18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Propaganda na JoeMonsterze

kasztanek • 2013-07-01, 15:01
Przeglądam sobie właśnie Joe Monsterka i oto jaki zastałem tak widok. Temat artykułu - Co cię wkurza, gdy mieszkasz w mieście.

Widać propolski serwis rozrywkowy :-? :kupa:


kickyourheadoff

2013-07-01, 15:07
Zmiana nazwy strony z Joe na Józekmonster

Su...........r0

2013-07-01, 15:07
Za napis piwo

Pater patriae

2013-07-01, 15:23
Napis w porządku, ale jeżeli to nie jest na własnym budynku, to autorowi należałby się wpie**ol za niszczenie cudzej własności prywatnej.

dominik_jachas

2013-07-01, 15:47
Prometeus_Coprophagus napisał/a:



Jesteś pewien?


No przecież okno wygląda jak pralka wstawiona w mÓr :D

A tak serio, to autor tego napisu jest idiotą, gdyż są dwie opcje:
1) pomalował sobie elewację domu czerwonym, ch*jowo wyglądającym sprayem i myśli, że w ten sposób do kogokolwiek dotrze
2) pomalował KOMUŚ dom czerwonym, ch*jowo wyglądającym sprayem i myśli, że w ten sposób do kogokolwiek dotrze. Ale tu jeszcze powinien dostać wpie**ol za niszczenie mienia, jak kolega wyżej wspomniał. Przy drugiej opcji zakładam, że "autor" napisu jest albo bezrobotnym idiotą, który do niczego w życiu nie doszedł, albo bezmózgim uczniem, który pracy w życiu nie "zasmakował".

MCL

2013-07-01, 16:11
Powiedzmy, że jest to budynek jakiejkolwiek administracji miejskiej, mniej lub bardziej ważnej, i popieram inicjatywę. A nie od dziś wiadomo, że Joemonster to lewacki portal

SharpSe

2013-07-01, 16:29
@up

A ty myslisz ze za odmalowanie budynku administracji to kto zaplaci? Panstwowe znaczy sie niczyje prostaku? Mury nie sa od uprawiania polityki, jakiekolwiek. Za ch*jowy napis i dewactacje mienia kaktus autorowi w dupe.

is...........ay

2013-07-01, 16:46
gwindak napisał/a:

dewactacje


Prometeus_Coprophagus napisał/a:

Jesteś pewien?


BongMan

2013-07-01, 16:48
Tu nie chodzi o sam fakt, że ktoś napisał sprayem na murze, tylko o to jak panowie z JM to skomentowali. Mogli użyć słowa "wandalizm" albo "niszczenie budynku", ale fragment hymnu Polski i wezwanie do obrony suwerenności naszego kraju to nie jest k***a "głupi napis" tylko święta prawda. Poza tym gdyby chcieli zwrócić uwagę na głupie napisy na murach, mogli wrzucić zdjęcie jakiegoś HWDP. Wyraźnie widać, że ich celem było zasugerowanie, że wypowiadanie się przeciwko Unii jest głupotą. Jebie lewactwem i propagandą, ot co. Joe, ch*j ci w dupę. Albo nie, bo pewnie to lubisz.

St...........el

2013-07-01, 21:27
up: od tej pory każde promowanie Joe Monstera powinno skutkować warnem za lewactwo :D

stonefenix

2013-07-01, 21:56
Hohohoh. Widzę popis k***a inteligencji użytkowników w komentarzach. Guzik mnie interesuje co jest napisane na tej ścianie. Wyremontowanie takiego budynku to są tysiące złotych bo siedzę w tym i wiem ile takie usługi się liczą. Co za banda cymbałów idzie ratować swój kraj niszcząc i szpecąc jego część ?
Niech walczy o swój kraj bo to słuszne ale niech najpierw użyje tej tępiej mózgownicy.

Najpierw nawali, zniszczy, spieprzy dobrze wyglądający budynek niszcząc możliwość pokazania kraju z dobrej strony dla ewentualnych turystów. Później zapłaci wysoki podatek, cymbał jeden, bo z czegoś trzeba szkodę naprawić ? (jeżeli to administracja) / lub zmusi ludzi do wyłożenia pieniędzy (jeżeli wspólnota) czym zahamuje możliwość rozwoju ludziom bo będą musieli naprawiać jego debilne szkody. Później jak zobaczy ile podatku zapłacił lub nasłucha się ludzi którzy mówią że nic się nie zmienia (bo muszą naprawiać szkodę cymbałów), pójdzie na ulicę robić szum że nic się nie zmienia i zacznie rozp**rdalać dokoła bo nie ma kasy. Znowu za rozpie**olenie zapłaci.
Powodzenia dla tych komentatorów co stwierdzili że to słuszny napis. Z wami to zbudujemy raj na ziemi.
Pozdrawiam.

Presty

2013-07-01, 22:01
zniszczenie budynku to jedno.

Ale pięc piw pod debilnym podpisem SubZerA świadczy o świadomości i wykształceniu użytkowników tego portalu.
Co macie prostaki do Unii? Ja wiem, że nie wiecie, co to autostrada np, ale chodnik w Waszej wsi za co zbudowany? A karetkę w gminie kupił proboszcz czy wszechpolacy? A szwagier dzięki komu na zmywaku w Anglii stoi i dutki do domu przysyła i golfa se kupił? Itd, ale trzeba sie uczyć i ROZUMIEĆ media (a nie Joe Monstera jedynie), żeby takie rzeczy wiedzieć...