18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złowroga Pralka !

2011-03-24, 07:35
Thunderdome napisał/a:



Te... Sherlockiem to Ty nie zostaniesz, widzisz zebym wchodził na harda ? nie podaje swoich danych personalnych na forach bo nie widzę takiego sensu :)



Jakbym strzelil sobie w mojego gimnazjalnego ptysia w momencie w ktoym pisałes tego posta to musialbym przestrzelic szyje twojej starej, bo akurat robiła "głębokie gardło".


:facepalm:



nic wiecej nie mam do dodania .

Thunderdome

2011-03-24, 10:27
Od: NajjaśniejszyPanKozogłowy
Do: Thunderdome
Wysłany: 2011-03-24, 10:20
Temat: xD
Skończ już tę prymitywną gadkę bo nikt twoich wypocin pachołku nie czyta. Ja Szlachcic z krwi i kości brzydzę się takim pospólstwem ja ty... A tak na luzie to dawaj kończymy ta gadkę bo widzę ze będziemy tak pisać bez końca, ok?

Przestań mi spamować na pw i pisz tutaj zeby wszyscy widzieli ... ehhhh niestety rodziny sie nie wybiera... :(

.:...........:.

2011-03-24, 10:38
Hehe, jak miło się dogadujecie na pw. ;-)

Tylko aex może się załamać przez to.

Thunderdome

2011-03-24, 10:56
Ha Ha Ha Ha złapałeś haczyk i popłakałeś sie administracji.. i o to chodziło :)

[ Komentarz dodany przez: Linekk: 2011-03-24, 11:05 ]

:lol:

Krzysztov

2011-03-24, 11:08
@up

od początku tego wątku miałeś jakiś sprytny plan, prawda? nawet nie przypuszczał że to była prowokacja!

w sumie to ja też bym nie zgadł że w tej całej akcji chodziło o to żeby napisał do administracji, i wtedy przegra :(

Thunderdome

2011-03-24, 11:15
@~Krzysztov

Prawda :)

PS

Jajogłowy możesz zmienić ogłoszenie "ze skuteczności 100%" na 99% I wymaż Sadistica ze swojej listy bo zostałeś tutaj zdominowany :*

Thunderdome

2011-03-24, 11:33
Ja przejrzałem to, że Ty przejrzysz mnie, że ja przejrzałem ciebie i ty znow przejrzysz mnie ale ja i tak przejrzałem cie.

Hehehehe na Sadolu straszyc policją, to trzeba być mózgiem ;-)

Pozdrawiam :lol:

.:...........:.

2011-03-24, 11:39
Thunderdome napisał/a:


Hehehehe na Sadolu straszyc policją, to trzeba być mózgiem



Może i w innym dziale by coś tam może dało, ale taka pierdoła tu jest, że sam będzie miał problemy za zawracanie dupy.

Thunderdome

2011-03-24, 11:43
p*zdogłowy zgłoś lepiej to że dziadek Ci do wanny wskakuje ;-)

Thunderdome

2011-03-24, 11:51
buhehehe nie zapomnij im napisać jeszcze kto cie za tornister trzyma przy bzykanku ;-)

Thunderdome

2011-03-24, 12:17
Motylku to nie jest nerwowe "hehehehehe" tylko oznaka radości ze tak łatwo było cie sprowokowac :) spinaj sie spinaj misiu kolorowy... Rozj***łem Twoj system i z "szlachty" zrobiłeś sie prostym chłopem bez wykształcenia który płacze w mankiet administracji :)

Jak to mówi stare rycerskie przysłowie " nie strasz...nie strasz, bo sie zesrasz". :lol:

mrrr... rrrr... rrrr...

2011-03-24, 12:55
Na standardowo zarządzanym forum poleciałyby bany już :roll:

[ Komentarz dodany przez: Linekk: 2011-03-24, 13:00 ]
No to masz pierwszego. ;-)


Thunderdome

2011-03-24, 13:08
Moja prowokacja została zakończona w momencie kiedy sie popłakałeś :) W tym momencie cieszę wzrok widokiem dąsającego sie grubaska.

Ja znalazlem taki demot:


Suici

2011-03-24, 13:17
Się k***a znalazł - magnat, k***a jego mać. Potęgę militarną z trolli se robi.
Te Thunder'y, czy jak wy tam się zwiecie (czyt. pachoły) - Kozogłowy to niestety miszcz trollowania, nie wysilajcie się, tylko do gimnazjum i tam spróbować swoich sił, boście za chudzi w uszach.

Thunderdome

2011-03-24, 13:33
@up

Miszczem to on moze i jest ale do mistrza to mu jeszcze sporo brakuje śnieżny ludziku (czyt. bałwanku). Zebym w wieku 28 lat musiał chodzić do gimnazjum to musiałbym być tak niepełnosprytny jak Ty moj drogi przyjacielu :)