18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Program rozrywkowy

Boldek • 2013-05-26, 21:00
Telewizyjny program rozrywkowy "Jeden z Dziesięciu". Prowadzący zadaje uczestniczce pytanie:
- w spodniach i na świadectwie?
Uczestniczka:
- pała
Prowadzący :
-to też, ale chodziło o pasek

RapujacyToster

2013-05-26, 21:03
k***a, stary ja cię proszę rozumiem że można wrzucić jakiś suchar, ale ten jest nawet bardziej suchy od twojego poprzedniego, ty jakąś fabrykę sucharów otworzyłeś czy co ?

konrad_n

2013-05-26, 21:14
pokazcie mi dowcip pod ktorym nie ma wzmianki o sucharze, chetnie przeczytam

kustoszpan

2013-05-26, 21:18
@up
Przecież gościu opowiedział autentyczną historię z programu. Ja pie**olę.

Boldek

2013-05-26, 21:19
RapujacyToster, daj pare swoich dowcipów to możemy pogadać

RapujacyToster

2013-05-26, 21:32
Kolego, proste nie znam dobrych to ich nie wrzucam, i tobie też radzę ;)

bo...........ę

2013-05-26, 21:40
Za pisanie "suchar" pod jakimkolwiek kawałem powinna być chłosta murzyńskimi penisami po twarzy.

kenzol

2013-05-26, 23:11
Jeśli to pytanie faktycznie pojawiło się w teleturnieju to odpowiedź powinna być uznana. Przecież jakby na to nie patrzeć jest PRAWIDŁOWA. I w ogóle pytania w stylu "co ma wspólnego to z tym" z reguły mają więcej niż jedną odpowiedź. Brałem udział w tym teleturnieju i tam na żywo podczas nagrania jest taka reguła, że gdy któryś z graczy zauważy, że w pytaniu był błąd to ma prawo natychmiast to zgłaszać... i ja bym w tym wypadku to zrobił :)
Druga sprawa to taka, że gracze raczej nie będą zgłaszać, że przeciwnik jednak dobrze odpowiedział, tylko cieszą się że mu ubyła szansa...

PLpunk

2013-05-26, 23:49
Co wy się przypie**alacie, jak dla mnie pierwszorzędny żart i do tego (pomijając czy to miało miejsce) to jedyny teleturniej który trzyma poziom i jest sprawdzana wiedza uczestników i nie liczy się durne wysyłanie sms-ów.
I tego tutaj nie widziałem, także kolega kilka komentarzy wyżej może sobie tą łopatę w dupę wsadzić.

Dziękuję za uwagę i dobranoc :homer: