18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próg pułapka w Łodzi

Peq69 • 2010-07-14, 17:27
Istnym przekleństwem kierowców jeżdżących w sobotnie popołudnie ul. Przybyszewskiego był około 15-centymetrowej wysokości, metalowy próg zamontowany tuż za skrzyżowaniem z ul. Łęczycką.



Kierowcy wpadali na niego jadąc w kierunku ul. Kilińskiego.

Wysokość oraz wyprofilowanie progu okazały się na tyle niefortunne, że niemal każdy pojazd zahaczał o niego zawieszeniem. Dyżurny inżynier miasta otrzymał aż kilkanaście telefonów od rozwścieczonych kierujących, którzy podczas przejazdu przez "garb" uszkodzili zawieszenie auta. Dowodem na to były liczne śruby, które wypadały w jego pobliżu ze spodów pojazdów.

Absurdalny "garb" okazał się sprawką Zakładu Sieci Cieplnej.

- W piątek w tym miejscu doszło do awarii ciepłowniczej - wyjaśnia Tomasz Klimczak, rzecznik
prasowy Zarządu Dróg i Transportu. - Po jej naprawie, w nocy z piątku na sobotę, pracownicy wylali beton. Na jego wyschnięcie potrzebny jest czas, w którym nie powinno się po nim jeździć. By nie wyłączać odcinka ulicy z ruchu, pracownicy Zakładu Sieci Cieplej rozłożyli specjalną osłonę. Jeżeli kierowcy stosują się do rozstawionych znaków przed nim, nie uszkodzą auta.

Mimo tych zapewnień, odcinek z niefortunnym progiem został wyłączony z użytkowania w nocy z sobotę na niedzielę. W niedzielę przed południem robotnicy obniżali jego wysokość.

źródło

name01

2010-07-14, 17:30
zajebisty sposób na tworzenie korków

Pener

2010-07-14, 21:48
postawiłbym sobie tam krzesełko, usiadł z piwem i obserwował wyczyny tlenionych właścicieli calibr, golfów i innych wynalazków z rurami od junkersa zamiast tłumika i diodami w każdym możliwym miejscu.

hajme09

2010-07-14, 23:08
rowerzysta mnie rozj***ł w 0;42, dwa kółka rulez.!

Szajni

2010-07-15, 02:41
W każdym bądź razie spełnia swoje zadanie :P Przecież nie liczą się środki a cel do jakiego się dąży :D

Radeg

2010-07-15, 11:41
Ta, a jak straż pożarna będzie się spieszyć do palącego domu, albo policja gonić samochód bandytów, albo karetka jechać po umierającego to też będzie zwalniać.

Ja mam niski samochód (bmw 750i) i często aż słychać, jak takie sk***ielstwo ociera się o dół. Tego, kto wymyślił takie wyboje powiesiłbym za jaja.

forsa91

2010-07-15, 13:12
hahha 2 dni temu tez sie na niego wj***lem XD

Shady_7

2010-07-15, 14:21
To pierwsze auto zajebiste, chciałbym kiedyś się takiego dorobić. Nie pamiętam nazwy ale produkowane gdzieś we Włoszech.

raquid

2010-07-15, 19:06
indżynierowie

Skupek

2010-07-16, 18:18
Radeg napisał/a:

Ta, a jak straż pożarna będzie się spieszyć do palącego domu, to też będzie zwalniać.


Chyba raczej nie, przecież to wysokie gówno jest ;]

Radeg napisał/a:

Ja mam niski samochód (bmw 750i)


Uuuu, szpancio!

Bozo_GT

2010-07-18, 18:16
u mnie na ulicy nawet normalne progi nie wytrzymały długo.któregoś ranka jadę do pracy a tu tylko kawałek został przy krawężniku :) Nie żebym coś sugerował :mrgreen:

jurgus

2010-07-29, 19:13
Chyba ta osobówka za ciężarówką przywaliła w nią.