18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prosiak protestuje z promilami

pytolsky • 2024-03-07, 11:10
Zanim padłeś, jeszcze ziemię przeżegnałeś ręką.
Czy to była Tatra synku, czy pół litra pękło?



Ponoć to przedstawiciel skrajnego odłamu AgroUnii, zwanego jako AlkoUnia, są to zwolennicy Narodowego Agraryzmu, rasowo czystej Europy oraz czystej wódki. Jedno jest pewne - na pusty żołądek to on nie pił.

lkshools

2024-03-07, 11:24
zawsze c**o możesz się napić zjeść produkty techniczne od urków !!! Wolę Polskiego pijanego rolnika niż twoich przyjaciół z miasta lub wschodu...

bleblebator1

2024-03-07, 11:30
lkshools napisał/a:

zawsze c**o możesz się napić zjeść produkty techniczne od urków !!! Wolę Polskiego pijanego rolnika niż twoich przyjaciół z miasta lub wschodu...



Jak rolnicy przegrają, to będzie żarł robale wykopywane z ogródka, bo nie będzie go stać na chleb z ukrowskiego zboża, który i tak ma w sobie pestycydy zakazane u nas z 40 lat temu.

gumofilec

2024-03-07, 11:38
Jak polski rolnik zbankrutuje to trzeb będzie jeść tańszą i zdrowszą żywność z zachodu - przej***ne

Majles

2024-03-07, 11:40
Rolniki i górniki ci to zawsze syf w tym kraju robili. Jebańcy

baronturbina

2024-03-07, 11:49
Majles napisał/a:

Rolniki i górniki ci to zawsze syf w tym kraju robili. Jebańcy


Nie wypowiadaj się o rzeczach o których nie masz pojęcia. Wolisz ruskie albo ukraińskie zboże? Chciał byś żeby Niemiec rządził spółdzielnia w której mieszkasz i podnosił ceny? (Jak mieszkasz w domu to ch*j ma znaczenie bo chodzi o kontekst) wyjmij głowę z dupy i rozejrzyj się do okola

gumofilec

2024-03-07, 11:52
lkshools napisał/a:

zawsze c**o możesz się napić zjeść produkty techniczne od urków !!! Wolę Polskiego pijanego rolnika niż twoich przyjaciół z miasta lub wschodu...



Jak Cię kochani polscy rolnicy przez 4 lata karmili kurczakami na paszy z olejami technicznymi to w czym to było lepsze?

RobsoN

2024-03-07, 11:53
Przyjechało bydło protestować na Wiejską, zablokowali pół Warszawy i drogi dojazdowe, nakrzyczeli, naj***li się i odjechali. Nic im to nie dało, jedynie utrudnili mieszkańcom dojazd do pracy i domu. Korki jak sk***esyn a paliwo w ch*j drogie…. Niech przeniosą tą Wiejską gdzieś w p*zdu na zadupie, najlepiej pod granice z Ukrainą.

smc

2024-03-07, 12:01
Sól drogowa była smaczniejsza.

jkllll485

2024-03-07, 12:15
Pamiątkowy film z tego jak "rolnik", wieprz wsi Polskiej pojechał do Stolicy i napie**olił się jak menel, że stracił świadomość tego co się dzieje. Z nimi jest k***a jak z cyganami nie możesz dać za wiele bo zaraz k***a sodówka do łbów uderzy i h*ja z tego.

lkshools

2024-03-07, 12:18
gumofilec napisał/a:

Jak Cię kochani polscy rolnicy przez 4 lata karmili kurczakami na paszy z olejami technicznymi to w czym to było lepsze?



analfabeto od dwoch lat jak coś a po drugie mam swoje biedaczku ja się utrzymam a ty rób zapasy :)

Kutazz

2024-03-07, 12:26
Jak był strajk kobiet o ch*j wie co to nastolatki poszły tańczyć makarenę i nagrywać tiktoki, jest strajk rolników to chłop ma okazję do najebki. Halinie powie, że go po gazie ścięło xD

SizzleMyDizzle

2024-03-07, 12:26
[quote="lkshools"po drugie mam swoje biedaczku [/quote]

O pa jaki bogacz pie**olony :D ty idź do swojego kurnika bo to nikogo nie interesuje co ty masz.


Alosza

2024-03-07, 12:27
to niedobra takie pokazywać