18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Proszę chłopaki, przyznajcie się.

coldblood16 • 2017-10-04, 11:27
Bo was będę musiał spisać.


~DMT

2017-10-04, 11:38
Zajebista latarka. Jestem aktualnie na kupnie jakiegoś dobrego miotacza lumenami. Ktoś może coś polecić? Z tym że, nie chodzi mi o takie latarki, których używacie schodząc do piwnicy zabawiać się ze swoimi zdobyczami... :amused:

Kryterium: Daleki zasięg i mocno skoncentrowany słup światła, w miarę kompaktowy rozmiar...?

I jeszcze jedno: Pytam tych, którzy takowy sprzęt posiadają i go sprawdzili, a nie: Słyszałem, sąsiad mówił, na forum piszą...

weed1

2017-10-04, 12:34
MaszAyahuaskę napisał/a:

Zajebista latarka. Jestem aktualnie na kupnie jakiegoś dobrego miotacza lumenami. Ktoś może coś polecić? Z tym że, nie chodzi mi o takie latarki, których używacie schodząc do piwnicy zabawiać się ze swoimi zdobyczami... :amused:

Kryterium: Daleki zasięg i mocno skoncentrowany słup światła, w miarę kompaktowy rozmiar...?

I jeszcze jedno: Pytam tych, którzy takowy sprzęt posiadają i go sprawdzili, a nie: Słyszałem, sąsiad mówił, na forum piszą...




Przepraszam a czy kompaktowy rozmiar to taki który przy okazji zmieści ci się w dupie?

Homosie won!

TB303

2017-10-04, 12:47
Cytat:

weed1


Uderz w stół, a nożyce się odezwą :amused:

weed1

2017-10-04, 13:02
TB303 napisał/a:


Uderz w stół, a nożyce się odezwą :amused:



Myśle że zamiast pisać głupoty powinieneś doradzić swojemu koledze a propo kompaktowego rozmiaru ;D

kokos_123

2017-10-04, 13:04
to pewnie nadal ta akcja w Brazylii
@MaszAyahuaskę odwiedź forum swiatelka, trochę pojechani na punkcie latarek i światełek, sam mam screem-a 750 lm, niby do roweru, ale tak na serio to używam jako latarki ciągle.

~DMT

2017-10-04, 13:57
weed1, TB cię już wyjaśnił wystarczająco...

Wiewór

2017-10-04, 13:57
MaszAyahuaskę napisał/a:

Zajebista latarka. Jestem aktualnie na kupnie jakiegoś dobrego miotacza lumenami. Ktoś może coś polecić? Z tym że, nie chodzi mi o takie latarki, których używacie schodząc do piwnicy zabawiać się ze swoimi zdobyczami... :amused:

Kryterium: Daleki zasięg i mocno skoncentrowany słup światła, w miarę kompaktowy rozmiar...?

I jeszcze jedno: Pytam tych, którzy takowy sprzęt posiadają i go sprawdzili, a nie: Słyszałem, sąsiad mówił, na forum piszą...


Ja używam "polskiego" Mactronic'a.
Takiego. 400 lm to jest bardzo dużo jak na latarkę tej wielkości. Jedyną wadą jest, że na 100% wpie**ala baterię jak pisowiec socjal.
http://www.mactronic.pl/pl/products/latarki_patrolowe/9709/latarka_bateryjna_z_fokusem_sniper_02_400_lm/5571.html

DużyKutas

2017-10-04, 14:35
Oni wiedą że oporu niema co stawiac bo zostaną zastrzeleni na miejscu, a uderzyć policjanta niema co bo utną im łby na komendzie w kiblu jakąś zardzewiałą maczetą.

DzidaZawodnik

2017-10-04, 20:28
Wiadomo, że za darmo nie dostali. Jakby siedzieli przy książkach to nikt by się nie przyczepił.

Bob100

2017-10-04, 23:54
MaszAyahuaskę napisał/a:

Zajebista latarka. Jestem aktualnie na kupnie jakiegoś dobrego miotacza lumenami. Ktoś może coś polecić? Z tym że, nie chodzi mi o takie latarki, których używacie schodząc do piwnicy zabawiać się ze swoimi zdobyczami... :amused:

Kryterium: Daleki zasięg i mocno skoncentrowany słup światła, w miarę kompaktowy rozmiar...?

I jeszcze jedno: Pytam tych, którzy takowy sprzęt posiadają i go sprawdzili, a nie: Słyszałem, sąsiad mówił, na forum piszą...



Bierz led lenser xeo19r, czołówka z której zrobisz ręczną latarkę bez problemu, cos około 2000 lumenów, płynna regulacja skupienia światła, itp. Mam i polecam :P

styx38

2017-10-05, 07:44
Fajnie byc policjantem w takim kraju :)

Wiewór

2017-10-05, 07:52
Bob100 napisał/a:

Bierz led lenser xeo19r


Trochę droga :p

Bob100

2017-10-09, 13:08
No to sorry, innej nie polecę, "nie stać mnie na tanie rzeczy" :)