18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Proboszcz

Sebolix • 2015-09-14, 20:37
Jeżeli widzisz swojego proboszcza z fajną laską, nie zakładaj od razu, że to jego kochanka....
Może to jego córka


:amused:

Areczos

2015-09-14, 21:01
proboszcz + córka= Sebolix

Brzeszczot w dupie

2015-09-14, 21:09
Proboszcz z miejscowości mojej żony zamawiał węgiel do domu, ale nie chciał brać u swoich to zamówił u firmy z innego miasta. Pech chciał, że przyjechali akurat z miejscowości proboszcza. Panów przechwyciło dziecko mówiąc, że tatuś zaraz przyjdzie, i przyszedł, k***a ksiądz proboszcz :mrgreen:

saves

2015-09-14, 22:37
Kiedyś robiłem z ekipą, której majster miał w rodzinie i policjanta i księdza. Brat policjant zadzwonił do niego, że ma u siebie na dołku trzeciego z braci - księdza i co ma z nim zrobić? (Dodać należy, że ów ksiądz był proboszczem)
-Ale jak to, dlaczego go zamknąłeś?!?!?!!?
- Grał z kolegami, trzema innymi proboszczami przy wódeczce w karty, na dość spore pieniądze. Któryś zaczął oszukiwać i zakończyło się ogólnym mordobiciem.
Gosposia zadzwoniła po brata policjanta, a ten zapakował wszystkich i przywiózł na komisariat. Przetrzymał do rana, aż wytrzeźwieją i cichcem wypuścił. Tacy to pasterze... :)

Rax

2015-09-14, 23:36
spokojnie, ciapaci juz jada

zatesknicie za swoimi ksiezulkami gwalcacymi cale wioski...

dupami do przodu bedziecie sp***alac do kosciolow

michas90

2015-09-15, 04:40
a zarazem kochanka :D

Mr.Drwalu

2015-09-15, 10:27
saves napisał/a:

Kiedyś robiłem z ekipą, której majster miał w rodzinie i policjanta i księdza. Brat policjant zadzwonił do niego, że ma u siebie na dołku trzeciego z braci - księdza i co ma z nim zrobić? (Dodać należy, że ów ksiądz był proboszczem)
-Ale jak to, dlaczego go zamknąłeś?!?!?!!?
- Grał z kolegami, trzema innymi proboszczami przy wódeczce w karty, na dość spore pieniądze. Któryś zaczął oszukiwać i zakończyło się ogólnym mordobiciem.
Gosposia zadzwoniła po brata policjanta, a ten zapakował wszystkich i przywiózł na komisariat. Przetrzymał do rana, aż wytrzeźwieją i cichcem wypuścił. Tacy to pasterze... :)



Dziwne, nie było w opowieści księdza-pedofila? :wtf:

kenzol

2015-09-15, 19:03
A ch*j mi do tego z kim sobie idzie ksiądz...

kondziaaa12

2015-09-15, 22:02
u mnie już nie proboszcz (zdegradowali go :D ) wczoraj stracił prawko, naj***ny jechał :v dobrze ch*jowi, żebyście widzieli jaki k***a syf wokół zrobił, konie, pszczoły, gołębie ch*je muje, w sumie całkiem nie dawno była afera że pewien młodzieniec rozpie**olił mu auto i zaj***ł (podobno) gołębie, tak to ten sam ksiadz i ta sama wieś :v

Sz...........an

2015-09-16, 00:01
Szczerze? Moim zdaniem to księża powinni prowadzić normalny tryb życia jak każdy inny facet. Mieć żonę, dzieci i pracować. Taki ksiądz dużo wiedziałby o małżeństwie, wychowaniu i ogólnie o życiu bo prowadziłby życie jak każdy inny więc zrozumiałby co i jak co w rezultacie nawet ułatwiło by mu prawienie kazań bo znałby to wszystko nie tylko z teorii ale i z PRAKTYKI.