18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amarenor

2013-07-03, 02:06
godzina 02:05. materiał ma 36 piw. ja sie pytam jakim ch*jem? :(

Haters gonna hate.

2013-07-03, 02:11
Cytat:

Ej, czyli teoretycznie, jak bym zawiadomił wszystkie prokuratury w Polsce o tym, że mają bombę, to by mi ch*ja zrobili :)
btw. ten którego złapali przyznaje się do winy? Znając ich umiejętności, to pewnie nie ten...



Powiedzmy ze mamy w Polsce tylko 2 prokuratury A i B.
Dzwonisz do obu ze maja bombe, okazuje sie ze sciema - sledztwo na rzecz B prowadzi prokuratura A, sledztwo na rzecz prokuratury A prowadzi B.

A sądów w Polsce jest ~350-400.

Ale ch*j dzwońcie po sądach mowcie ze maja bomby i pamiętajcie zeby pozniej sie po mydłu nie schylać.
Debile.

Cytat:

godzina 02:05. materiał ma 36 piw. ja sie pytam jakim ch*jem? :(



Wakacje.
Od maja do września rejestracja powinna byc zamknieta.

!Timon

2013-07-03, 02:55
Jakby nie mógł kupić karty pre-paid, najtańszego używanego modemu i jakiegoś możliwe najtańszego zdezelowanego laptopa. Najlepiej oczywiście w jakimś komisie/lombardzie byle nie allegro.
Nie logować się z niego na żadne swoje profile czy skrzynki pocztowe, pojechać gdzieś w ustronne miejsce i jednego dnia pozakładać adresy. Nie jestem specem ale zdaje się, że kolejne połączenia zmieniają IP w usługach pre-paid [jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi]. To jeszcze by pokomplikowało zabawę.
Poczekać dzień czy dwa i z innego miejsca jednocześnie powysyłać wiadomości.
Następnie wypie**olić laptopa do jeziora/rzeki, modem i kartę spalić. Albo wyrzucić do jakiegoś sporego kontenera na odległym osiedlu.

Takiego ch*ja by go znaleźli, chyba, że złapałyby go jakieś kamery przemysłowe bo mając sygnał z 3 nadajników można dokładnie ustalić miejsce logowania.
Nawet gdyby jakimś cudem stał się podejrzany to nie byłoby żadnych dowodów na niego.

Avans

2013-07-03, 03:11
slask k***a

Jad Kiełbasiany

2013-07-03, 13:01
Powiedzcie to ruskim i peło w kwestii Smoleńska :krejzi:

Br...........ki

2013-07-03, 17:02
To znaczy że zajmie się tym inna prokuratura

DuckDodgers

2013-07-04, 15:03
MichasQ napisał/a:


Aż się wierzyć nie chce.



Że jest tylu debili którzy dali by do rozpatrzenia sprawę organowi jest pokrzywdzony.