18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protest rolników w Niemczech

CrazyEdek • 2024-01-11, 14:28
Hans coś ty narobił.


BambiPMT

2024-01-11, 18:53
lukas_21221 napisał/a:

Dokładnie. Nie wiem co w Polsce musiałoby się wydarzyć. Chyba jedynie wielki głód



To co w Niemczech. Hordy ciapatych nierobów.

sadoman

2024-01-11, 19:01
contracts napisał/a:

Przynajmniej hitlery jaja mają żeby coś robić



a polaczki nauczone ze caly czas pod zaborami wiec jedyne co potrafia to grzecznie wykonywac polecenia

crackit

2024-01-11, 19:45
Zapomniał, że w polu nie robi i jak co ranek się napie**olił w traktorze...

silwerbalk

2024-01-11, 19:48
Ostatnio afera była bo AfD miało ponoć tajne spodkanie i coś tam przebakieali o czystości Niemców ..... :-/ no ja bym się tak nie uśmiechał zbytnio

WERFI

2024-01-11, 20:07
michal257 napisał/a:

Musi wydarzyć się to co u Niemców czyli 60% z wypłaty od razu nie Twoje, do tego od stycznia jeszcze 10% tzw CO2 od wszyskiego i zaraz wyjdzie na to, że z roku na rok zamiast mieć więcej to masz dużo mniej, a wartościowo 30% tego co w roku ubiegłym, bo ceny u naszych zachodnich sąsiadów poszły do góry dużo dużo dużo bardziej jak w Polsce. Tam są grube protesty i zadymy mniej więcej od września, ale w mediach jak zwykle ma być podane pod nos to co jest komplenie nieistotne lub/i coś do manipulacji, ewentualnie jak za dużo nastraszą głupotami to wrzucą jakiś kretyński temat zastępczy. Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma każdy gada, że w Polsce taka ch*jnia, że szkoda gadać. Zapraszam na zachód, kokosów dawno nie ma, a wręcz przeciwnie poziom życia nie różni się wiele od tego w naszym kraju, a do tego strach wyjść na ulice, żeby Ci jakiś ubogacony kulturowo z dalszego, bądź już bardzo bliższego wschodu nie wsadził kosy w plecy.





no nie wiem, w polsce od wypłaty tez masz z 50% odrazu nie twoje..... potem idziesz do sklepu i ze swojej opodatkowanej wypłaty od nowa płacisz kolejny podatek vat, na stacji kolejny podatek itd ... więc z naszej wypłaty od dawna ciągną 60% i to na miękko

gabriel0

2024-01-11, 21:33
Lukkwa napisał/a:

W tym momencie TVN=TVP, więc nic takiego nie usłyszysz, natomiast w Polsacie już od kilku dni o tym mówią. Dlatego jeśli już oglądać telewizję, to nie patrzeć ślepo w propagandę TVN-u....



No tak. Przecież tylko jedną telewizję udało się kupić. Reszta jest bez skazy. Żyją sobie z "abonamentu radiowo-telewizyjnego"

pankruk

2024-01-11, 22:37
contracts napisał/a:

Przynajmniej hitlery jaja mają żeby coś robić



U nas żarli pizze stojąc we Wrocławiu w kolejce po demokrację :)

mateuszsick

2024-01-11, 22:44
motylekwbrzuchu napisał/a:

Zerknij zza firanki, czy sąsiad czasem nie wycina świerku bez zezwolenia. Może warto by go podpie**olić do płokułatuły



Jak lubisz żyć w kiblu to twoja sprawa i zajmij sie wyciraniem smarków pod dywanem albo biurkiem. I nikt tu nie pisał o podpirdalaniu na psy ty j***ny głąbie tylko o tym że jeżdżą wsiury po wszystkim i sie mieszka jak w kacaplandzie w błocie między takimi brudasami jak ty którzy nie widzą problemu

Evil21

2024-01-12, 05:08
Kiedy rolnik zacznie płacić ZUS ? Dlaczego wszyscy musimy dokładać się do ich emerytur?! Powinni strzelać do nich za to że ludziom utrudniają życie.

Zordonek

2024-01-12, 10:30
pyotreck napisał/a:

Całe niemcy protestuja a w naszych "polskich" mediach cisza



cisza bo Agent Niemiecki nie ma pozwolenia z Niemiec by informować o takich rzeczach w Polsce ! :0

mateyrox

2024-01-12, 10:34
lukas_21221 napisał/a:

Dokładnie. Nie wiem co w Polsce musiałoby się wydarzyć. Chyba jedynie wielki głód



róznica polega na tym, że tam społeczeństwo rozumie strajkujących, razem z rolnikami strakują ludzie z branży rolniczej, transport koleje. U nas natomiast jeśli rolnik wyjedzie protestować to jest lament, a krus płacą i dopłaty maja, traktory za pól miliona a jeszcze im mało. Ja muszę do pracy, drogi blokują normalym ludziom - jakoś jak w niemcowni kolej stoi przy mrozie to niemiec jest zły ale zrozumie. Pięknie naród popis rozegrał, jeszcze troche to sami sobie do gardeł będziemy skakać. Zresztą, nie trzeba długo szukać, spójrz dwa posty wyżej

dżonyłojlker

2024-01-12, 11:35
mateuszsick napisał/a:

Jak lubisz żyć w kiblu to twoja sprawa i zajmij sie wyciraniem smarków pod dywanem albo biurkiem. I nikt tu nie pisał o podpirdalaniu na psy ty j***ny głąbie tylko o tym że jeżdżą wsiury po wszystkim i sie mieszka jak w kacaplandzie w błocie między takimi brudasami jak ty którzy nie widzą problemu



Piszesz tak jakbyś sam był czereśniakiem, świeżo oderwanym od pługa :roll:

Lukkwa

2024-01-12, 11:40
gabriel0 napisał/a:

No tak. Przecież tylko jedną telewizję udało się kupić. Reszta jest bez skazy. Żyją sobie z "abonamentu radiowo-telewizyjnego"



Prywatne telewizje, żyją z reklam, nie z "abonamentu radiowo-telewizyjnego". Gdyby utrzymywały się z abonamentu to podawały by jedyne, słuszne informacje.

Prosty

2024-01-12, 12:13
Dzbany .. ja nie wierze ze tak mozna

mateuszsick

2024-01-12, 12:18
motylekwbrzuchu napisał/a:

Piszesz tak jakbyś sam był czereśniakiem, świeżo oderwanym od pługa



Jesteś jednak nie dopchnięty...