w te sugestie. Poza tym, gdybyś nie zauważył, to od połowy września dobre 95% społeczeństwa nosi te maski a przypadków "zakażeń" dziennie jest ~10 tysięcy.

No i Szumcio z Dudą, zakażeni ale... myślisz, że coś im się stanie? Szumcio ponoć zakażony drugi raz w ciągu kilku dni, a Andrzej twierdzi że czuje się świetnie. Zaczyna coś trybić?



Zakażeń jest o wiele więcej niż 10-15 tys. Ludzi jest blisko 39000000. Gdyby tak było to spokojnie przechorowalibyśmy przez 7 lat.

bishfinger

2020-10-24, 19:54
jakim trzeba być imbecylem żeby nie zauważyć że władze wykorzystują covid do wprowadzania praw które bez tej zasłony dymnej by nie przeszły, przepisy wprowadzane na konferencjach prasowych wywalają cały porządek prawny a dokładniej ujmując prawa obywatelskie, mamy stan wyjątkowy od pół roku a dopiero teraz zaczynają pisać ustawę.....działającą wstecz. Gdzie są KODziarze z tabliczkami "konstytucja" - którą teraz wyciera się kible ?

EdmundKemper

2020-10-24, 22:34
lansnaskary napisał/a:

Czołem, tu w Polsce natomiast każdy już zakażony a 2/3 społeczeństwa wierzy w te sugestie. Poza tym, gdybyś nie zauważył, to od połowy września dobre 95% społeczeństwa nosi te maski a przypadków "zakażeń" dziennie jest ~10 tysięcy.

No i Szumcio z Dudą, zakażeni ale... myślisz, że coś im się stanie? Szumcio ponoć zakażony drugi raz w ciągu kilku dni, a Andrzej twierdzi że czuje się świetnie. Zaczyna coś trybić?



A czy każdy zakażony umiera albo jest w stanie ciężkim?

szymek10kk

2020-10-24, 23:27
Nas Polaków może rząd j***ć w dupę ile tylko będzie mógł. Bo i co Polak zrobi nic, tylko grzecznie się ze wszystkim zgadza i z uśmiechem na twarzy wykonuje "zalecenia" rządu. Tutaj ludzie chcą mieć święty spokój dlatego nie wychodzą na ulice i zgadają się ze wszystkim co mówią w TVPIS

xv89

2020-10-25, 01:13
Tranquillum napisał/a:

No i git. Ludzie potrafią się zjednoczyć przeciwko zakłamanej władzy.. A w Polsce zlinczują, wyzwą od bezmózgów, bo oczekują medalu od komunistycznego rządu..



Za komuny donosy się konfidentom i innym tego typu sprzedawczykom (jak widać obecnie) opłaciły - może wzorem starych, młodzi liczą na te same okruchy z pańskiego stołu?