18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Proca Dawida

pazuzu • 2023-05-11, 19:13
Wk***ieni Palestyńczycy próbują ostrzelać rakietami terez Izraela ale ten broni się użyciem Procy Dawida systemu obrony przeciwrakietowej i jak widać działa nieźle.
PS. Tymczasem u nas rakieta z Białorusi przeleciała przez pół Polski aż pod Bydgoszcz..


maxkulczyk

2023-05-11, 19:22
chyba ten zydowski iron dome w akcji

Adriano84

2023-05-11, 19:32
Ty myślisz ,że ta proca chroni cały izrael?gratuluję logiki

tantof

2023-05-11, 19:41
Adriano84 napisał/a:

Ty myślisz ,że ta proca chroni cały izrael?gratuluję logiki


Chroni granicę i tyle wystarcza, jak widać na załączonym przykładzie. To tak w kwestii logiki. ;)

darayavahus

2023-05-11, 19:43
Żydzi to najgorsza nacja na świecie.

nowynick

2023-05-11, 20:07
darayavahus napisał/a:

Żydzi to najgorsza nacja na świecie.



spoko... niemcy tu wpadli wybili 6 mln ludzi, potem przyszli ruscy i dobili nasz zapał bojowy za to zasiali terror (aha przy okazji obie nacje zasiały u nas antysemityzm do potęgi)... czyja wina? No oczywiście że "najgorszej nacji świata" :)

ra0mir

2023-05-11, 20:12
pazuzu napisał/a:

PS. Tymczasem u nas rakieta z Białorusi przeleciała przez pół Polski aż pod Bydgoszcz..



Ojej jaki ten nas klaj słaby, jaki ten pis i Jaruś z Dudom nie dobly.
O mój bozie jacy my jesteśmy biedni w polównaniu do izlalela i niemiec.

Nie zesraj się k***a.

pazuzu

2023-05-11, 20:27
ra0mir napisał/a:

Ojej jaki ten nas klaj słaby, jaki ten pis i Jaruś z Dudom nie dobly.
O mój bozie jacy my jesteśmy biedni w polównaniu do izlalela i niemiec.
Nie zesraj się k***a.



Nie no spoko jeśli uważasz że to że 6 metrowa rakieta teoretycznie przenosząca nieduże ładunki jądrowe przeleciała przez pół Polski w grudniu a znalazł ja spacerowicz w lesie po 4 miesiącach to nic takiego to nie mam więcej pytań.
Jebij się w łeb

bleblebator1

2023-05-11, 20:33
pazuzu napisał/a:

Nie no spoko jeśli uważasz że to że 6 metrowa rakieta teoretycznie przenosząca nieduże ładunki jądrowe przeleciała przez pół Polski w grudniu a znalazł ja spacerowicz w lesie po 4 miesiącach to nic takiego to nie mam więcej pytań.
Jebij się w łeb



Po pierwsze primo: rakieta była bez głowicy bojowej
Po drugie ultimo: została tak zaprogramowana, a biorąc pod uwagę że 24/h latają nad polską rivier jointy i awacsy, niewątpliwie śledziły jej lot
Czyli hamburgery wykorzystując nasze F16 mogły ją zestrzelić, ale to by oznaczało utratę cennych ruskich systemów wbudowanych w tę rakietę.
Moim prywatnym zdaniem ktoś z dowodztwa ruskiego podarował amerykanom tę rakietę, a hamburgery nas o tym nie poinformowaly.

turor

2023-05-11, 20:38
pazuzu napisał/a:

Nie no spoko jeśli uważasz że to że 6 metrowa rakieta teoretycznie przenosząca nieduże ładunki jądrowe przeleciała przez pół Polski w grudniu a znalazł ja spacerowicz w lesie po 4 miesiącach to nic takiego to nie mam więcej pytań.
Jebij się w łeb



Ta pisowska armia .... za Tuska to dopiero byliśmy potęgą.....

pazuzu

2023-05-11, 20:43
bleblebator1 napisał/a:

Po pierwsze primo: rakieta była bez głowicy bojowej
Po drugie ultimo: została tak zaprogramowana, a biorąc pod uwagę że 24/h latają nad polską rivier jointy i awacsy, niewątpliwie śledziły jej lot
Czyli hamburgery wykorzystując nasze F16 mogły ją zestrzelić, ale to by oznaczało utratę cennych ruskich systemów wbudowanych w tę rakietę.
Moim prywatnym zdaniem ktoś z dowodztwa ruskiego podarował amerykanom tę rakietę, a hamburgery nas o tym nie poinformowaly.



Teoria nie taka zła, tylko pytanie dlaczego od razu wojsko nie znalazło tej rakiety tylko cywil

turor napisał/a:

Ta pisowska armia .... za Tuska to dopiero byliśmy potęgą.....



A czy ja gdzieś napisałem że pis zły a po dobre? Bardziej chodziło mi ogólnie o stan naszego wojska bez konkretnego wskazania winnych

JebacJP2

2023-05-11, 20:49
A mamy mamy obrazki madki boskiej i kilkadziesiąt tysięcy kościołów dzieki czemu nie musimy zestrzeliwać rakiet, bo madka boska i jej smarkacz dopilnuje zeby każda rakieta spadła w lesie i nie wybuchła

Adenoid_Hynkel

2023-05-11, 21:15
Palestyńczycy budują rakiety domowymi sposobami w garażu. To takie większe fajerwerki, więc i do ich zestrzelenia nie trzeba jakiejś zaawansowanej technologii. W zasadzie to mogą je wystrzeliwać nawet izraelskie oddziały dywersyfikacyjne- to usprawiedliwia potem rozj***nie jakiejś szkoły w strefie Gazy i setki palestyńskich trupów, albo odebrania kolejnego skrawka ziemi.

Antoni79

2023-05-11, 21:19
Ruskie zrobiły prowokację, żeby wzbudzić w nas przerażenie, ale nikt jej nie wykrył. Leży obrona przeciwrakietowa i przeciwlotnicza. Bałagan jak był tak jest. Ruskie jaja sobie z nas robią. Zrobili wiatr i omal nie spadł samolot straży granicznej-wszystko ok bo nikt nie strzelał. Zaatakowaliby nas rano i dopiero w wiadomościach usłyszelibyśmy, że na ziemię spadły tajemnicze obiekty i wyłączyły telefony i światło. Że to może być ruski jakiś sabotaż.

ortonsuck

2023-05-11, 21:21
ciekawe jak by sobie poradziła z nowoczesnymi manewrującymi rakietami, a nie samoróbkami z rur pcv robionymi w piwnicy