18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protest powodzian

Harper • 2010-05-18, 18:20
tak tak... emocje ludzi pokrzywdzonych



Asmodea22

2010-05-19, 02:41
to ja z Katowic pozdrawiam, jakoś nie zauważyłam, że mamy powódź. Raz jeden jedyny idąc po osiedlu miałam wody po łydki, padało wtedy 20 minut i nie wiem jak to się stało że teraz po tych samych ulicach można normalnie chodzić a przecież mamy powódź!

Lashlo

2010-05-19, 07:01
Arahja7 napisał/a:

Raz jeden jedyny idąc po osiedlu miałam wody po łydki


Coś mi się wydaje, że ta wypowiedź nie pozostanie bez komentarza... :P

grzech.

2010-05-19, 11:01
mitchell napisał/a:

a w Białymstoku było ciepło słonecznie i bez deszczu pozdrawiamy



ale macie za to Kononowicza więc jeden ch*j.

kamuha

2010-05-19, 11:34
Fog napisał/a:



ale macie za to Kononowicza więc jeden ch*j.


Opole chyba za małe nawet na Konona. ile to ma mieszkańców 50tys? Ma to wogóle prawa miejskie?
co do powodzi oni w Białymstoku to nie muszą sie obawiac o powódź ale na twoim miejscu to już bym się pakował, właśnie mówią w TV o opolu i Kędzierzynie Koźlu. Poza tym po 97r. syfu jeszcze sporo wam zostalo a tu widzę czeka cie niedługo kolejne sprzątanie.

p.s. Plusem Opola są łatwe do wyrwania świnie. Niby każda kocha swojego , ale ile razy byłe tyle razy na boku dawały.

grzech.

2010-05-19, 13:04
kamuha napisał/a:


Opole chyba za małe nawet na Konona. ile to ma mieszkańców 50tys? Ma to wogóle prawa miejskie?
co do powodzi oni w Białymstoku to nie muszą sie obawiac o powódź ale na twoim miejscu to już bym się pakował, właśnie mówią w TV o opolu i Kędzierzynie Koźlu. Poza tym po 97r. syfu jeszcze sporo wam zostalo a tu widzę czeka cie niedługo kolejne sprzątanie.

p.s. Plusem Opola są łatwe do wyrwania świnie. Niby każda kocha swojego , ale ile razy byłe tyle razy na boku dawały.



jakiś ty troskliwy kochasiu. i chyba nieuk z ciebie, bo zadajesz pytania czy Opole ma prawa miejskie. mówisz, że w Opolu są łatwe świnie? u ciebie nie ma? widać mieszkasz w zabitej dechami dziurze z samym moherowym plemieniem :idzwch*j:

boocheno

2010-05-19, 17:37
zaraz się zaczną przechwałki: kogo bardziej zalało, kto ma więcej wody, kto był bardziej mokry, kto ma najbardziej przej***ne...

Wareg

2010-05-19, 19:59
A czy przypadkiem z Opola nie jest Lech Roch :D

kamuha

2010-05-19, 23:09
Fog napisał/a:



jakiś ty troskliwy kochasiu. i chyba nieuk z ciebie, bo zadajesz pytania czy Opole ma prawa miejskie. :idzwch*j:



O RLY??????????

a jakbym ci powiedział że w dupie złoto znajdziesz to też byś mi napisał że jestem nieukiem z kolonoskopii?

p.s. ale przyznaję ci rację Białystok nie jest tak odotowy jak Łopole ... nie mają Lecha Rocha Pawlaka <grin>

DeMonica

2010-05-20, 04:55
To ja mam wiersz (biały, ale jednak):
Czy Białystok,
Czy Opole,
Krawat każdy dostać może.

Zrozumieli?

kamuha

2010-05-20, 19:08
DeMonica napisał/a:

To ja mam wiersz (biały, ale jednak):
Czy Białystok,
Czy Opole,
Krawat każdy dostać może.

Zrozumieli?



:piwo:

DeMonica napisał/a:

To ja mam wiersz (biały, ale jednak):
Czy Białystok,
Czy Opole,
Krawat każdy dostać może.

Zrozumieli?



dobre :) ) :piwo: