18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Problemy z nagłośnieniem

mygyry • 2024-05-04, 16:01
Ja myślę, że to jednak choroba Filipińska


onuce_do_bambusowa

2024-05-05, 18:41
Leszek1337 napisał/a:

Słychac jak mu ucina słowa , moim zdaniem trzezwy



a kamerzysta też coś pomieszał, że ryj pijacki nagrał? ruscy gpsem zakłócilil?

pazuzu

2024-05-05, 22:31
elim napisał/a:

Sam jesteś foliarz, to jest rozmowa jakieś półtorej godziny później, była jeszcze jedna dłuższa jego wypowiedź z trochę później i jeszcze było słychać że go trzyma ten pogłos. Do tego to dziwne badanie alkomatem, też sporo później niż przemowa, gdzie jest dziwnie wypełniony (nieprawidłowo) kwit. Gość zamiast się przyznać że się napił to kręci jeszcze bardziej się pogrążając, tak jak kiedyś Kwaśniewski chorobą filipińską. Poza tym to nie pierwszy jest raz kiedy został na czymś takim przyłapany.



To twraz pomysł jak wyglądał ten dzień, przychodzi kierwiński na to spotkanie, wita się z kolegami z partii, z rzadu, jakaś tam luźna gadka i co nikt nie zauważył z jego kolegów że jest naj***ny i bełkocze? Czy widzieli ale stwierdzili "a j***ć co tam że zaraz wybory, damy się ośmieszyc, spadną nam sondaże, będzie afera na pół Polski, ch*j tam dajmy mu przemawiać. ". Serio myślisz że to możliwe?

mygyry

2024-05-05, 22:34
pazuzu napisał/a:

To twraz pomysł jak wyglądał ten dzień, przychodzi kierwiński na to spotkanie, wita się z kolegami z partii, z rzadu, jakaś tam luźna gadka i co nikt nie zauważył z jego kolegów że jest naj***ny i bełkocze? Czy widzieli ale stwierdzili "a j***ć co tam że zaraz wybory, damy się ośmieszyc, spadną nam sondaże, będzie afera na pół Polski, ch*j tam dajmy mu przemawiać. ". Serio myślisz że to możliwe?



A więc kwaśniewski też był trzeźwy, przecież w innej sytuacji jego koledzy by zareagowali itd. Prawda?

pazuzu

2024-05-05, 22:54
mygyry napisał/a:

A więc kwaśniewski też był trzeźwy, przecież w innej sytuacji jego koledzy by zareagowali itd. Prawda?



No kurde nie porównuj czasów polityki w latach 90 do obecnych, w tamtych czasach to naj***ni chodzili politycy, policjanci a nawet lekarze nie mówiąc że połowa budowlańców chalala codziennie. Twraz oczywiście politycy też piją ale mają już na tyle rozumu że nie robią tego oficjalnie przed kamerami. Serio nie wiem jak głupi musiałby być ten kierwiński żeby naj***ny przyjść na takie wydarzenie

mygyry

2024-05-05, 23:03
pazuzu napisał/a:

No kurde nie porównuj czasów polityki w latach 90 do obecnych, w tamtych czasach to naj***ni chodzili politycy, policjanci a nawet lekarze nie mówiąc że połowa budowlańców chalala codziennie. Twraz oczywiście politycy też piją ale mają już na tyle rozumu że nie robią tego oficjalnie przed kamerami. Serio nie wiem jak głupi musiałby być ten kierwiński żeby naj***ny przyjść na takie wydarzenie



Wystarczy, że na zapleczu z kumplami jebnął dwie lufy przed śniadaniem i wystarczy żeby taki bełkot odj***ć.
To, że politycy ciągną krechę i chleją to nic nowego, zresztą za co ostatnio protasiewicza wyj***li który teraz wrzuca tweety, że chlanie u Tuska to był standard

pazuzu

2024-05-06, 17:49
mygyry napisał/a:

Wystarczy, że na zapleczu z kumplami jebnął dwie lufy przed śniadaniem i wystarczy żeby taki bełkot odj***ć.
To, że politycy ciągną krechę i chleją to nic nowego, zresztą za co ostatnio protasiewicza wyj***li który teraz wrzuca tweety, że chlanie u Tuska to był standard



To samo miejsce dzień wcześniej. Próba do tej samej uroczystości. Komendant PSP i posłuchaj


mygyry

2024-05-06, 22:15
pazuzu napisał/a:

To samo miejsce dzień wcześniej. Próba do tej samej uroczystości. Komendant PSP i posłuchaj



To samo miejsce i czas, inna perspektywa xD
https://twitter.com/i/status/1787533025464467735
Przed kierwińskim było ok, po kierwińskim też było ok, tylko jemu się popsuło no i rok temu podobnie xD

Dla mnie ta banda zjebów to wyniesione na piedestał miernoty, które robią co chcą już od 30lat, więc to, że ktoś jebnął sobie lufę na uroczystości nie zaskoczy mnie w żaden sposób.

Ork.Fajny

2024-05-15, 13:58
majeńka napisał/a:

Gdyby taka technologia istniała, ktoś kto wypuściłby takie środki na rynek zrobiłby naprawdę ciężką kasę. A zwłaszcza w naszym kraju, każdy grosz który polityk mógłby wziąść dla siebie nie zostanie niewykorzystany. Tak więc: ładna teoria spiskowa, ale to zupełnie niemożliwe.



No przecież masz pełno związków które wybijają molekułę etanolu przyczepioną do receptora GABA. Flumazenil to jeden z nich. Taka technologia istnieje i masz pełno związków które to robią. Nie jest to zdrowe i stosuje się to w medycynie jako silne leki, więc nie kupisz tych związków w aptece. Tak samo jak nie kupisz już morfiny na ból.

Jeśli rządy mają tego typu związki to pewnie w postaci jakiś wyspecjalizowanych koktajli, które się powinno podawać tylko w ostateczności, bo tego typu związki może i pomagają w wytrzeźwieniu ale nieodpowiedzialnie podawane rujnują wątrobę i inne organy.

Zwykli śmiertelnicy nie mają dostępu do tych rzeczy poza szpitalem.

Podoba mi się jak mylisz swoją niewiedzę z hipotezą spiskową. Żeby nie było, wisi mi ta cała akcja z tym ziomkiem z nowego rządu. Ale nie kłam albo nie rozsiewaj foliarskich teorii że nie ma takich związków chemicznych.