18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

projekt x 4x

cornishon69 • 2012-08-23, 21:22
Dobrze nam znany Wardęga zmienił trochę kierunek swoich działań i z kręcenia niezłych numerów przeszedł do kręcenia vlogów.





Mój pierwszy temat, więc zjedźcie mnie jak chcecie tak żebym poczuł że to sadistic ;]

Kapral Poproszek

2012-08-23, 21:30
Zrugałbym cię na twoją prośbę wyzwał od cymbałów, którzy wchodzą na JM a potem przyklejają filmiki tutaj, od ludzi bez wyobraźni i totalnych kretynów, ale tego nie zrobię, bo dostałby warna.
Więc żyj i ciesz się w swoim małym świecie :P

rockface123

2012-08-23, 21:34
Cytat:

Mój pierwszy temat, więc zjedźcie mnie jak chcecie tak żebym poczuł że to sadistic ;]



vlogi są ch*jowe....k***o

a tak na serio to facet niech założy maskę i niech wróci spowrotem do udawania jajcarza bo vlogi naprawdę doprowadzają mnie do k***icy


wyobraźcie sobie taki mój vlog

,,hey ludzie byłem w warzywniaku i kupiłem sobie 2 kb kartofli po drodze kupiłem piwo i to na tyle pa lajkujcie na fejsa łapkujcie to zrobie minecrafta :hitler: "

cornishon69

2012-08-23, 21:35
Kapral Poproszek napisał/a:

Zrugałbym cię na twoją prośbę wyzwał od cymbałów, którzy wchodzą na JM a potem przyklejają filmiki tutaj, od ludzi bez wyobraźni i totalnych kretynów, ale tego nie zrobię, bo dostałby warna.
Więc żyj i ciesz się w swoim małym świecie :P



Wziąłem z kanału na YT :(

bo...........ę

2012-08-23, 21:54
rockface123 napisał/a:



i niech wróci spowrotem "



Wiem wiem...będzie, że się czepiam ale sam nie mogę się przestawić na poprawną formę. To tak offtop-owo.
Co do treści zgadzam się ale nie powinniśmy chyba gościa oceniać przez pryzmat pojebańców od vlogów, którzy już egzystują na YT. Jeśli okaże się być tylko kolejnym idiotą bez niczego ciekawego do powiedzenia wówczas możemy go linczować.

cornishon69

2012-08-23, 22:06
Przyjemniej oglądało mi się to niż jakiegoś starego dziadka od gier komputerowych przyrządzającego jogurt w kuchni przez 15 minut :) (no offense )

_R...........s_

2012-08-24, 00:32
Jedyne co mi się z 4X kojarzy to całkiem sympatyczny rodzaj gier (4X od eXplore, eXpand, eXploit i eXterminate). A co do "vloga" kolejne k***a super dzieło internetu. Ileż bym dał, żeby to całe pie**olone jutube zrezygnowało z tego całego partnerstwa i vlogów. Świat bez tego był o wiele piękniejszy.

Se...........ki

2012-08-24, 00:36
"Mój pierwszy temat, więc zjedźcie mnie jak chcecie tak żebym poczuł że to sadistic ;]"Dlaczego do k***y nędzy, niemal każdy, kto wrzuca debiutancki temat, myśli, że za to zostanie zj***ny, jak bura suka?! Zjechani są Ci, co wrzucają gówniany temat np. ze słodkim do porzygu sierściuchem, a nie osoby, co wrzucają coś wartego uwagi. Co prawda, to co wrzuciłeś nie jest warte uwagi, bo to vlog. Gardzę Tobą!!!

Plecionkarz

2012-08-26, 15:51
Te barany nie chcą żeby ich film był dobry tylko żeby było ich na nim widać. Temat jaki poruszają, rzeczy które kręcą są sprawą drugorzędną. Najważniejsze jest wpie**olenie swojego ryja w każdą scenę i okraszenie tego jakimś ch*jowym komentarzem (jadę, mijam żywopłot, o jakiś rowerzysta). Nawet jak ktoś jakiś wypadek nakręca to musi na jakiś czas odwrócić kamerę od wydarzeń żeby pokazać swoją mordę i powiedzieć jakieś głupoty.

aleksander6

2012-08-26, 15:57
Cytat:

Mój pierwszy temat, więc zjedźcie mnie jak chcecie tak żebym poczuł że to sadistic ;]



Ty ch*ju.

Hehetek

2012-08-26, 15:58
na melanz samochodem jechac? ok

pollydolly

2012-08-26, 16:06
najsmutniejsze jest to, że znalazła się banda debili myślących, że ktoś na serio wpuści przypadkowych ludzi do swojego domu i pozwoli im zrobić mega wixę. zapotrzebowanie na mózg osiągnęło apogeum.