18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Propedalskie plakaty po mojemu.

bosz112 • 2013-03-12, 13:24
Tak sobie wymyśliłem, kiedy jadąc do pracy zobaczyłem to gówno na przystanku. :odtylca:

Nie było, bo sam zrobiłem. :idzwch*j:

KurwaRomantyk

2013-03-12, 18:42
Plecionkarz napisał/a:

największa porażka mieć syna pedała. Ja bym utopił swojego jakby był ciotą.


Nie miej dzieci, byłbyś zj***nym "ojcem".

Ji^HaD

2013-03-12, 18:45
ale bez syna pedala

ds...........gr

2013-03-12, 18:46
SteelMike, że tak zapytam, jesteś ten tego? :roll:

go...........ez

2013-03-12, 18:46
o co wam ludzie chodzi -,-

tatowie z synem

Lo...........ck

2013-03-12, 18:47
Dziwne ma nazwisko ten Władysław.

cojestt

2013-03-12, 18:50
gorzkimajonez napisał/a:

o co wam ludzie chodzi -,-
Obrazek
tatowie z synem



Może tak bez zdjęć z własnego albumu rodzinnego?

dostępny_nick

2013-03-12, 18:52
djoshin napisał/a:

dlatego jestem za przywróceniem przymusowej służby wojskowej żeby takie pisdeczki dostały w dupe i żeby ich zgnoili


tak jakby w wojsku pedałów nie było :) byli i to już od dawna :) nawet wcześniej jak od tego zalewu pedalstwa w którym przyszło nam życ.

nitrox89

2013-03-12, 18:55
dostępny_nick napisał/a:

tak jakby w wojsku pedałów nie było :) byli i to już od dawna :) nawet wcześniej jak od tego zalewu pedalstwa w którym przyszło nam życ.



Ale nigdy nie obnosili się z tym tak jak teraz. Teraz jest odgórne przyzwolenie na bycie homoniewiadomo. Brzydzę się tym sk***ysyństwem...

Venbar

2013-03-12, 18:56
djoshin napisał/a:

dlatego jestem za przywróceniem przymusowej służby wojskowej żeby takie pisdeczki dostały w dupe i żeby ich zgnoili



Jakby dostali w dupe to by z wojska wyjść już nie chcieli :samoboj:

Ork.Fajny

2013-03-12, 19:00
k***aRomantyk napisał/a:

Nie miej dzieci, byłbyś zj***nym "ojcem".


Niestety jego chęć zabija pedałów na pewien sens dla przetrwania naszego gatunku. Raz że pozbywa się osobnika z defektem, który sam potomków mieć nie będzie i grozi że da "przykład" jakimś dzieciom by wybrali homo-drogę a dwa że zaraz szybko chce mieć kolejne miejmy nadzieje zdrowe dziecko.
Ale i tak doskonale wiemy że u zdrowego człowieka ochrona potomka to pierwszorzędny instynkt i nie ważne czy ciota czy nie, nie zabiłby go.

bartousz

2013-03-12, 19:22
nie bez powodu władysław pisane na plakacie małą literą...

KKdemona

2013-03-12, 19:53
GĘJA ?? To jakiś nowy model pedalstwa ???

Episkopat

2013-03-12, 20:02
nitrox89 napisał/a:



Ale nigdy nie obnosili się z tym tak jak teraz. Teraz jest odgórne przyzwolenie na bycie homoniewiadomo. Brzydzę się tym sk***ysyństwem...



Nie, no Aleksander Macedoński wcale się nie obnosił ze swoim homoseksualizmem.

Poza tym geje są ok, tylko prawicowa konserwai NOP to zacofane kryptogeje.

St...........ke

2013-03-12, 20:19
lajtowy napisał/a:

SteelMike, że tak zapytam, jesteś ten tego? :roll:



Nie, mam narzeczoną i mi z tym dobrze, ale nie jestem nietolerancyjnym chamem.

gumis2906

2013-03-12, 20:19
Jak słyszę takie stwierdzenie: "Twój syn może też urodzić się pedałem" to mnie krew zalewa. Kur..a kiedy ludzie zrozumieją, że nikt nie rodzi się pedałem tylko się nim staje z własnego popie**olo..nego wyboru, nie wiem może znudziły się jemu pipki i chce spróbować coś innego, może jak przypadkiem któregoś dnia grzebał za głęboko w tyłku to stwierdził, że mu się to podoba, nie wiem mój mózg tego nie ogarnia. W normalnej rodzinie, z normalnym wychowaniem jest wręcz niemożliwe mieć syna pedała. Ja mogę tolerować takie spoty jeśli oficjalnie pedalstwo zostanie uznane za chorobę, tak jak schizofrenia czy tego typu podobne zaburzenia umysłowe, bo przecież kur..a mać, to jest choroba psychiczna, nikt zdrowy na umyśle nie miałby z tego przyjemności. Pedalstwo powinno być uznane jako choroba, a takich ludzi uzależnionych jak ćpunów, wtedy każdy normalny człowiek chociaż w małym stopniu starałby się zrozumieć takich ludzi, że są chorzy a ich narkotykiem jest fiutek w tyłku lub ustach :)