18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~Tołdi

2009-02-03, 21:58
I czego tu się śmiać? :roll: Sam jestem kibicem i nawet nie życzę dla znienawidzonych klubów spadku przez 'korupcję'

Temat nadaję się tylko do skasowania :roll:

dwakilo

2009-02-03, 22:02
"Lech, Wisła, Legia - tak to się skończy" - tak sie to wlasnie skonczy!

Centurion

2009-02-03, 22:07
Dla mnie ta cała polska piłka nożna to jedno wielkie szambo, a w tym kale są wszyscy umoczeni, pewnie najbardziej Ci którzy twierdzą że nie dają, ale wiedzą że inni dają.

Ale ironia którą wykazał autor tej sklejki jest boska ;)

~Tołdi

2009-02-03, 22:34
Więc skasuj temat, bo nie ma z czego się śmiać :roll:

Centurion

2009-02-03, 22:41
lol, chyba uraziłem piłkarską dumę :hitler: ch*j że dają/biorą i że wyniki są ustawione, my zawsze wierni

z całą pewnością ten temat tu zostanie, na pochybel sk***ysynom ;]

grauper

2009-02-03, 22:44
Uwielbiam to forum :D

~Tołdi

2009-02-03, 22:56
Poza tym co ma KKS Lech Poznań do WKP Lech Poznań?

Obecnie KKS Lech gra na licencji Amici Wronki więc KKS może się wypiąć na pzpn. A jedynie były zarząd WKP Lech Poznań i pojedyncze jednostki mogą ponieść konsekwencje.

comar

2009-02-03, 22:58
ale o co chodzi ? 8-)

Centurion

2009-02-03, 23:02
Tołdi wybacz ale to kto tam komu obciaga mnie nie obchodzi :-D Piłką nożną się zupełnie nie interesuje, chyba że globalnie reprezentacją na mistrzostwach albo jak się uda polskiej drużynie zaistnieć w pucharach. Tzn. sprawdzam wyniki, samych meczy nie oglądam z prozaicznego powodu - nie mam (i nie planuję mieć) telewizora :D Zresztą patrząc na komentarze pod meczami na portalach czy stronach drużyn to muszę stwierdzić że większość z tych co tam pisze jest upośledzona.

Powala mnie natomiast ironia zawarta w tym zdjęciu, to że nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka!