18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Profanowanie Kościołów (Ave Satan)

T3RMINATOR • 2020-09-05, 08:12
Podpalanie, łamanie ław, rozbijanie figur, ogólnie dewastacja kościołów z ładną satanistyczną muzyką w tle.


żmij

2020-09-05, 09:48
T3RMINATOR napisał/a:

Podpalanie, łamanie ław, rozbijanie figur, ogólnie dewastacja kościołów z ładną satanistyczną muzyką w tle.





andrzejrobert75 napisał/a:

Wrzuc profanowanie meczetów,




Jakoś nie przemawiają do mnie te semickie religie. Chrześcijaństwo, islam, judaizm, satanizm- jeden obrzezany ch*j.

Zjebany_Ryj

2020-09-05, 09:53
andrzejrobert75 napisał/a:

Wrzuc profanowanie meczetów,



Obrońca pedofilów k***a a nie sadol. Weź się sam wrzuć do meczetu frajerska pało.

SupremeLeader

2020-09-05, 10:39
Zj***ny_Ryj napisał/a:

Obrońca pedofilów k***a a nie sadol. Weź się sam wrzuć do meczetu frajerska pało.



Najmłodsza żona "proroka" Mahometa miała 7 lat. Pustynne małpy po dzień dzisiejszy biorą sobie za żony kilkuletnie dziewczynki. Chcesz coś jeszcze pisać o obronie pedofili jełopie?

sard

2020-09-05, 10:40
Spoko muzyczka... ale szkoda, że nie pali się takich burdeli jak Rydzykowo z nim w środku? Mientkie pipony z nich są co najczęściej podpalają fajne, zabytkowe kilkusetletnie drewniane.

Payan

2020-09-05, 12:20
Uszy bolą. Film ujdzie.

FralTral

2020-09-05, 12:25
Ave satan!
Jestem za równym traktowaniem, trzeba podpalic jeszcze cerkwie i :evil: meczety !

MichaU

2020-09-05, 12:51
Za podpalanie, łamanie ław, rozbijanie figur, ogólnie dewastacja kościołów z ładną satanistyczną muzyką w tle zawsze piwo!

pazuzu

2020-09-05, 13:06
Bardzo fajny filmik, spalić te k***y, największa mafia na świecie robiąca wodę z mózgu ludziom.



~mg_schutze

2020-09-05, 14:04
Ave Satanas jak już gimboszantanisto .

aaaaaaaaaaaaaa

2020-09-05, 14:18
SupremeLeader napisał/a:

Najmłodsza żona "proroka" Mahometa miała 7 lat. Pustynne małpy po dzień dzisiejszy biorą sobie za żony kilkuletnie dziewczynki. Chcesz coś jeszcze pisać o obronie pedofili jełopie?



Wg niektórych źródeł Aisza miała 6 lat, kiedy hajtnęła się z Mahometem. Ale spokojnie, nie bulwersujcie się, na skonsumowanie poczekał 3 lata ;)

M_I_E_L_O_N_E

2020-09-05, 15:31
Oglądając to w głowie pojawił mi się tekst NagłegoAtakuSpawacza.

"Ave Satan!
Imperator Of Darkness Of Hades!
Death Metal"
Pipy

Nyrewesa

2020-09-05, 15:58
sard napisał/a:

Spoko muzyczka... ale szkoda, że nie pali się takich burdeli jak Rydzykowo z nim w środku? Mientkie pipony z nich są co najczęściej podpalają fajne, zabytkowe kilkusetletnie drewniane.



Spalisz Rydzyka i co tym zyskasz? Że ten czy każdy inny rząd w Polsce zabierze pieniądze np. Że służby zdrowia i da na odbudowę tede?

daniel1040

2020-09-05, 17:09
nic z tego mnie nie dziwi - zrozumienie czym jest wiara (jakakolwiek bo wszystkie mówią o tym samym) wymaga ogromnego nakładu pracy nad sobą oraz samokrytyki - co jak wiadomo nie jest mozliwe dla 95% społeczeństwa.
Katole, sataniści, muslimy i wszyscy inni robiący religie na pokaz - czyli każda znana religia (bo chyba nie myślicie że takie niszczenie czy klepanie wyuczonej modlitewki jest w imie wiary prawda? robią to aby należeć do grupy społecznej, być akceptowanym lub z nadzieją na dary od boga ) tylko oddalają się od zrozumienia czym jest prawdziwa wiara która nie ma imienia czy świątyń - wiara oparta na miłości, współczuciu i wolności.
Tak dla mnie katol co klepie modlitwy równy muslimowi co zabije w imie wiary - równo ślepi i równo zmanipulowani wizją łatwego i lepszego świata po śmierci.
Jak ktoś szuka - to znajdzie, ale niestety wszyscy chcą łatwych odpowiedzi których w sprawach wiary nie ma.
Polecam 1.The Aquarian Gospel of Jesus the Christ 2.The Emerald Tablets of Thoth 3.The Power of Now - Tolle Eckhart 4.law of one sessions (cały ponad 3h materiał a nie wycinki)
A to tylko początek drogi - boli mnie to jak oddalamy się jako świat od prawdy ale nie ważne jak dobre argumenty dam tutaj - ktoś i tak uzna mnie za debila, więc mogę tylko wskazać drogę.