18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Problem z kierowaniem

meszamorum • 2012-10-10, 19:34
Jak podało dziś Radio Wrocław, instruktor miejscowej szkoły jazdy Henryk N. został przed południem zatrzymany jako podejrzany o szerzenie nienawiści na tle orientacji seksualnej. Sprawę bada prokuratura.

Jak zeznaje bezpośredni świadek zdarzenia, zadeklarowany homoseksualista Robert B., gdy jako kursant wsiadł po raz pierwszy z Henrykiem N. do "eLki" i zapytał co znajduje się pod nogami, ten odpowiedział:
"Pedał do gazu!"
:szofer:

P.S. Za postem :sylian z JM

Gandalf8

2012-10-12, 01:03
Ale, k***a, jazda!

SiaraSiarzewski

2012-10-12, 13:07
Homoseksualizmu należy się pozbyć ze społeczeństwa, to nie jest nic dobrego. Owszem, jest propagowany jako coś "normalnego" i "naturalnego" ale tak nie jest i nigdy nie będzie. Niestety ale teraz jest moda na pedała i na to żeby "facet" miał więcej cech damskich niż męskich co czyni go zwykłą godną pogardy ciotą bez krzty męskości. Katalogowanie tego jako choroby jest z jednej strony dobrym wyjściem bo w takim razie Hetero są ludźmi o prawidłowej gospodarce hormonalnej która nie definiuje jego orientacji względem tej samej płci co jakby nie patrzeć jest wymysłem, fanaberią i spaczeniem a które wymusza się od społeczeństwa akceptacje i mało tego, tolerancje oraz całkowity brak negacji tego. NIE ! Nigdy żaden homoseksualista nie powinien 1. Zakładać rodziny (mam na myśli dzieci) ponieważ u dzieci zaburzałoby to całkowicie postrzeganie personalne co mogłoby skutkować dalszym rozprzestrzenianiem się tego plugastwa. 2. Domagać się takich samych praw cywilnych jak związki Heteroseksualne które są prawidłowe z moralnego, etycznego oraz naturalnego punktu widzenia. Samo nazwanie kogoś Homofobem jest to nic innego jak forma obrony pedałów, przy czym nazwa HOMOFOB jest zła bo FOBIA to lęk przed czymś a w tym przypadku jest to raczej brak akceptacji który niekiedy jest nienawiścią i totalnym brakiem tolerancji. Kolejnym sposobem obrony pedałów jest nazwanie kogoś kryptopedałem, przyjęło się tak mówić na tych którzy jawnie okazują swoją nienawiść i brak akceptacji, wówczas taka osoba nazwana "kryptopedałem" teoretycznie zaprzestanie manifestacji i negacji tego plugastwa bo nie chce być kojarzona ze społecznością homoseksualną. Nie istnieje coś takiego jak kryptopedał czy homofob, to są narzędzia kontrataku ze strony pedałów i innych wynalazków. Jeśli chcemy aby społeczeństwo funkcjonowało tak jak należy to nie możemy dopuścić do rozprzestrzenienia się tej plagi i plugastwa, może to mieć w przyszłości tragiczne skutki. Zastanówcie się sami, chcecie wychowywać swoje dzieci w społeczeństwie w którym wasi sąsiedzi walą się w dupę a nauczyciela od W-Fu odwozi do szkoły facet ? Gdzie takie dziecko ma czerpać wzorce i gdzie ma się nauczyć jak wygląda prawdziwy facet a jak prawdziwa kobieta skoro różnice między płciami stale się zacierają?! Stanowcze NIE dla pedałów :)

Co do kursanta, ewidentnie wykorzystał "przywileje" plugastwa na swoją korzyść. j***ny dupowkład.

grank_off

2012-10-12, 15:25
@stud3nt - przeczytałem tylko dwa pierwsze akapity...reszty mi się nie chciało ;)
Ale po części masz rację a po części nie..bynajmniej dla mnie. Aby nie było, jestem zdrowym facetem, mam żonę i chcę mieć z nią dzieci ;) Ale do rzeczy...
Gej - dla mnie jest to człowiek. Taaa..człowiek. Jak Ty, jak ja, czy znany tutaj BongMan (sorry jakby coś ;) ). Człek ten ma swoją sypialnie, w której jej alkowa są przeznaczone WYŁĄCZNIE dla niego i jego partnerki/partnera. Osoba ta nie musi wszem i wobec ogłaszać swojej orientacji, bo zwykły człek rozmawiając z kimś nie pyta z góry - "kogo wolisz? Chłopców czy dziewczynki?" I mnie ch*j do tego! Kurcze, mam znajomego geja, ale można z nim porozmawiać normalnie, wyjść na browara (bez skojarzeń gimbusy..) i normalnie spędzić czas. Nawet nie mam żadnych obaw, że zacznie podrywać :P
Jest też inna "opcja" - pedał/ciota - taki to nawet swoim zachowaniem/głosem wymowy daje do zrozumienia, że coś z nim nie tak. Taki to pie*doli ciągle o błyszczykach do ust, o jakiejś yebanej celebrytce/celebrycie, o fryzurze i...szlag! Nawet ich gestykulacja normalnego człowieka niepokoi! A to już co innego. Cioty te muszą wszędzie swoje pedalstwo ogłaszać, walczyć niczym zakrwawiona pi*da o swoje prawa i wszędzie się wpie*dalać. BO MA KU*WA PRAWO! A Ch*ja takiego! Masz pi*do prawo siedzieć przy garach skoro masz tendencję do cwe*enia się.

Tyle w temacie.
Dziękuję.

Szanujmy ludzi, tych normalnych lub tych nie ogłaszających swoich predyspozycji.
Reszta na glana..

szerszen79

2012-10-15, 06:38
ale wrzućcie filmik jak dwie lesby się pieszczą to się nikt nie będzie rzucał i pultał :P :P :Pjedno i drugie to to samo:)