18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Promocja

~_Yarko_ • 2022-01-29, 19:14
No to wchodzimy ...


djpyza

2022-01-31, 10:21
radek225 napisał/a:

Nawet nie będę tego komentować. Zanim ty znajdziesz Berlin w atlasie samochodowym, i jaką autostrada się tam jedzie, ja już będę zjeżdżał z ringu Antwerpii, by jechać w kierunku Zeebrugge drogą E34 panie obieżyświeciu.



jedynie gdzie ty możesz zjeżdzać to swoim palcem po dupie ! i już się tak nie wysilaj bo jak ty jeszcze w polsce kozy z nosa jadłeś pod blokiem to ja w tym czasie siedziałem w chorowacji potem frankfurt end mian więc twoje wypociny nie robią na mnie wrażenia !

na...........pl

2022-01-31, 13:13
radek225 napisał/a:

stary szcza do butelek i daje do picia


Nie wiem czy jesteś skrzywdzony przez rodziców, czy po prostu zatrzymałeś się w rozwoju na poziomie czterolatka. Znajdź sobie kobitę, zróbcie sobie dzieciaka - nie musisz nawet dupy myć bo jak cię w domu cały czas nie ma to to tylko kwestia czasu - jak będziesz raz na kwartał zajeżdżał do domu to sobie pogadasz przynajmniej przez kilka pierwszych lat z kimś na swoim poziomie.

metyoo

2022-01-31, 21:35
radek225 napisał/a:

Nie zesraj się? Tylko tyle potrafisz napisać? 33 lata żyję w tym syfie i zdążyłem zobaczyć, jak polactwo reaguje na darmochę. Choćbyś gówno położył na promocji w sklepie i napisał "obniżka 80%", to by się rzucili jak cygan na twój portfel.
Tak się składa, że w Polsce to ja jestem gościem. 80% swego czasu spędzam w Niemczech, Belgii, Holandii, Francji. Zwiedziłem póki co 60% Europy. Więc żeś mocno nie trafił.



ty, siofer, jazda po autostradach i stanie na parkingu to nie zwiedzanie!, to, że byłeś w danym kraju, nie oznacza, że go zwiedziłeś! poza tym z ciebie taki drajwer, jak z koziej dupy trąbka i bez nawigacji do kibla nie trafisz, skoro twierdzisz, że włocławek to podlasie :D

i na przyszłość na minusie to mroźnia, nie chłodnia :D

radek225

2022-01-31, 22:07
metyoo napisał/a:

ty, siofer, jazda po autostradach i stanie na parkingu to nie zwiedzanie!, to, że byłeś w danym kraju, nie oznacza, że go zwiedziłeś! poza tym z ciebie taki drajwer, jak z koziej dupy trąbka i bez nawigacji do kibla nie trafisz, skoro twierdzisz, że włocławek to podlasie
i na przyszłość na minusie to mroźnia, nie chłodnia



Twoja stara sra do gara a twój stary to wpie**ala. Idźcie sobie z tymi od narkotyków laski zrobić, bo widzę że pasujecie do siebie.

djpyza

2022-01-31, 22:25
radek225 napisał/a:

Nóż to mi się w kieszeni otworzył, jak to przeczytałem, niedouczony tłuku, który edukację zakończył na dwóch pierwszych klasach szkoły podstawowej.



ty skończyłeś ale ch*jem w dupie :D mama robi ci obiadki :D siedzisz tam u starej na chacie ! bo niczego w życiu się nie dorobiłeś jak jest fajnie ?

radek225

2022-01-31, 22:52
djpyza napisał/a:

ty skończyłeś ale ch*jem w dupie mama robi ci obiadki siedzisz tam u starej na chacie ! bo niczego w życiu się nie dorobiłeś jak jest fajnie ?



Bierz połowę tego co bierzesz albo zmień dilera. W dupie byłeś i owsiki widziałeś. Ty dalej siedzisz ze starym, i r*chasz go w dupę bo żadna normalna nie chce z tobą iść do łóżka. Jakby nie twój stary to byś całe życie na ręcznym jeździł, kasjerze Biedronki.

metyoo

2022-02-01, 19:16
radek225 napisał/a:

Twoja stara sra do gara a twój stary to wpie**ala. Idźcie sobie z tymi od narkotyków laski zrobić, bo widzę że pasujecie do siebie.



znasz więcej tych parkingowo-radiowych mądrości? to poopowiadaj sobie z partnerem w kabinie podczas r*chania, bo mnie te oklepane kocopoły nie ruszają!

djpyza

2022-02-03, 23:18
radek225 napisał/a:

Bierz połowę tego co bierzesz albo zmień dilera. W dupie byłeś i owsiki widziałeś. Ty dalej siedzisz ze starym, i r*chasz go w dupę bo żadna normalna nie chce z tobą iść do łóżka. Jakby nie twój stary to byś całe życie na ręcznym jeździł, kasjerze Biedronki.



ej ty radziu wstawaj zesrałeś się jedyne co możesz mi to buty lizać :D tyle ci dziecko zostało z twego życia. r*chasz to ty pewnie gumowe lale i myślisz jaki to ty męski jesteś xD Buhahahha żałosny jesteś typie tyle w temacie ! tak tak zaraz napiszesz mi jaką ty to masz wspaniała rodzinę dom i samochód xD polewa z takich jak ty....