18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protestujący rolnicy

~Sunday • 2015-09-08, 11:07


Może kombajny lepiej by się sprawdziły. :nie_znaju:

matys015

2015-09-08, 12:13
Nic nie powstrzyma "jonderka" :amused:

wojniz2

2015-09-08, 12:17
No czekam jak rolnicy szambiarkę podstawią w odwecie na armatkę wodną.

Axikor

2015-09-08, 12:20
Jak mnie coś takiego wk*rwia! Niektórym wydaje się, że tylko oni mają problemy. Nie podoba im się jakaś reforma to myślą, że daje im to prawo żeby zachowywać się jak zwierzęta. Zamiast pomyśleć o naturze problemu to wolą albo napie*dalać się z policją, albo protestować i blokować drogę do pracy niczemu niewinnym ludziom. Utylizacja.

whiget

2015-09-08, 12:36
@ Axikor
Nie oni jedni mają problemy, ale koro się skrzyknęli, dojechali na miejsce ciągnikiem, czy czymkolwiek innym, to znaczy że pokojowe metody zawiodły.
Ze blokują drogę do pracy? Mam propozycję. Jak sam zechcesz zorganizować protest - zrób to na środku pustyni. Efekt gwarantowany.

Axikor

2015-09-08, 12:51
@whiget
"Pokojowe metody zawiodły" proszę Cię, nie rozśmieszaj mnie. Chciałbym zobaczyć pokojowe metody protestu rolników. Jedyne co potrafią to właśnie to co na filmiku.
Po drugie - ja nie będę protestował chociaż mam o co. Mój interes został zniszczony po 8 latach działania przez pewne reformy szkolnictwa. Niemniej jednak te zmiany są dobre dla reszty obywateli ale zniszczyły przedsiębiorców w tym dziale gospodarki. Taka jest cena rozwoju, jak się społeczeństwo nie rozwija ekonomicznie, technologicznie i kulturowo to powoli umiera. Ludzie boją się zmian, ale niestety zmiany są konieczne, a co za tym idzie, pewne miejsca pracy przestają istnieć ale tworzą się inne, trzeba iść z duchem czasu, i jeśli coś co do tej pory robiłeś już Ci nie odpowiada - to trudno. Ucz się i rób coś innego.

Hornet

2015-09-08, 12:58
"Pokojowe metody", pogadajmy o górnikach bądź rolnikach w naszym kraju. 8-)
Przecież połowa z tych ludzi, którzy jadą protestować to mentalne dno. Jadą bo tak im kazali, a w zasadzie to będzie rozróba i trochę frajdy. Oni nawet w większości nie słyszeli o pokojowych metodach tylko sądzą, że skoro wybrali kogoś tam na przedstawiciela i on tego nie załatwił to trzeba burdę robić, zamiast zmienić tego przedstawiciela.

Najlepsi to są Ci co w ramach protestu zdemolują pół miasta, a potem i tak to przecież z ich pieniędzy zostanie zabrane na naprawę zamiast na coś bardziej pożytecznego. :roll:

kubex10091

2015-09-08, 13:07
Axikor napisał/a:

Mój interes został zniszczony po 8 latach działania przez pewne reformy szkolnictwa. Niemniej jednak te zmiany są dobre dla reszty obywateli ale zniszczyły przedsiębiorców w tym dziale gospodarki.



Przyznaj się, sprzedawałeś mocarza pod gimnazjum ;)

nowynick

2015-09-08, 13:20
Rolnik ma źle to ma prawo rozjechać "bogatego" policjanta? W tym przypadku użycie broni palnej a przynajmniej pały byłoby w pełni uzasadnione...

kenzol

2015-09-08, 13:47
@nowynick

Nie wolno protestować, trzeba godzić się na wszystko co wyczyniają rządzący, bo oni podejmują tylko mądre decyzje. Ostatnim hitem jest ściąganie terrorystów z Afryki i dawanie im socjalu z podatków tych ludzi, którzy ciężko pracują ;-)

Cryo

2015-09-08, 13:51
wojniz2 napisał/a:

No czekam jak rolnicy szambiarkę podstawią w odwecie na armatkę wodną.


Dokładnie o tym samym pomyślałem :D

Górnik_Roku

2015-09-08, 13:53
Ja to bym chciał usłyszeć od rolników z tym ich akcentem:
"Zawsze i wszędzie Policja..."

Bazoooka

2015-09-08, 13:57
ciekawe co wy byście zrobili gdyby "wspaniała" UE dała wam kary za to ze zbyt dobrze pracujecie i stwarzacie zbyt dużą konkurencję dla państw UE dokładając do tego to że 2-3lata temu zachęcali do rozwijania technologii i brania kredytów na kilkaset tyś. zł tak teraz nagle im się plany pozmieniały i musicie żyć "byle do wypłaty"

MojaAdrenalina

2015-09-08, 14:03
w przeciwieństwie do innych to jak narazie tylko oni mają odwagę wyjść na ulicę :)

Hornet

2015-09-08, 14:24
Cytat:

w przeciwieństwie do innych to jak narazie tylko oni mają odwagę wyjść na ulicę



No tak bo najlepiej to niech wszyscy naraz wyjdą i zaczną protestować. W zasadzie to wyjdźmy wszyscy i zróbmy przewrót krajowy. Niech państwo przejdzie totalną destabilizację, tak żeby inne mogło w nas wjechać z wojskiem.

:ks_homer: