18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PROPAGANDOWY Film Węgrów dotyczący imigrantów.

InnyName • 2017-07-15, 11:44
Biedni imigranci próbują się przedostać do lepszego świata aby świadczyć usługi kardiochirurgiczne oraz przekazywać porady prawne jednocześnie wdrążając Europejską kulturę "do swej krwi" z polecania sz. Pana Sorosa. :idzwch*j:
Na czele staje im armia dyktatora.


_WHATEVER_

2017-07-15, 14:17
InnyName napisał/a:





na czele
Słownik języka polskiego
na czele
1. «z przodu, na początku»
2. «kierując czymś lub będąc pod przewodnictwem kogoś»


Nie tyle co Niezwyciężony co niedouczony
Obrazek



No ja pie**olę. Teraz jesteś super debilem. Normalnie jednokomórkowiec.
Postaram się wytłumaczyć Ci różnicę. Gdybyśmy szli w pochodzie i Ty szedłbyś jako lider, to wtedy idziesz na czele. Natomiast jeśli z drugiej strony idzie na nas inna grupa to ona staje nam na drodze a nie na czele. Można byłoby powiedzieć ewentualnie w ten sposób, przed nami stoi grupa ludzi która stanęła nam na drodze. Na czele tej grupy stoi Jan Kowalski, ale nie że na czele stanęła nam grupa ludzi.

bezimienny90

2017-07-15, 14:21
Świetne podejście ze strony rządu Węgier do nielegalnej migracji ciapaków, każdy szanujący się kraj powinien bronić swoich granic i suwerenności w ten sposób z bandą bydła.

Boję się jedynie, że coś może 'się stać' za sprawą mocarstwa typu USA, że Węgry jednak poddadzą się falom ciapaków. już zabili Kadafiego uwalniając tym samym zarazę z południa.

Ni...........ny

2017-07-15, 14:22
InnyName napisał/a:


na czele
Słownik języka polskiego
na czele
1. «z przodu, na początku»
2. «kierując czymś lub będąc pod przewodnictwem kogoś»
Nie tyle co Niezwyciężony co niedouczony



Powiedz że trollujesz i nie napisałeś tego na poważnie :amused:

teken

2017-07-15, 14:38
o k***a jakie to piękne

LUKUNKU

2017-07-15, 14:39
aż się łezka w oku zakręciła i muzyczka spoko

TB303

2017-07-15, 14:48
InnyName napisał/a:

Na czele staje im armia dyktatora.


InnyName napisał/a:

na czele
Słownik języka polskiego
na czele
1. «z przodu, na początku»
2. «kierując czymś lub będąc pod przewodnictwem kogoś»



Dawno nie widziałem większego samozaorania :amused:

DoubleBorger

2017-07-15, 15:20
Może na czole mieli mu stanąć

radek225

2017-07-15, 15:31
Obejrzałem sobie TVN i do UE przyjeżdżają prawnicy, lekarze, przedsiębiorcy oraz kobiety z dziećmi na rękach. Na filmie od Węgrów widziałem samych młodych mężczyzn rzucających kamieniami w węgierskich żołnierzy. Propaganda teraz nie różni się niczym od tej, jaka była w III Rzeszy i za komuny, gdy byliśmy okupowani przez ruskich (propoaganda "sukcesu").

kerim

2017-07-15, 15:36
Brawo bracia Węgrzy !!!!!
Jak coś to zadzwońcie - podeślemy wam Sobieskiego. Razem zrobimy porządek.

~DMT

2017-07-15, 16:22
neced napisał/a:

Teraz zdrowy rozsądek nazywa się faszyzmem!!! Coś się zj***ło w UE



Nic się nie zj***ło, wszystko idzie zgodnie z planem... planem Spinelliego i jego Manifestu z Ventotene, czyli taka ultra komunistyczna biblia elit UE. Ale jak to? UE i KOMUNIZM?! Polecam się zapoznać, z czym tak na prawdę mamy doczynienia... :kawa:

tranzystor

2017-07-15, 16:54
MaszAyahuaskę napisał/a:

Nic się nie zj***ło, wszystko idzie zgodnie z planem... planem Spinelliego i jego Manifestu z Ventotene, czyli taka ultra komunistyczna biblia elit UE. Ale jak to? UE i KOMUNIZM?! Polecam się zapoznać, z czym tak na prawdę mamy doczynienia...




Komunizm, to mamy powoli w Polsce. Już niedługo Zero będzie powoływał swoich kolesi z dyscyplinarkami na sędziów, którzy będą "osądzać" wnioski "prokuratorów", których stanowiska już Zero obsadził odpowiednimi ludźmi. Wszystko będzie nadzorować "trybunał", na czele którego stoi miernota nie radząca sobie na najniższym stanowisku. Wraca zasada "mierny, ale wierny". Każdy pamiętający poprzedni ustrój, lub znający historię wie do czego zmierzamy w szybkim tempie.
UE trochę zalatuje socjalizmem, a nie komunizmem. Ale Polacy chcieli do UE i mimo propagandy nadal im się w UE podoba.

Pitok

2017-07-15, 17:06
Na to jest jeden prosty problem faszerować to gówno ołowiem jak tylko podejdzie do granicy. Wieść szybko się rozniesie i przestaną tak chętnie przychodzić.

~DMT

2017-07-15, 17:26
tranzystor, wiem, że ci płacą za takie pie**olenie, więc nawet z tobą nie wchodzę w dyskusję... Powtórzę tylko, żebyś się DOKŁADNIE zapoznał z tym, o czym pisałem...