18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Promocja bycia dobrym

BongMan • 2014-09-08, 16:51
Pewnego dnia Pan Bóg stwierdził, że należy trochę zareklamować bycie dobrym człowiekiem. Po namyśle uznał, że zacznie od kobiet.
Wezwał do siebie świętego Piotra i nakazał mu, aby rozgłoszono, że w ramach promocji po każdym altruistycznym uczynku kobietom przybędzie pół centymetra w obwodzie biustu.
Tak też się stało i po tygodniu Bóg wysłał Piotra na ziemię, aby skontrolował rezultat na trzech, losowo wybranych, niewiastach.
Raport brzmiał
- Matka Teresa nadal czyni dobro.
- Pamela Anderson wyjęła implanty z piersi.
- Doda elektroda czyta książkę.
Po dwóch tygodniach zaciekawiony Bóg znów dostał raport.
- Matka Teresa nadal czyni dobro.
- Pamela Anderson rozdaje swój majątek biednym.
- Doda Elektroda ciągle czyta książkę!
Za tydzień Pan posyła Piotra i rozkazuje mu zapytać te trzy kobiety jak zmieniło się ich życie.
Piotr wraca do Raju i melduje, że Matka Teresa jest trochę zakłopotana swoją nową figurą, ale czuje się dobrze i nadal wielbi Boga. Pamela jest bardzo szczęśliwa bo oszczędza na operacjach plastycznych a przy okazji odkryła, że czynienie dobra jest przyjemne.
- A Doda? – nie wytrzymuje Bóg.
- Doda powiedziała, żeby jej nie zawracać dupy, bo ktoś coś powiedział o jej cycach, tylko ni ch*j nie może znaleźć w słowniku słowa „altruistyczny”.

thqpo

2014-09-08, 17:48
Doda jest od 10 lat członkiem mensy...

BongMan

2014-09-08, 18:05
Chcesz mi powiedzieć, że przyjęto ją do Mensy, organizacji która zrzesza 2% populacji o najwyższym na świecie IQ, bo zdała testy? A to, że ma w ch*j hajsu i to, że wszystko można kupić, nie ma tu absolutnie żadnego znaczenia? Pomyśl...

bloodwar

2014-09-08, 19:07
Doda bodajże w 2003 uczestniczyła w transmitowanym w TV Ogólnopolskim teście na inteligencję, była w drużynie artystów i nikt z tej grupy nie osiągnął wyniku ponad 120 (4% ma ponad 120, 2% ma ponad 130 i od tylu przyjmuje się do Mensy), raczej mało prawdopodobne jest to, że w ciągu roku podbiła swoje IQ o kilkadziesiąt punktów. A testy opierają się na szablonach których idzie się przy odrobinie samozaparacia wyuczyć na blachę, jedyny miarodajny wynik to kogoś nieprzygotowanego który podchodzi do testów po raz pierwszy

Ptoon

2014-09-08, 19:36
BongMan sam wymyśliłeś taki długi i złożony kawał? Zawsze były, krótkie i głupawe w stylu gra słów albo prosta ironia, a ten taki długi. Znaczy generalnie dupy nie urywa, ale jest ok.

SasikPSK

2014-09-08, 21:30
Ptoon napisał/a:

BongMan sam wymyśliłeś taki długi i złożony kawał? Zawsze były, krótkie i głupawe w stylu gra słów albo prosta ironia, a ten taki długi. Znaczy generalnie dupy nie urywa, ale jest ok.


Znalazł w necie, myślisz, że on wie co znaczy "altruistyczny" pisząc takie suchary?
Niemożliwa byłaby taka odskocznia od tępych kawałów do takich zawierających mądre słowa.

Jack Daniel's

2014-09-09, 02:53
Ej, ja za pierwszym testem miałem 148 IQ... ale potem wytrzeźwiałem.

4h...........ch

2014-09-09, 10:49
Ehhh ciężko ludziom uwierzyć, że Doda może mieć duże IQ... ba wielu nawet ładne kobiety uznaje z góry za idiotki. Nie sądzę aby mensa przyjmowała na podstawie ogólnie dostępnych testów IQ... bo na takim miałem 134 i jakoś nikt do mnie nie zapukał :D Wyniki 120+ ma niemal każdy programista, ze względu na podobieństwo problemów z jakimi się boryka codziennie. Tak jak ktoś już wspomniał, do testów da się przygotować i jedyne co pokazują to czy ma się jakieś ułomności czy nie. Średnia w UE to 112.5, jeśli zobaczymy jak dużo osób w Internecie tak naprawdę nie udaje idiotów, to oczywisty jest fakt że duża część społeczeństwa ma bardzo wysokie IQ.

noterscrut

2014-09-09, 15:16
BongMan w formie, zmarnowałem półtorej minuty życia.