18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Projekcja na samochodzie

ĸuń • 2012-01-15, 23:54
Wykonane w Rosji


Pawciosl

2012-01-16, 14:29
wykonawca muzy to iBenji tytułu nie znam :roll:

Wszemir

2012-01-16, 15:58
@Earth

spokojnie, nie martw się, jesteście z tej samej porąbanej epoki, epoki komputera i techno-manii, rozumiem, że dla was soundtrack z odgrzewania burito w mikrofalówce jest czymś rewelacyjnym, ale dajcie starszym uszom od tego odpocząć.

xon123x

2012-01-16, 16:01
Ryje czachę . . .

Pilot_Tupolewa

2012-01-16, 16:04
Niеbieski napisał/a:



Jakiej rasy, może o rodowód Tobie chodzi, co? :roll:


Nie wiem co za rasa, ale macie ze sobą chyba coś wspólnego.

victor89

2012-01-16, 16:06
W lecie w ten sam sposób prezentowany był nowy VW Passat TDI BlueMotion. Warszawa, złote tarasy.
Był namiot koło KFC, gdzie taka własnie prezentacja była odgrywana co 15 minut.
Biletów nie sprzedawali :P

soqu1

2012-01-16, 18:10
Po ch*j u Ruskich napisy po angielsku, to już nie mają poczucia własnej godności bycia potęgą światową?

stroona

2012-01-16, 18:26
noerror napisał/a:

od 1:13 radzę wyłączyć dźwięki



Wal się ! Ja dałem głośniej :evil:

si...........er

2012-01-16, 20:17
jarałam marlboraski setki, na szczęście udało mi sie rzucić ten syf, walka była straszna, nie pale 3 lata zwycięstwo, debilny nałóg, smród i palenie zywej gotówki, mój hasbend pali niestety,

bloodyopel

2012-01-16, 20:35
victor89 napisał/a:

W lecie w ten sam sposób prezentowany był nowy VW Passat TDI BlueMotion. Warszawa, złote tarasy.
Był namiot koło KFC, gdzie taka własnie prezentacja była odgrywana co 15 minut.
Biletów nie sprzedawali :P



Dokładnie, widocznie oglądałem identyczną prezentacje passata w starym browarze w Poznaniu ;] faktycznie fajny efekt :)

bzykman

2012-01-16, 21:43
@wszemir
Ty poj***ny jakiś jesteś
3 lata starszy ale jest z innej już epoki...

wielkimiodas

2012-01-16, 22:30
taka projekcja była wystawiona w Poznaniu w starym browarze przez Skode jakies pol roku temu

kilas88

2012-01-16, 22:52
wolałbym słuchać odgłosu srania niż soundtracku dołączonego do tego filmiku z jakimś pie**olonym techno czy innym dubstepem

da...........27

2012-01-16, 23:04
najzabawniejsze jest to że nikt nie potrafi podać argumentu czemu nie lubi Electro, dubstepu, techno :> ja lubię te rodzaje muzyki, bo jako jedyne mają takie pie**olnięcie, nie po to kupiłem subwoofer żb mi działał aż 2 lata tak? lubię wszystko niszczyć, a dubstep właśnie ze zniszczeniem i zagładą kojarzy mi się... (~ said Yoda :D )

nie lubię reggae, bo tam jest masa tekstów o marihuanie, albo jak już o jakiś śmiesznych "piramidach wartości" autora :>

nie lubię popu, bo jak sama nazwa mówi, jest dla wszystkich, a mama zawsze mi wmawiała że ja nie jestem wszyscy :P

mogę posłuchać za to metalu lub rocka, bo mają też coś z dubstepowego pie**olnięcia, dzięki nim także mam szansę stracić słuch :3

aaa, i nienawidzę klasycznej, bo tam zazwyczaj tony niskie są zagłuszone przez pianie baby przy kości :>

Pleso93

2012-01-16, 23:17
kilas88 napisał/a:

wolałbym słuchać odgłosu srania niż soundtracku dołączonego do tego filmiku z jakimś pie**olonym techno czy innym dubstepem



ojojoj
Lepiej mi powiedzcie jak to jest zrobione...

kilas88

2012-01-16, 23:31
daqwid2727 napisał/a:

najzabawniejsze jest to że nikt nie potrafi podać argumentu czemu nie lubi Electro, dubstepu, techno :> ja lubię te rodzaje muzyki, bo jako jedyne mają takie pie**olnięcie, nie po to kupiłem subwoofer żb mi działał aż 2 lata tak? lubię wszystko niszczyć, a dubstep właśnie ze zniszczeniem i zagładą kojarzy mi się... (~ said Yoda :D )


zero treści, przekazu, głosu - tylko łupanka i 5 powtarzających się dźwięków w różnych kombinacjach

funk, jazz, rock, czasem metal, klasyka też dobra bo stymuluje pracę mózgu; inne gatunki też w porządku, z wyjątkiem techno/dubstepu/pokrewnych - rozumiem w klubie po amfetaminie czy tabletach, ewentualnie gdy p*zda nieogar, ale słuchać czegoś takiego na trzeźwo - do mnie to nie przemawia