18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Profesjonalne odpalanie piły spalinowej....

oI0 • 2012-12-26, 23:38
Szybki zabieg kastracji :)

SooT

2012-12-26, 23:52
Chyba nie miałeś do czynienia z piłą....

Gebofon

2012-12-27, 00:03
Dokładnie, odpala tylko silnik ;) Chyba w zecie się nie uważało...

WyscigowyJELCZ

2012-12-27, 00:09
japie**ole ogladam demotywatory a tu k***a za 3min to samo zdjecie

oI0

2012-12-27, 00:18
chwalisz się czy żalisz, że na demotywatorach siedzisz ? a źródło to : izismile dot com

Zavebe

2012-12-27, 00:44
tylko gimbusy myślą żę po odpaleniu od razu łańcuch będzie się kręcić ....

kleryk66

2012-12-27, 00:54
Tak, odpala tylko silnik ale tak czy siak to głupota. Mało razy coś się popsuje?

cinoslav

2012-12-27, 03:27
Ehhhh.... co do niektórych komentarzy. k***a mać, było to wałkowane już milion razy- nie każdy wchodzi na takie zj***ne portale jak demotywatory, ujarani czy inne gówno, więc nie każdy miał prawo to zobaczyć, bądźmy wdzięczni, że ktoś to tu uploadował. A co do samego zdjęcia, pomimo, że wiem jak działa piła, to i tak nie podjąłbym ryzyka samego uruchomienia w tej pozycji.

vilcz3k

2012-12-27, 09:15
Zdjecie zabawne, dla wtajemniczonych wiadomo ze jest uchwyt bezpieczenstwa bez ktorego pilka nie ruszy sam silnik tylko odpali..... Zdjecie fajne, takie delikatne podsmiech*jki..... A tu sie gimbaza spieła jak by od tego ich zycie zalezalo.... I tak na koniec, to juz k***a nie wolno na demotywatorach sobie posiedziec? na kwejku? bo to jakies uposledzone strony? nikt mi k***a nie bedzie mowil co ja mam robic... :)

zonk

2012-12-27, 09:38
Nowe piły z automatu dodają gazu w celu ułatwienia rozruchu. To może powodować obracanie się łańcucha.

atha

2012-12-27, 10:15
Co do uchwytu to nie musi on być zabezpieczony żeby odpaliła piła, a nawet lepiej żeby nie był. Mimo sprzęgła odśrodkowego tzw. wariatora (co gimbusy powinny wiedzieć bo mają takie w skuterkach) łańcuch nawet bez dodawania gazu powoli się obraca więc może faceta przestraszyć a ten w panice dojebie gazu i już jest materiał na harda.

BloodyAvenger

2012-12-27, 10:53
Kobiety mogą tak odpalać, od razu smarowanie łańcucha i prowadnicy...

~komornik1000

2012-12-27, 11:35
Piła Stihl MS coś tam na załączonym obrazku maja bezpiecznik w postaci tego czarnego pałąku zwanym popularnie ..rączką .... w przypadku gdy ten pałąk odchylimy od siebie zablokujemu sprzęgło nie gasząc jej ..i co za tym idzie mozemy ją tak odpalac .Mało tego producent zaleca właśnie takie odpalanie z właczonym bezpiecznikiem który słuzy tez do zablokownia piły w róznych przypadkach losowych . WIęc nawet mógłby sobie na tej prowadnicy gołe jaja połozyc i nic by mu sie nie stało . Zgodze sie z tym ze tylko po dodaniu gazu łańcuh jest napędzany sprzęgłem lecz .. wielu ludzi nie czysci sprzęgła i łanuch jest napędzany odrazu po zapłonie i właśnie do tego słuzy ten oto bezpiecznik .

A co by sie specialiści nie doj***li .. w piłach były stosowane dwa rodzaje blokowania ... ten tzw. Pałąk czarny jak na zdjęciu i specialna osłona przed nim .. Tu na zdjęciu tego nie widac bo ma ją między jajami .. TYLE PEACE!

A gdybyście sie przyjrzeli na gifa z Chuckiem to zobaczycie jak chwile przed zatrzymaniem dłonią przez Norisa gośc z piła nadusza właśnie tą dzwignie od siebie w kierunku łańcucha.. i taki o to k***a MAGIK ;)