18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowa przerwa techniczna 1.06 (sobota) 23:00 - 2:00
topic

qhash

2013-03-18, 20:02
nie chodzi o żydów, nie-żydów, tylko o to, co ten pan sobą reprezentuje
i takie żarty są co najmniej niestosowne

wojtepanik

2013-03-18, 20:04
ale ponoć otworzyli nową filię w argentynie...

ellsworth

2013-03-18, 20:20
Jakby jako nazwę firmy zostawił samo 'Adolf' i wywalił podobiznę Hitlera to z punktu prawnego by przeszło (skoro nawet wojewódzki się wykpił, że w słynnej piosence o smoleńsku swojego autorstwa, on nie śpiewa o kaczyńskim, tylko o innym Jarku...), a wtedy dzięki szumowi medialnemu sukces finansowy murowany.

Pan_Prokurator

2013-03-18, 20:31
Cara_Al_Sol napisał/a:

Fake.
Firma upadła w 1945r.



Nie. Przeniosła się do Argentyny :0

Black Snake

2013-03-18, 20:58
Jak już pisałem. Sadol upada przez takie c**y jak ten z pierwszego postu. Yafuda se odpuściłem już bo admini popie**oleni. Teraz chyba z sadole zrezygnuje bo same wrażliwe p*zdeczki zaczęły na niego wchodzić.

qhash

2013-03-18, 21:09
Black Snake napisał/a:

Jak już pisałem. Sadol upada przez takie c**y jak ten z pierwszego postu. Yafuda se odpuściłem już bo admini popie**oleni. Teraz chyba z sadole zrezygnuje bo same wrażliwe p*zdeczki zaczęły na niego wchodzić.



liż stopy gnido

rezygnuj, nikt za tobą nie bedzie tęsknił

głodny_toster

2013-03-18, 21:30
qhash napisał/a:

nie chodzi o żydów, nie-żydów, tylko o to, co ten pan sobą reprezentuje
i takie żarty są co najmniej niestosowne



Ty chyba k***a portale pomylileś :hitler:

Lordzik92

2013-03-19, 00:12
Jakby nie patrzec Adolf i jego III Rzesza mieli mase ciekawych pomyslow. Wystarczy popatrzec na ich technologie ktora wyprzedzala Aliantow o kilkanascie lat, nie wspominajac juz o badaniach jakich sie podejmowali. Stworzyl imperium ktore potrzebowalo jeszcze kilku miesiecy i by przetrwalo zmasowany atak konczacy 2WS... Chcac nie chcac byl to najwiekszy wodz XXw. Gdyby wygral wojne ludzie dobrowolnie wystawiliby mu pomniki.
Co do jego ,,brutalnosci", owszem racja, ale te okropnosci nie skonczyly sie na 2WS... Ludzie uwazaja holokaust za najwieksza zbrodnie w historii, a tak naprawde jest to najbardziej medialna zbrodnia, o ktorej kazdy chcetnie rozmawia, bo dotyczy i oczernia przegranych!!! O zwyciezcach mowi sie dobrze albo milczy! Dlatego o zbrodniach rosyjskich, amerykanskich, chinskich i afrykanskich niewiele sie slyszy, mimo to ze tam do dzis przelewa sie krew...
Adolf stal sie ikona zbrodni wojennych ale w porownaniu do innych, jego ,,wyniki" sa marne.

Cara_Al_Sol

2013-03-19, 09:53
Lordzik92,
Cytując samego Hitlera - "Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę".

cezary150

2016-10-18, 23:35
"Ludzie ciągną do nas wagonami!"
"Nasze firmowe motto: Praca wyzwala"
"Zaczynaliśmy od mydła!"